Sari la conținut

Scuteristii, Pericol Pentru Circulatie


le_KiKi
 Share

Postări Recomandate

:) , AUZI , "le kiki" NICI NU AI IDEE CAT DE MULT URASC SCUTERISTII, am mai avut probleme cu ei(cu unul mai "rau") , da' cand am aruncat bicicleta si m-am dus la el , sa-i mut fata la spate , a bagat mana-n gaz , ca m-a vazut destul de hotarat sa-i bag una din fundul gradinii... :D MAI SUNT SI LASI ! si , NU , nu-mi voi schimba parerea niciodata despre scuteristi! n-am fost deloc DUR , BA DIMPOTRIVA , ASA AR TREBUI SA SE POARTE RESTUL PARTICIPANTILOR LA TRAFIC , CA SA STIE CA NU-S EI CEI MAI "JMECHERI" DE PE SOSEA! de fapt , ce vorbesc eu aici?! incerc sa conving ROMANUL sa ia atitudine in fata incalcarii drepturilor lui :D nu cred ca o sa reuseasca cineva nici in 100 de ani... CU ROMANU' TOTUL E GREU... :D , SI MAI STII CARE-I "PROBLEMA"? DACA , (DOAMNE-FERESTE... :( ) MA DADEA JOS DE PE BICICLETA , SI DADEAM CU CAPU' DE SOSEA , NU CRED CA MAI VB CU TINE ACUM! ...AM CAZUT CU MOTORUL SI M-AM DUS 10 METRI IN CAP(CASCA) SI "CRED" CA STIU CAM DESPRE CE E VORBA... ei , scuteristii HABAR N-AU , de fapt ...la singurul neuron pe care-l au... :P :laugh:

:lol:

ai o problema frate...fa-ti un control la cap...

intr-adevar sunt multe ciori pe scutere fara casca,fara minte,fara nimic...dar nu mai generaliza atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator DARK-RIDER-82
nici acum nu mai generalizezi ? , hai ma date-n p***

-daca mai postezi ceva te injur si de morti.

ia uite unu' :laugh: adica , stai asa sa vad daca am inteles: TU , IMI IMPUI MIE SA NU MAI POSTEZ PE FORUMUL ASTA? , ia baga una , mai sica-poulica :) sa vad daca te pricepi MACAR :P CA VAD CA ESTI TUPEIST RAU (SAU PROS.T TARE) ce e "flame-ul"? :-)

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite unu' :laugh: adica , stai asa sa vad daca am inteles: TU , IMI IMPUI MIE SA NU MAI POSTEZ PE FORUMUL ASTA? , ia baga una , mai sica-poulica :) sa vad daca te pricepi MACAR :P CA VAD CA ESTI TUPEIST RAU (SAU PROS.T TARE) ce e "flame-ul"? :-)

calm mosule :( uite ca vad un buzoian de al meu :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite unu' :laugh: adica , stai asa sa vad daca am inteles: TU , IMI IMPUI MIE SA NU MAI POSTEZ PE FORUMUL ASTA? , ia baga una , mai sica-poulica :) sa vad daca te pricepi MACAR :P CA VAD CA ESTI TUPEIST RAU (SAU PROS.T TARE) ce e "flame-ul"? :-)

 

adica , dupa ce vrei sa fim calcati de autobuze , mai vrei si respect? pisamas pe jawa ta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

OHH da' cum dom'le , BIDIUTZA ESTI DIN BUZAU? vezi ca maine toti motociclistii din ramnic merg la primarie , sa il surzeasca pe actualul primar de cacao , care a nenorocit ramnicu' si s-a imbogatit pe spinarea ramnicenilor :D nu e prea bogat ,are doar vreo 2 milioane de euro...

SICA , TI-AM DAT IGNORE CA SA NU MAI VAD CE ABEREZI TU, DAR ACUM FII SINCER , TI-AI VAZUT-O AZI? :laugh:

LASA , NU TE MAI PISA PE JAWA MEA CA E BATRANA RAU...N-ARE DECAT 47 DE ANI ...SI ORICUM M-AM PISHAT EU INTR-O SEARA PE EA ... CA ERAM PREA BEAT SI AM ZIS CA ALA-I WC-ul :) si "dom'le " asa se vorbeeste pe forumul asta, NU STIAI? :D hai cu inca un cont suspendat 10 zile ... :D SAU BA NU , INCHIDETI-L DREAQULUI DE TOT , CA SI ASA NU "PIERD NIMIC" :( POATE DOAR , PUTIN AMUZAMENT PE SEAMA ALTORA!

