Sari la conținut

Dumnzeu Sa Te Aiba In Pace Milka


DimmU
 Share

Postări Recomandate

astazi 10 mai 2008 pe drumul national E81 a avut loc un grav accident de circulatie in kre a fost implicat un bun prieten deal nostru...milka.....in urma accidentului motociclistul(milka) a decedat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

astazi 10 mai 2008 pe drumul national E81 a avut loc un grav accident de circulatie in kre a fost implicat un bun prieten deal nostru...milka.....in urma accidentului motociclistul(milka) a decedat :lol:

R.I.P! :lol: :lol: :lol:

 

pacat! :lol: ....

 

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi 10 mai 2008 pe drumul national E81 a avut loc un grav accident de circulatie in kre a fost implicat un bun prieten deal nostru...milka.....in urma accidentului motociclistul(milka) a decedat :lol:

 

 

 

Cel mai bun prieten biker a murit :lol:( numi vine sa cred :lol:( ieri alaltaieri ne invatzam sa mergem pe o roata si radeam si ne distram si azi nu mai e :lol: fff trist !

 

R.I.P :lol: pun si 2 poze cu el ! dumnezeu sa te odihneasca in pace :lol:

post-21768-1210454826_thumb.jpg

post-21768-1210454895_thumb.jpg

Editat de daniells
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!!!

si au l-am cunoscut pe mile...:lol: :lol:

regret..si uite k inca un motociclist si prieten a decedat:(

nu-mi vine sa cred..cred k renunt si eu k danie; la mobra asta...

 

cand va fii inmormantarea eu zic sa ne organiza-m toti din alba si sa-l insotim pe 2 roti peuultimul drum cu motoarele turate..:lol:

postati si eu zic sa vb ..:lol:

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ziceam si eu...sa ne organizam putin....ink nu imi vine sa cred ce sa intamplat:( ieri am iesit mi multi cu motoarele si am stat cu el la masa....si acum nu mai e.....:lol:

 

DANIELLS multumim pt poze....ink nu am facut rost de ultimele poze pe kre milk lea facut printre noi....mc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

uite cum facem,,,nu stiu cine e organizator bun in alba, banuiesc ca keno, in fine daca nu se rezolva eu zic sa ne adunam...apropo knd va fii inmormantarea?

si mai vorbim:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil....am luat A-ul impreuna, in acelash examen......ne-am intalnit de pashti ultima data...ii admiram noua geaca..... totodata nu pot sa uit ca-i dezaprobam pantalonii lui de blugi taiatzi sub genunchi.........pacat

ps: fratzilor, se moare cam mult in alba.....e o concluzie de tras aici.....

unde a fost accidentul? ceva detalii? de cate ori vin in alba circul cu mare bagare de seama....cred ca toata lumea shtie de ce...

Editat de AB-33-MAD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!!!

si au l-am cunoscut pe mile...:lol: :lol:

regret..si uite k inca un motociclist si prieten a decedat:(

nu-mi vine sa cred..cred k renunt si eu k danie; la mobra asta...

 

cand va fii inmormantarea eu zic sa ne organiza-m toti din alba si sa-l insotim pe 2 roti peuultimul drum cu motoarele turate..:lol:

postati si eu zic sa vb ..:lol:

Scuze ca ma bag si eu,dar parerea mea e ca ....chestia asta cu motoarele turate nu se face...:lol: Mai bine duceti-va fara motoare,e posibil sa provocati o si mai mare durere rudelor..:lol:

Rip....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astaz am fost si eu la priveghi ..am fost destul de multi..se putea si mai bine..regret acest fapt

credeti-ma..am plans..

asta trebuie sa ne dea de gandit...mai usor cu gazul...miam pus in gand ca daca ar fi sa stau dupa dacie cu viteza de 50 stau....Dumnezeu te pazeste, dar pazeste-te si tu !!!R.I.P

PS: ceva poze.

post-7368-1210537325_thumb.jpg

post-7368-1210537353_thumb.jpg

post-7368-1210537411_thumb.jpg

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la priveghi.....trist...si plans mult...

au fost multi bikeri .....poate a vazut de akolo de sus k l-am iubit si am tinut la el !

R.i.P prietenului meu Milca nu uita k ai fost iubit demulta lume !

 

 

 

Marti va fi ultima mea zi pe moto conducandul pe ultimu drum ! Am renuntat la moto pt k nu vr si eu sa mor la nici 20 ani din cauza unor conservari sau chiar din cauza mobrei !

 

Viata are prioritate !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie cineva aici shi cum s-a intamplat????

uite..azi cand ne-am adunat eu asa am inteles..acum imi cer sucze poate gresesc dar 99% asa a fost...milca a intrat sa depaseasca o coloana si un sofer cu masina a iesit din coloana..drept urmare impact frontal:( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie cineva aici shi cum s-a intamplat????

