Sari la conținut

Cumpar Grup De Fuga Ptr. Nipru Mt 10


thvlad
 Share

Postări Recomandate

Salut ! Am si eu un NIPRU MT 10. A avut candva si atas, acu' nu mai are si il folosesc solo, dar in vit. IV merge cam turat cand iau viteza. Prin urmare caut un grup de fuga pentru el. Ma poate ajuta careva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

DA DA , DANY>NU GASPAR ... sau TUNARU... ! cere de 10 cu 37 de dinti :banana: , plus niste pinioane pentru treapta a-4a cu raport de 1,13 (fatza de 1,3 la vechiul raport de viteza , cel cu care mergi acum), si sigur o sa mergi cu 110km/h si motor neturat! :rolleyes:

 

numai sa ai pe cineva care sa-ti puna cutia la loc dupa interventie(sau sa faca el interventia)

 

BYE! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DA , DANY>NU GASPAR ... sau TUNARU... ! cere de 10 cu 37 de dinti :banana: , plus niste pinioane pentru treapta a-4a cu raport de 1,13 (fatza de 1,3 la vechiul raport de viteza , cel cu care mergi acum), si sigur o sa mergi cu 110km/h si motor neturat! :rolleyes:

 

numai sa ai pe cineva care sa-ti puna cutia la loc dupa interventie(sau sa faca el interventia)

 

BYE! ;)

ca altfel ajungi ca mine ;)

:kali: da tot eu am facut-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 cu 35 e cel mai mare si e cam 160...170 de ron la dany dar pinionul de 10 dinti ala mai mic nu incape in carterul grupului decat daca modifici carterul putin,eu am facut asta cu o bormasina pe care am pus o piatra din aia mica de polizor

cu ax

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Am si eu un NIPRU MT 10. A avut candva si atas, acu' nu mai are si il folosesc solo, dar in vit. IV merge cam turat cand iau viteza. Prin urmare caut un grup de fuga pentru el. Ma poate ajuta careva ?

 

asa ceva ai nevoie:

pinioane 9/35 sau 10/35 125 si 170 lei

pinioane cutie a 4 50 lei

post-20619-1210106303_thumb.jpg

post-20619-1210106317_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
10 cu 35 e cel mai mare si e cam 160...170 de ron la dany dar pinionul de 10 dinti ala mai mic nu incape in carterul grupului decat daca modifici carterul putin,eu am facut asta cu o bormasina pe care am pus o piatra din aia mica de polizor

cu ax

ASA, 10 cu 35 ... le mai incurc si eu... DAR totusi , ce raport au pinioanele de a-4a DANY? tot 1,13? esti mai ieftin decat Gaspar :banana: ... eu le-am luat cu 60 lei pe astea de a-4a... si grupul conic 10/35 e 200 ron SIGUR la gaspar... afacerile astea... :rolleyes:

DA' sigur isi scot banii la un drum mai lung de 200 km!(pinioanele de a-4a si grupul conic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ceva ai nevoie:

pinioane 9/35 sau 10/35 125 si 170 lei

pinioane cutie a 4 50 lei

 

Salut ! Multumesc mult pentru sfaturi tuturor. Cum pot sa te contactez Dany ? Sunt interesat sa cumpar grupul de 10/35. Eu am tel. 0722.702.892 Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Multumesc mult pentru sfaturi tuturor. Cum pot sa te contactez Dany ? Sunt interesat sa cumpar grupul de 10/35. Eu am tel. 0722.702.892 Vlad

 

 

 

danytunky yd mes sau 0740848790 apeleaza orcind indiferent de ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...