Sari la conținut

Poze Plimbari Cluj!


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

ai bagat tu esenta , restul is doar cu puscatura :crack:da dac tot insisti le pun si alea

nu te supara, ce motor e in cele 23 de poze? ca nu imi dau seama, poti pune mai multe poze cu acelasi motor si mai detaliate? ca tot nu imi dau seama ce motor e :rusinica: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 603
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu te supara, ce motor e in cele 23 de poze? ca nu imi dau seama, poti pune mai multe poze cu acelasi motor si mai detaliate? ca tot nu imi dau seama ce motor e :rusinica: :kick:

 

I LOVE MY BIKE ta ciuda mah I LOVE MY PUSCHI :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doara nu-i fi tu?

 

 

io sigur nu-s ca io nu scot degetul aratator afara din manusa ! :cheers:

 

io sigur nu-s ca io nu scot degetul aratator afara din manusa ! :cheers:

 

 

un dinozaur a vrut sa imi mance trepiedul , no fost bai m-am luptat cu el 3 zile si 3 nopti, cand obosea balaurul eu nu ai taiam capul ca in poveste , eu beam o bere ! si dupa multe lupte ,dimineata ma durea capul ,nu gaseam nici balaurul nici trepiedul ! ASTA E O POVESTE !

 

Urmeaza alta !::))

post-13032-0-18618400-1348154453_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in padurea spanzuratilor si numa deasti-a am gasit agatati in pom ...ma intrebam cine dracu io pus sa ai destupe ...cine dracu ....

 

post-13032-0-19079500-1348155124_thumb.jpg

 

 

Aici nu au fost sfinti numa draci cu sfredele cu sfredel ...sa destupe sticla .

 

Aici e o lumanare care lumineaza lumina ! adica arde , nu e sfanta ca daca ar sti vrb lumanarea aia ...

 

post-13032-0-88863600-1348155529_thumb.jpg

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici am vorbit cu toti fel de spiridusi , la o vreme ne certam , dupa o palinca ne pupam . un spiridus rebel a sarit si mi-a gaurit geaca moto -held pe umar . Cred ca era martorul lui iehova ca alti spiridusi nu aveau curajul !

 

 

 

 

 

post-13032-0-87829700-1348156147_thumb.jpg

 

:cheers:

 

Aici picau niste stanci rebele (antisistem) in apa , io am vorbit cu ele sa nu imi pice in cap si sa imi acorde si acel timp sa le si fotografiez .au fost de acord ! palinka nu am baut cu ele ca ele s-au udat de tot ! le-am salutat si am plecat :cheers:

 

 

post-13032-0-47452400-1348156915_thumb.jpg

 

:cheers:

 

Aici am vorbit cu toti fel de spiridusi , la o vreme ne certam , dupa o palinca ne pupam . un spiridus rebel a sarit si mi-a gaurit geaca moto -held pe umar . Cred ca era martorul lui iehova ca alti spiridusi nu aveau curajul !

 

 

 

 

 

post-13032-0-87829700-1348156147_thumb.jpg

 

:cheers:

 

Aici picau niste stanci rebele (antisistem) in apa , io am vorbit cu ele sa nu imi pice in cap si sa imi acorde si acel timp sa le si fotografiez .au fost de acord ! palinka nu am baut cu ele ca ele s-au udat de tot ! le-am salutat si am plecat :cheers:

 

 

post-13032-0-47452400-1348156915_thumb.jpg

 

:cheers:

Asta este o lighioana ...

 

 

 

post-13032-0-75513200-1348157315_thumb.jpgadica un damselfly care ma facut sa intru in mlastina dupa ea ...pe ea o durea in patina ca ea era pe frunza era uscata eu eram ud pina la genunchi . si nu o dat o bere ca o am facut-o vip .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o nedumerire ... viespea de felul ei este alcoolista ? TAOATA ZIUA BAZZZ BAZZZ...no bea bere lemon !

Am ajuns la concluzia ca procentul de alcoolism la viespi este de 4/1 .