 

 

intre turda si unirea a iesit dintr-o coloana o dacie si a intrat frontal in ea si a luat foc moto ! varianta asta au ziso toti mai sunt variante k i-ar fi intors in fata !apropo logodinca (viitoare sotie) si mama lui erau in spate cu masina ! deci va dati seama ce trauma.....:lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la priveghi.....trist...si plans mult...

au fost multi bikeri .....poate a vazut de akolo de sus k l-am iubit si am tinut la el !

R.i.P prietenului meu Milca nu uita k ai fost iubit demulta lume !

 

 

 

Marti va fi ultima mea zi pe moto conducandul pe ultimu drum ! Am renuntat la moto pt k nu vr si eu sa mor la nici 20 ani din cauza unor conservari sau chiar din cauza mobrei !

 

Viata are prioritate !!!

daniele si eu renunt la mobra..:lol: imi pare f f rau pasiunea e faina dar fraerii nu au girja..asta e

mariti vreau k toti dar toti sa fim cu el ..sa-l insotim pana la groapa..Milca te iubim..Dumnezeu sa te odihneasca in pace11111

 

intre turda si unirea a iesit dintr-o coloana o dacie si a intrat frontal in ea si a luat foc moto ! varianta asta au ziso toti mai sunt variante k i-ar fi intors in fata !apropo logodinca (viitoare sotie) si mama lui erau in spate cu masina ! deci va dati seama ce trauma.....:lol: :lol: :lol:

azi cand eram acolo impreuna toti motociclistii si viitoarea sotie plangea cu maica-sa ,,ma gandam ce sinte saraca fata...iubire...si dintr-o data sa nu il mai ai langa tine..pt todeauna.. :lol:

mai ales cand a zis logodnica....zile la baieti sa isi vanda motocicletele k nu sunt bune:(( deci kair am plans:(

R.I.P

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astaz am fost si eu la priveghi ..am fost destul de multi..se putea si mai bine..regret acest fapt

credeti-ma..am plans..

asta trebuie sa ne dea de gandit...mai usor cu gazul...miam pus in gand ca daca ar fi sa stau dupa dacie cu viteza de 50 stau....Dumnezeu te pazeste, dar pazeste-te si tu !!!R.I.P

PS: ceva poze.

 

pozele astea sunt de sambata de la turul judetului. Mili nu apare in ele pentru ni s-a alaturat abia pe traseu. dar in teius am stat impreuna la masa facand impreuna cu el, haz de burta lui si , cred ca Nelu , are ultima poza cu el in viata facuta chiar atunci. il rog sa o posteze aici.

 

imi pare rau ca nu ma pot implica cu organizarea dar sunt sigur ca va veti mobiliza acolo. am anuntat cativa baieti din cugir si cineva va veni la inmormantare din partea noastra. eu nu stiu prea multe (unde locuia, trasee, cimitir....)

 

si ce e mai naspa este faptul ca luni si marti sunt schimbul I deci nu pot ajunge.

ce va rog, este sa ma anuntati, chiar aici pe forum, unde este priveghiul si sper sa ajung astazi (luni) pana in alba, dupa ce ies de la serviciu. si va rog sa mai postati si ora inmormantarii si de unde se pleaca (mai multe detalii). poate rezolv ceva de o invoire sa ajung cumva. daca e dupa ora 15,00 vin cu siguranta.

 

R.I.P. Milka

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A depasit o coloana si una dintre masini i-a iesit in fata...nu a fost impact frontal...motocicleta a lovit Dacia in spate, apoi a luat foc. Lui Dan i-a zburat casca,i s-a rupt o cizma si a ramas fara o manusa. La 5 minute dupa ce a cazut, cand i-a luat cineva pulsul decedase.

 

Inmormantarea este marti la ora 12.Asteptam cat de multi motociclisti.

 

Cat despre turatul motoarelor, va spun atat. Mama lui m-a rugat sa aduc o motocicleta aseara si sa o turez...incercam marti la inmormantare cu vreo 50...poate asa ne aude si el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O precizare....pentru cei care doresc sa vina pe motor, ne intalnim marti la ora 11 in fata la catedrala si de acolo mergem la cimitir.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu l-am cunoscut decat sambata dimineata pe traseu la impartit de fluturasi pentru campanie dar mi-a placut. in teius si in blaj am stat la masa cu el. era prietenos si glumet. cred ca toti il regreta. la fel si eu.

ironia soartii: a murit de ziua motociclistilor. si mai ironic: a murit dupa ca a participat cu noi la impartirea de fluturasi in campania de prevenire a accidentelor!!!

 

sper ca asta ne va mobiliza mai mult in privinta campaniilor de prevenire a accidentelor.

 

PS am rezolvat cu o invoire la lucru si maine voi fi la Alba. vai ajunge abia pe la 11,45 si o sa vin direct la cimitir.

 

Chem toti cugirenii, in masura in care pot sa vina si ei.

 

R.I.P. :lol:

Editat de Kenno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...