Sari la conținut

Service Moto in Brasov


Postări Recomandate

Intrebare pt cunoscatori:

Exista undeva in Brasov un service care sa se bage si la moto?

de ex acum mi-ar fi prins bine unii care sa poata sa vulcanizeze, schimbe spite, centreze o roata...dar mai apar probleme .

Carburatorul imi face figuri si nu l-am desfacut niciodata.Am prieteni care se pricep, exact ca mesterii pt Dacie,pe toate drumurile...dar ceva profesional exista oare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista o vulcanizare la capatul strazii Lungi intre bulevard si calea ferata. E o poarta albastra si se intra pe unde erau chioscurile inainte, alea care au fost evacuate. In fundul curtii e vulcanizarea. Am facut o pana aculo. Au si aparat de echilibrat special pt moto. Nu stiu cu datul rotii jos ca eu m-am dus cu ea in brate.

 

Bafta!

Editat de Radeon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci acolo era ascunsa....Mi-au zis de la vulcanizarea de pe Cuza Voda(de vis-a-vis de Kraft Jacobs) de una pe Lunga, dar nu stiam unde e ascunsa....Pana la urma am fost la vulcanizarea de vis-a-vis de autogara de unde pleaca microbuzele de Codlea, in 2 minute a rezolvat-o baiatul...

 

Dar e bine de stiut pe viitor. Totusi pt probleme tehnice, in BV nimic ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 2 service-uri specializate in motociclete. Service MOTTO care este pe strada Scolii in incinta ICCO. Mai multe detalii la magazinul MOTTO de la Sanitas. Al doilea este service-ul HONDA care este in spate la TOTAL ELECTRIC pe Aurel Vlaicu; despre acesta poti obtine informatii de la magazinul HONDA de pe strada Nicolae Balcescu. Din cate stiu in amandoua service-urile lucreaza baieti care chiar se pricep.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...