Sari la conținut

Kawasaki Zx400r Propietar


cyobi
 Share

Postări Recomandate

=))))))))))))))))))))))))))))...bha esti praf...auzi tu scuter=)))

 

ori faci misto de el ... ori ai crezut ca a scris pe bune scuter ... nu ti`ai dat seama ca a fost ironic ??? probabil a postat aici ca poate e vre`un scuterist care vrea moto :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate unii oameni nu stiu ce e aia ironie. Najpa de voi...

 

In ceea ce il priveste pe o piatra, eu cred ca tu te-ai cam suparat de discutile in contradictoriu din trecut. De frate la ce intelect ai tu...noi nu ne comparam cu tine. Daca esti asa destept de ce nu intelegi si tu ca ne contrazicem, asta e, de-aia e forum, fiecare cu parerile lor, apoi ne vedem de viata. E pacat sa fi dusmanos si sa ti suparare.

 

P.S: eu sunt praf, mai ard cate ceva, am un folos, tu esti o piatra, stai degeaba...poate te folosesc aia la moara...o sa devi Mullers Stein :lol:

 

PPS: primul post se referea la bomba care a initiat topicul nu la pretenul meu mdanut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain motorul :P.. da nu stiu ce sunt tuburile alea in fata acolo la rezervor..stie careva cas curios?:cheers:

 

la viteza mare, in fata motocicletei este "un val de presiune". si de acolo, prin tuburile alea intra in airbox. si daca aeru ii sub presiune, intra mai mult in cilindru, si astfel benzina arde mai bine => mai multa putere :D

toate sportivele mai noi au asa ceva, dar "tuburile" sunt mascate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...