Sari la conținut

Hasta-i Jawa


arian46
 Share

Postări Recomandate

Vizitator AndreiRN

Frumusica adolescenta. Una mai batrinica mi-ar place si mie sa-mi aduca aminte de copilaria cind ma uitam cu fata lunga dupa ele.

post-49-1118776091_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusica adolescenta. Una mai batrinica mi-ar place si mie sa-mi aduca aminte de copilaria cind ma uitam cu fata lunga dupa ele.

Sunt convins ca orice motocicleta as avea m-as uita cu mare interes si dupa celelalte.Si acum ma uit si la altele mai uratele sau mai mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina masinarie, pe una de-asta mi-am inceput si eu "cariera".

Pacat de electrica pe 6 v ca in rest daca e ingrijita face TS-urile in sange ca fiabilitate si stabilitate pe drum si alearga Ijurile de le scapara segmentii :what:. E un succesor demn de "Ogarul de 3 jumate" pe care il lauda toti mosii.

Ai grija de ea si te va tine mult si bine, a mea mai merge si acuma fara sa-i mai fac nimic, o calareste sor-mea :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de electrica pe 6 v

Mmm da. Asta e marea ei problema. De un an ma tot gandesc(cu entuziasm) la schimbarea instalatiei pe 12,dar nu prea am curaj si nici nu stiu de unde sa incep. Cand ma gandesc la centrat rotorul si reglat avansul o las mai moale. Intai trebuie sa ma documentez serios si dupa aia sa ma apuc de treaba. De un an sunt tot la prima etapa..... oare bat pasul pe loc? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...