Sari la conținut

Doresc o oferta de pretz vopsitorie


Postări Recomandate

Salut. Motorul este cel din imagine.

 

Necesita urmatoarele:

- mici reparatii in fibra de sticla (crapaturi in bot, carena superioara dreapta) si la capacul de plastic de pe langa bord, care face legatura intre rezervor si marginea carenei superioare dreapta;

- dat luciu daca e posibil la parbriz, care s-a cam matuit. In caz contrar, vopseala lucioasa neagra fatza-verso;

- vopseala integrala in minim 2 straturi la partea visinie, culoarea aia;

- cu exceptia carenelor inferioare de la burta, vopseala gri-deschis perlat peste tot pe unde e gri, inclusiv cele 2 manere de la sea, din spate, actualmente un indigo-inchis + jentzile fatza si spate de la rotzi

- vopseala neagra lucioasa parte posterioara a aripii fatza, aripa spate toata, capacele de legatura dintre bord, rezervor si carenele superioare;

- stickere (voi furniza later specificatiile)

- lacuire finala, inclusiv peste stickere

 

Practic sunt 3 culori: visiniu metalizat perlat, gri deschis perlat si negru intens lucios + lac

 

Vreau un pret informativ + o perioada de lucru estimata. Pretul trebuie sa contina toate materialele, manopera etc. , nu de alta dar n-am timp sa umblu dupa vopseluri lacuri stickere si alte alea.

 

Ma puteti contacta la cristian_the1st@yahoo.com ; cristian.andrei@brd.ro

 

Multumesc

post-42-1119529087_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oferta cea mai buna, so far, este de cca 200 EUR care includ 3 culori de vopsea, multistrat, lacuire+manopera - fara stickere, ETA 2 weeks. Anybody else?

Editat de andreicristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

N-am vopsit-o, ca am fost out of country. Cand iese de la scimbat kit de lantz o bag la vopseala, sa vad unde. P.S: vad ca nimeni n-a specificxat daca trebuie sa ma duc cu piesele in carca sau pot sa las motorul acolo si se descurca baietzii... nu de alta, dar trebuie scoase si rotzile etc, etc, si de cacao s-o las undeva total naked, mai ales ca mi-o tin in mod curent in fatza blocului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...