Sari la conținut

Honda Fireblade 954RR


arunescu
 Share

Postări Recomandate

arunescu-le esti cel mai valabil de pe aici...te-ai ajuns

 

Sfaturile pe care le-ai tot primit sunt cu buna intentie, dar sa sti ca traficul de acolo nici nu se compara cu cel din Bucuresti sau macar Ro!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arunescu-le esti cel mai valabil de pe aici...te-ai ajuns

"ajuns" cred ca inseamna sa ai macar o locuinta a ta si un cont in banca ce nu tinde spre 0 la sfarsitul lunii - nu e cazul meu :banana:

 

traficul e un cosmar intr-adevar, dar au sosele lungi, largi, luminate si goale in afara oraselor - perfecte pentru moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arunescule, arata incredibil. Sincer imi doresc sa vin in dubai sa imi iau motor...dar nu stiu care ar fi costurile sa o aduc in romania.

 

acum ca am vazut pozele am ramas cu gura cascata (la propriu)...

 

Felicitari si sa te bucuri de ea asa cum trebuie, fara incidente. sa o stapanesti sanatos, si sa mai bagi poze...

iti doresc racoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Sincer imi doresc sa vin in dubai sa imi iau motor...dar nu stiu care ar fi costurile sa o aduc in romania.

185869[/snapback]

 

am incercat si eu dar se pare ca ce castigi cu pretul de aici pierzi la vama in Ro. niste preturi informative aici: /index.php?showtopic=17119

 

ieri dupa ce am ajuns acasa mi-a sarit in ochi cauciucul spate care are urme de rulare pe margini unde inainte era curat luna - inca un pic si-l ajung pe Rossi :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Arunescule ce film se turna acolo? :laugh:

 

Banuiesc ca ceilalti cu miarele erau mai vechi in bransa, ai putut sa te tii dupa ei? pt ca dupa cum arata drumurile si fiarele pe 2 roti ai putea auzi si bangul sonic daca te fortezi mai tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumul ala printre munti m-a lasat fara cuvinte si cu un zambet larg sub casca. a fost prima oara cand am mers pe acolo. nu stiam de el, dar e departe - in Oman. cauciucul spate avea sant pe mijloc dupa "plimbare". absolut incredibil si foarte, foarte diferit de autostrazile largi si drepte cu care eram obisnuit

 

Ce urmeaza? Stiu ca te incanta ideea uneui streetfighter acum ceva vreme ...

 

nu mai urmeaza nimic pentru mult timp. trebuie sa avem o casuta/apartament al nostru in primul rand (eu si sotia). distractiile/motociclismul vor trebui sa astepte :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...