Sari la conținut

Aprilia Rs 125


Postări Recomandate

vinde careva vreun aprilia rs 125 an de fabricatie 2007 full power ?cu toba schimbata cu?

 

Mai ... asta , vezi cumva ca scrie aici BURSA ? Sunteti orbi ma ce mama dracu ? Altu isi vinde cutia de chibrite , tu cauti nu stiu ce full power , ti`e greu sa dai un search ? Nu te omoara nimeni ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ca caut si eu unu !un aprilia tot cu toba sport si an de fabricatie 2007 si delimitat

 

Bine faci . Sa nu te puna D-zeu sa iti iei limitat , doamne fereste , doar e prima motocicleta ce dracu , da cand o iei sa ii dai cat poate ok ? .. Esti tembel ma ? In loc sa iti cauti una sa te obisnuiesti in trafic , si eventual scoti limita mai tarziu , tu neaparat sa fie delimitat , si si toba sport . Si dupa aia plangi ca ti-ai rupt picioru cand ai dat in copac , pt ca sunt primele zile si nu o stapanesti cum trebuie . Revino-ti ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar daca are talente ascunse?a?la asta nu te`ai gandit jok3r :lol:

 

Nu stiu cum pot gandi unii oameni asa jur , de unde poate avea atata minte . Eu nu ma mai bag , ca nu are rost . Astuia ii trebuie motor sa se dea in figuri 2-3 saptamani si dupa aia isi rupe gatu . E clara toata treaba , I`m out ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Nu stiu cum pot gandi unii oameni asa jur , de unde poate avea atata minte . Eu nu ma mai bag , ca nu are rost . Astuia ii trebuie motor sa se dea in figuri 2-3 saptamani si dupa aia isi rupe gatu . E clara toata treaba , I`m out ... :baldy:

 

Avea scuter iviv14 asta..e din Galati...aprilia sr 50 factory..si l-a facut praf intr-o masina...Cred ca i-a trecut cheful de motoreala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu si eu multi idioti d-astia care nu sunt in stare sa mearga pe jos dar vor motoare puternice...chiar azi imi zicea un var care e mai mic ca mie ca sunt eu nush cum ca nu vreau sa ii dau scuteru asa faca o tura..si cand i l-am dat nu a fost in stare sa mearga 50 de metrii...daca nu fugeam dupa el sa il opresc se proptea in gard...sau alt prieten imi zicea azi ca ce rost are sa dau de A la 18 ani ca ce fac cu el...si ca daca tot e asa ca da si el si isi a motor de 750 sau 900 ca sa imi arate mie ca e smecher :baldy:) ce mentalitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu si eu multi idioti d-astia care nu sunt in stare sa mearga pe jos dar vor motoare puternice...chiar azi imi zicea un var care e mai mic ca mie ca sunt eu nush cum ca nu vreau sa ii dau scuteru asa faca o tura..si cand i l-am dat nu a fost in stare sa mearga 50 de metrii...daca nu fugeam dupa el sa il opresc se proptea in gard...sau alt prieten imi zicea azi ca ce rost are sa dau de A la 18 ani ca ce fac cu el...si ca daca tot e asa ca da si el si isi a motor de 750 sau 900 ca sa imi arate mie ca e smecher :blink:) ce mentalitate

 

:baldy: :blink: Lol :blink: ..ala daca apuca sa ia motor ...sigur dam cu rip...kamikazi..el nici nustie sa mearga pe un scuter(probabil) si vrea motor de 750 ..900:)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa sa fie puternic nene, gagicile doar nu o sa se uite la ala cu 125, o sa se uite la ala cu 600 ca doar e mai mare, sa caste taximetristu gura la semafor cand te intreaba cat prinde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa sa fie puternic nene, gagicile doar nu o sa se uite la ala cu 125, o sa se uite la ala cu 600 ca doar e mai mare, sa caste taximetristu gura la semafor cand te intreaba cat prinde

majoritatea nu prea fac diferenta, se uita dupa motoare oricum :laugh: da intre ce zic 'gagicile' si integritatea ta corporala, :crack: ce ai alege? chiar si alfabetul se invata de la A la Z... intra pe www.ride2die.com, asta daca nu ai intrat deja... se intampla tragedii si pe motoare mai mici, d-apoi pe cele puternice. pana la urma fiecare isi ia ce vrea, dar, parerea mea, mai bine mai incet, da' sigur. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20ml ulei la un litru de benzina...daca esti mai forjator asa de fel si iti place sa ii pui gazu...baga-i 25ml ulei la litru de benzina...si ulei motul 710 2t :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai in rezervoru ala de sub sa iti pui tu apa/suc/bere ce iti place tie sa bei, si furtunu ala care intra in rezervor, il bagi pe sub casca in mers si iti potolesti setea. Este foarte util la drumuri lungi ca nu mai trebuie sa opresti ca sa bei ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mc :)

 

mc :-L

si inca ceva...cei cu rezervoru de ulei de sub shea ?

 

ba ti-am mai zi si eu pe mess :blbl: ...mai mergi tu asa mult sa vezi cum cauti set;) acolo bagi ulei pt a 2a oaraX( :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...