Sari la conținut

Ce Faceam Noi Cand Va Nasteati Voi


Postări Recomandate

Belbody in realitate pare baiat tare de treaba, n-are nicio legatura cu asta cu gura mare d-aici; are dubla personalitate. :duel:

Thank you maestre! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 187
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mergeau CZ-urile cu "matrafox" de rupeau....

Bre, gresita denumirea ta. Era Plotox, un insecticid de plosnite si alte ganganii daunatoare. Primavara mai ales cand aparea in magazinele de chimicale dadeam iama si cumparam zeci de litri de se uita vanzatorul mirat cu retorica intrebare: da mare gradina aveti si cultura asemeni de cumparati atat. Finalul: dupa fumul gros si inecacios ce iesea din mobra mureau gongile dupa noi si soferii incetineau. Fazele tari erau cand mai stateam peste noapte la iarba verde dormind in fan tantarii erau tinuti la respect dupa cateva minute de ,,deratizare". La naiba cu benzinele de azi si toate catalizatoarele. Jupi meu mergea cu tot felul de amestecaturi da ii placea benzina de 75 pe care o mai cumparam din diferite surse. Si al naibii ce-mi placea cum mirosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Belbody,in poze pari un tip de nota 10 ,nu stiu cum naiba de m-am inselat in privinta ta.Mi te imaginam ca unul mic si rau .

 

 

 

Imi cer scuze ca va dezamagesc, ins ain poze nu este taranul ala de BB(care, apropo, ai sarit calul la faza cu pozele de la pomana!), cu Budd.

Nevasta lui, Mieke, poate sa confirme....... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l cunosc pe Budd si nu stiu de unde stii tu cum arat io. Ori, cine stie, suntem in Matrix si eu aflu ultimul, ca de obicei. :disappointed:

 

 

 

Hoooo cu circul! Crezi ca prostesti pe toata lumea?! Lasa figurile ca nu mai esti moderator. Numa' figuri ai in cap. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hoooo cu circul! Crezi ca prostesti pe toata lumea?! Lasa figurile ca nu mai esti moderator. Numa' figuri ai in cap. :nono:

:laugh: Hai ca-i buna! Poate a fost pedepsit de ,,sefi" ca si-a schimbat TA cu VFR. Vezi Belbody cum o iei peste nas? Mai incet cu polemicile de prost gust...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Virgil, ia o poza cu mine (e de pe net, da nu conteaza, seamana cu mine cel mic si rau si bubos :grinbandit: )

 

389906_10150493855394096_757149095_8511449_1277208487_n.jpg

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani va doresc si eu la toti! Sanatate, rezervoare pline, portofele de asemeni si restul vine de la sine. Distractie placuta la trecerea dintre ani si fiti mai buni unii cu altii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...