Sari la conținut

Intrunire


cristi cbr
 Share

Postări Recomandate

cea mai superba locatie. bine k nu mai este alta intrunire in acelasi timp :rolleyes:

 

Mai e la Cluj :( .

 

detalii despre ce se intampla colo daca se poate.loc de cazare,traseu de urmat pana acolo,cat se sta costuri etc,etc.ceva mai detaliat daca se poate

Se mananca, se bea, se plimba lumea cu motoare, ATV-uri, Oltcit-uri , se leaga prietenii, se mai incing batai, ca la o intrunire moto...... :D :P .

Vineri incepe, sambata e parada, si duminica se pleaca. Distractia aferenta e obligatorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 9 am examen.Sunt multe sanse sa vin,numa daca nu intervine ceva:) Sa vad poate mai gasesc pe careva cu care sa merg:) Sper sa ne vedem acolo.O sa mai intru pe acest topic sa vad exact locatia si apoi sa caut o mica harta sa ajung acolo,ca nu prea cunosc Bacaul,adik deloc:)am fost numai in trecere:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fagaraseni o sa fie la greu in drum spre bacau in 6-8......................cine mai doreste cine mai pofteste sa trimita un pm si il luam de pe drum ...hihih

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fagaraseni o sa fie la greu in drum spre bacau in 6-8......................cine mai doreste cine mai pofteste sa trimita un pm si il luam de pe drum ...hihih

Pe ce ruta mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca e in faza "incipienta" ...putina rabdare ...se lucreaza!:D

 

 

Se lucreaza tare de tot .

 

Pana vineri 06.06. 2008 ora 12 nu cumva sa - l publicati ! :cheers:

 

Si va mai intrebati de ce nu vine lumea la Bacau....de fapt, intrunirea a ajuns la statutul de AFACERE, nu? Baietii fac calculelelele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se lucreaza tare de tot .

 

Pana vineri 06.06. 2008 ora 12 nu cumva sa - l publicati ! :cheers:

 

Si va mai intrebati de ce nu vine lumea la Bacau....de fapt, intrunirea a ajuns la statutul de AFACERE, nu? Baietii fac calculelelele .

 

 

....pentru ca e evdident ca te macina curiozitatea... intrunirea nu a ajuns la statutul de afacere...(cel putin din punctul meu de vedere) si motociclisti au venit si vor veni in continuare la Bacau!

 

sincer nu am chef sa fac dezvoltarea vorbirii cu tine ... si daca tu vrei sa fii anuntat pe data de 6.06... o sa incercam sa te anuntam pe 9!

 

chipintaci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se lucreaza tare de tot .

 

Pana vineri 06.06. 2008 ora 12 nu cumva sa - l publicati ! :cheers:

 

Si va mai intrebati de ce nu vine lumea la Bacau....de fapt, intrunirea a ajuns la statutul de AFACERE, nu? Baietii fac calculelelele .

 

Da-ne mai multe detalii, ca vad ca esti mai in tema. Ca e o afacere se stie de mult, si nu-i singura care e o afacere. Dar care baieti fac calculele ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din puctul meu de vedere si cum se stie inca "oficial' intrunirea va avea loc in sapt. 6 - -8 mai acum mai este o problema se stie unde dar organizeaa cineva baietii de la MOLDAVIA BIKERS trezirea fratilor!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din puctul meu de vedere si cum se stie inca "oficial' intrunirea va avea loc in sapt. 6 - -8 mai acum mai este o problema se stie unde dar organizeaa cineva baietii de la MOLDAVIA BIKERS trezirea fratilor!!!!!!

stati calmi. fiti voi pe 6-8 iunie acolo si distractia e garantata. bacaul tot timpul a fost o super intrunire din tara si ma indoiesc ca nu o sa iasa ceva calumea....see you there!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...