Doar 1 este moarta de beata , 3 au iesit din pahar si a 4 este linga pahar .Viespea de padure care poza astea nu se pune la numar .

post-13032-0-25280700-1348158076_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta selectie de poze(completare la pozele postate la pagina 47):

 

este superba a 5 poza , ce tara faina avem , cand ajungem acolo in zonele alea ne minunam de ea si spunem : vreau sa traiesc pururi aici ! adica in zona aia frumoasa muntoasa ,salbatica ,neumblata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transalpina nu am facut-o inca , ma gandesc la anul la ea , da nu asa fugitiv ca am trecut peste ea si am fost acolo , eu vreau transalpina asta cu cortul sa admir natura din jur si vreau sa aud bubuitul tunetului pe munte . asa ma gandesc la transalpino asta :cheers:

 

Vreau sa aud tunetul cum crapa piatra si eu sa fiu in natura , serios! ai niste senzatii cum nici 300 pe ora nu ti le da !atunci iti bate inima in piept ! :cheers:

 

1 saptamana vreau sa stau acolo , kilometri sa ai fac asas lejer , adica sa si trag in piept mirosul transalpinei nu numa sa trec pe acolo intr-o tura de weekewnd .

 

poate facem o tura cu 2-3 nebuni ca mine care sunt obisnuiti sa mance fasole din conserva rece ,1 saptamana si nu ai doare burtica si nu le e rau de inaltime ....sa nu se ingalbeneasca de la inaltime sa zica eu nici nu cobor nici nu urc ...promit ca ai imping eu in rapa ! :crack:

Editat de alexandru1771
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transalpina nu am facut-o inca , ma gandesc la anul la ea , da nu asa fugitiv ca am trecut peste ea si am fost acolo , eu vreau transalpina asta cu cortul sa admir natura din jur si vreau sa aud bubuitul tunetului pe munte . asa ma gandesc la transalpino asta :cheers:

 

Vreau sa aud tunetul cum crapa piatra si eu sa fiu in natura , serios! ai niste senzatii cum nici 300 pe ora nu ti le da !atunci iti bate inima in piept ! :cheers:

 

1 saptamana vreau sa stau acolo , kilometri sa ai fac asas lejer , adica sa si trag in piept mirosul transalpinei nu numa sa trec pe acolo intr-o tura de weekewnd .

 

poate facem o tura cu 2-3 nebuni ca mine care sunt obisnuiti sa mance fasole din conserva rece ,1 saptamana si nu ai doare burtica si nu le e rau de inaltime ....sa nu se ingalbeneasca de la inaltime sa zica eu nici nu cobor nici nu urc ...promit ca ai imping eu in rapa ! :crack:

 

Nebunule, transalpina ii beton, acolo chiar merita, am stat eu vreo 6 zile anul asta asa cum zici tu, da cu supravietuire : cules ciuperci, prins peste, facut tocana, etc ... am gasit niste locuri neumblate, e superb! La chestia aia ma bag si eu.

417488_4567857885647_1577240947_n.jpg

 

223821_4567846245356_1044571057_n.jpg

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina transalpina, mie imi pare rau ca nu am ajuns pe acolo inainte de asfaltare, cred ca era un pic altfel.. am dat si eu o tura acu vreo 2 zile

 

:cheers: frumos si motorul :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pe frigu asta e mai greu cu pozele, dar una tot am reusit sa fac:

 

 

8141916623_856886b8cf_z.jpg

da pe we ramane cum am stabilit ? faci atunci mai multe

 

ps. mai rarut cu pozele ca poate starnesti bikeri adevarati si ti trezi si tu ca ti se va cataloga mobra drept puscatura , chiar nu vreau ca vreau sa fiu unicul cu puscatura :crack:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pe we ramane cum am stabilit ? faci atunci mai multe

 

ps. mai rarut cu pozele ca poate starnesti bikeri adevarati si ti trezi si tu ca ti se va cataloga mobra drept puscatura , chiar nu vreau ca vreau sa fiu unicul cu puscatura :crack:

 

:funny:

Ramane pe sambata ca e vreme buna.

 

fain utilaj .. o imagine rara pe drumurile patriei :10:

 

Mersi! E mai rar modelul, dar exista totusi cativa posesori(doar in Cluj suntem 3 din cate stiu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zilele calde trebuie cinstite...cu plimbari moto:

 

 

DSC_2789.jpg

 

DSC_2788.jpg

 

DSC_2794.jpg

 

DSC_2795.jpg

 

DSC_2796.jpg

 

DSC_2797.jpg

 

Nu sunt un fan al acestei categorii de motoare..dar asta e frumos. Chiar imi place. Sa ai noroc de el Vlade !

 

Mersi Yzule :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...