 

VA SALUT RESPECTUOS! CARE-I BUZOIAN/RAMNICEAN SAU IN RAZA RAMNICULUI VENITI LA RAMNIC , CA SE LASA CU DISTRACTIE LA MAXIM!( NE ADUNAM LA UN AMIC MAI BATRAN , DE VREO 55+ani , SA SARBATORIM ZIUA MOTOCICLISTULUI ASA CUM SE CUVINE!)! SHALOM! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dark-Rider ,ciocu mic....muta-te pe alt topic....cearta-te cu altcineva...am vazut ce vrei,am inteles ca nu suporti scuteristii.

Poate tu ai treaba si noi te retinem.

La Revedere !

PS:Astept injuraturile din partea ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:) bai sica las-o dreaqu... eu sa caut anturaj? da' chiar crezi ca mai am 16 ani? sunt la 26 , si am anturaj de nu o sa mai vb cu mine deloc...DACA-I vezi... :P ma bag in seama ca n-am ce face cateodata, SI , HAI PE FORUM SA VEDEM CE BASHINI MAI TRAGE CATE UNUL ! ma mut ma mut pe alt topic , stai calm ca nu injur pe oricine si din orice ! DOAR ATRAG ATENTIA CAND VAD O "PROBLEMA" SI COMENTEZ DACA M-A DERANJAT SI PE MINE VREODATA! DACA NU , NU !

NUMA' BINE! :laugh:

cioc avem toti, mai mic sau mai mare! :-)

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata omule...ti s-a terminat momentu' de glorie. Du-te la motociclistii tai, si lasa-ne pe noi, astia "micii" in pace, sa ne vedem si noi de treaba noastra.

Editat de radu1992sb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata omule...ti s-a terminat momentu' de glorie. Dute la motociclistii tai, si lasa-ne pe noi, astia "micii" in pace, sa ne vedem si noi de treaba noastra.

 

iar postezi ca eminescu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
Gata omule...ti s-a terminat momentu' de glorie. Dute la motociclistii tai, si lasa-ne pe noi, astia "micii" in pace, sa ne vedem si noi de treaba noastra.

RADULE, se scrie "du-te " :) v-am lasat , CIAO! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu de ce faci off topic ? :huh:

 

Sa fiu si on :lol: : Nu imi plac ciorile pe scooter, fara casca si FARA NUMAR....ca manelistii :lol: :lol: :lol:

 

ei nu :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce puteti voi sa ii cereti tipului? :lol: .Poza e facuta azi de mine la Bucuresti.Am mai vazut 2copii pe scuter azi tot in Bucuresti,niciunu nu purta casca plus ca cel care conducea mai vorbea si la telefon :lol:

post-20339-1210364470_thumb.jpg

post-20339-1210364477_thumb.jpg

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropos : Aseara , tarziu pe la ora 22:00 , ma intorc si eu acasa , obosit , plictisit , si tot asa... EU , cu bicicleta +vesta reflectorizanta , stop , far ...POULA MEA, DE TOATE... in spate , claxoane, macaieli de scuter obosit... eu , ma dau mai intrr-o parte sa-i las sa treaca , ca SE STIE ca au numai un neuron unii , si ala faultat... REZULTATUL MANEVREI MELE? TRECE PE LANGA MINE CU VITEZA LA CRED CA NICI 2 CM , SI CU CLAXONU APASAT INCONTINUU... ACUMA VA ZIC SINCER , NU GENERALIZEZ , DAR VOI SCUTERISTII SUNTETI NISTE RA.HATI INFECTI , RET.ARZI , SI NESPALATI :lol: SI SPER SA VA VAD NUMAI PE SUB ROTILE AUTOBUZELOR SI CU CREIERII IMPRASTIATI PE ASFALT :lol: ASTA ASA , SA NU MA "LUNGESC LA VORBA"

 

ah , si am si eu permis de mai bine de 3 ani , am avut si motocicleta , am si acum DAR N-AM FACUT NICIODATA ASA , CAND AM TRECUT PE LANGA ORICE TIP VEHICUL...

se vede ca sunt in ROMMANIA :lol:

 

 

prietene pe langa mata, tactu, unchiu, matusa si tu cati oligofreni mai ai in familie ? cum poti sa enunti asemenea lucruri esti batut in cap, ai IQ 10, esti victima unui viol provocat de o femeie de 300 de kile ?

mars la cotet de cacao ordinar.

poate pune mana un scuterist ca mine mai batran si iti face jawa aia de 47 de ani guler jegosule ... gamias de nu stau nespalat 1 luna ca sa fiu conform descrierii tale si te pun sa o gusti ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...