Sari la conținut

Prelungirea Ghencea 7.06 2accidente


cosmin_sn
 Share

Postări Recomandate

Ai plecat la 2 dimineata si te-ai intors cu o zi inainte la 7pm sau aceiasi zi? Inseamna ca ai prins ceva, nu gluma! Ce momeala ai folosit?

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautati,rautati...... :) ..Culmea e ca maine pe la 7 seara iar vreau sa merg la peste si tot pe acolo trec.......Nu prind niciodata nimic sau aproape nimic.Ma duc sa-mi intind lansetele si cand termin ma apuc sa le strang ca trebuie sa plec:)) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautati,rautati...... :) ..Culmea e ca maine pe la 7 seara iar vreau sa merg la peste si tot pe acolo trec.......Nu prind niciodata nimic sau aproape nimic.Ma duc sa-mi intind lansetele si cand termin ma apuc sa le strang ca trebuie sa plec:)) :)

venim si noi? B)

eu totusi zic sa mergem sa prindem scuteristii....astia trag mai bine decat pestii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat la cap la mai multe sticle de bere.......Daca as suna la politie sa le zic sa trimita un politist acolo sa nu se intample nimic,oare or asculta?sau sa fac eu pe politistul?Cu burta sunt dotat... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E lac, iaz, apa curgatoare? Ce soi de pesti sunt acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa prindem mai multi scuteristi cred ca ar trebui sa nadim locul......Propun o nada pe baza de fund si tzatze,amestecate bine....Sa le zicem ca pot ei sa-si prepare nada singuri:)).La rapitor putem da cu o caseta cu minunatul rapsod popular minune:): Sa se remace ca am scri minune cu m mic:))

 

Sunt numai pesti care au fete la lucru....Dar aia nu dau la boiles ci la euro.....E nasol ca daca prind din gresala vreuna nu imi intra in juvelnic:)

 

Sunt numai pesti care au fete la lucru....Dar aia nu dau la boiles ci la euro.....E nasol ca daca prind din gresala vreuna nu imi intra in juvelnic:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alte propuneri pentru nada de scuteristi? Hai ca devine topic interesant, poate facem si un poll "Cati scuteristi ai prins in acest sezon?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se premiaza numarulcapturilor si captura cea mai mare,Pt a dovedi ca nu spunem povesti pescaresti trebuie sa aduceti branhia scuteristului....Scuteristi minori nu se elibereaza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la un moment dat ce 3 pe un scuter, chiar doi tipi care carau o rama de geam , ceea ce mi s-a parut foarte tare este ca atunci cand i-a oprit politistu , pe care il bufnise rasu , ei il intrebau da de ce nene ,nu e voie?......deci....bine cred ca erau muncitori sau ceva dupa treningurile dildibao care le aveau si pantofii cu catarama varuiti care ii purtau....asta daca tot ne radem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prindeti un scuterist sa-i mancati puta :)

 

poate intind cateva sfori din par in par pe pantelimon si prind un gushter cu slapi si gol sub scufita calare pe partaitoare

Editat de calaretul fara casca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuteristul de Rahova trage la reviste cu femei despuiate....

P.S.Tiptil noi nu folosim scobitori avem ata dentara.......Fara suparare.....glumim si noi.:)) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, a trecut ziua cea mare....ce s-a intamplat pana la urma?acum puteti da detalii, pt ca va vom crede, pe cuvant...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mari probleme...Trebuie sa fiu singur la ora 18 cand e tragerea loto,sa nu imi exteriorizez bucuria pt a nu fi simtit de neamul scuteristilor....Au astia un nas.......Colombo e o minciuna pe langa ei....Ma mai ascund dintr-un motiv,daca nu a patit nimic scuteristul o sa vina adupa mine ca l-am denigrat, daca are probleme tot nu ies bine ca am cobit....Pt binele scuteristilor nu ma mai duc la peste ca asta le poarta ghinion. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...