Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

rog un moderator sa inchida topicul din respect pentru Alin, i-am fost prietena si nu mai vreau sa vad vorbe aruncate fara rost...el s-a dus si din pacate nu-l mai aducem inapoi nici unul dintre noi cu vorbe fara rost.... Odihneste-te in Pace Grasule... :P :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc e o gluma am gustat-o la maxim :P

 

 

Sunteti unii dintre voi de o prostie crunta...multi nici nu il cunosteati...nici nu ati fost la locul accidentului....dar vorbiti, jigniti....daca nu va puteti abtine cu sigurantza multi v-ar ramane recunoscatori....lasat-ii familia in pace sa isi planga copilul....imi pare nespus de rau de mama lui care chiar ieri am trecut pe la dansa....eu nu vreau sa cred ca nu mai e....am intrat in cimitir noaptea sa aprind o lumanare....era un copil iubit...mereu zambea....multa putere familiei....sunt sigura ca daca era cu mine sau oricine altcineva pe motor mergea mai incet...noi decand am cazut nu mai depasea 70 cu mine....k ii dadeam palme pe picior si o lasa incet....el conduce foarte bine repet....nu mai avea ce sa evite aici....multa odihna...si ai sa ramai in sufletul meu mereu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuzati, n-am fost atent de la inceput. analfabeta cine e? amanta? nu mai inteleg nimic. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuzati, n-am fost atent de la inceput. analfabeta cine e? amanta? nu mai inteleg nimic. :P

 

 

bai..hai ca am luat-o prin balarii..sau vorba aia: asta-i mort si habar n-are!?!?

 

lool..a fost buna poanta cu amanta..:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene..la 200 km/h, pentru a frina, in conditii ideale, cu cauciucuri noi, fara voblaj, gropi etc., inseamna 192 metri. daca la asta adaugi inca 1, 5 secunde, cit inseamna de cind ai vazut obstacolul pina ai bagat frina, asta inseamna inca fix 83 de metri (83 metri face un motor la 200 km/h in 1,5 secunde, stiai??). in total, asta inseamna 272 metri. daca tu crezi ca sta cineva sa te astepte... :P ..

in plus, un autoturism, care sa zicem ca merge cu 60km/h (ceea ce nu era cazul pejoului aluia), face ....17 metri pina la 0 km/h. nu crezi ca e o diferenta cam mare?? 272 - 17 metri....

 

Acest gen de topice ar trebui inchise dupa primele posturi cu RIP sau dupa primul reply rautacios.Bag de seama ca sunt multi care nu vor sa priveasca in urma si sa invete, sa bage la cap sau sa inteleaga ca motociclismul e o pasine periculoasa, care necesita vigilenta, atentie si concentrare.Nu, ei prefera sa alerge in loc sa se plimbe si sa admire peisaje.

K7 sau Minsk sau Jawa sau R1, TOATE pot sa faca ca pilotul sa fie avariat definitiv.

Sunt de parere ca toti cei care nu respecta niste legi nescrise o fac pe mana lor mai ales ca pe strada nu sunt steaguri de avertizare ca pe un circuit

 

Cat despre unii smardoi (cum a precizat Spiridusa ) care se infig in comentarii eu am toata convingerea ca nu o fac din rautate

AI idee Spiridusa, ca tot ti-am urmarit posturile pe cele cateva forumuri, ce inseamna sa franezi de la 250+ pana la 50?

Ai idee ce iti face un voblaj sau cat de fericit te simti cand iesi din el?Sau idee de fapt cum se merge cu motocicleta in orice regim vrei tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...