Jump to content

Prelungirea Ghencea 7.06 2accidente

cosmin_sn
 Share

Recommended Posts

LA ORA 2 NOPTEA PLECAM LA PESCUIT........AM OPRIT SA BAG MOTORINA LA LUK OIL -UL DIN PRELUNGIRE SI AM VAZUT IN SPATE DESCARCERARE POMPIERI SALVARE POLITIE ETC........UN BAIAT CU SCUTERUL A LOVIT UN PIETON PE TRECEREA DE PIETONI.CEL CU SCUTERUL A MURIT PE LOC,PIETONUL ERA IN STARE GRAVA,NU CRED CA SCAPA....cASCA ERA SPARTA IN DOUA.....

LA ORA 19 MA INTORCEAM SI TOT IN PRELUNGIRE LA 200 DE M DE PRIMUL ACCIDENT ERA ALTUL,UN SCUTERIST NU SE ASIGURASE SI FUSESE LOVIT DE UN LOGAN,NU AVEA DECAT CATEVA JULITURI SI ERA SPERIAT,CASCA NU AVEA....IN ZONA ASTA SCUTERISTI SUNT PERICULOSI,UMBLA CATE 3 PE SCUTER,FARA CASTI, SI UNI NU AU MAI MULT DE 8-10 ANI...

RECTIFIC, 1 IUNIE.SPER SA NU FIU NOSTRADAMUS,ORICUM EU NU AM PREVAZUT CU 1000 DE ANI CI NUMAI CU 6 ZILE,DE OBICEI PREZICATORI NU AVANSEAZA TEORI CARE SA SE INCADREZE IN DURATA LOR DE VIATA...

RECTIFIC, 1 IUNIE.SPER SA NU FIU NOSTRADAMUS,ORICUM EU NU AM PREVAZUT CU 1000 DE ANI CI NUMAI CU 6 ZILE,DE OBICEI PREZICATORI NU AVANSEAZA TEORI CARE SA SE INCADREZE IN DURATA LOR DE VIATA...

Eu tot nu am inteles ca o sa fie asta, ca azi suntem in 4.

eh, tu erai un nostradamus mai mic, al romaniei...asa :)

da da da ... da` macar sa ne zica ora :)

pai pe la 2 noaptea cand o sa plece la pescuit si la 19 cand se va intoarce

Bai, daca moare vreunu pe prelungirea ghencea dimineatza pe la doua, eu zic sa aflam unde merge baiatul la pescuit. Ii facem felul ca daca se intoarce mai moare unu.

Ti-ai semnat condamnarea prietene.

Accidentul a fost in noaptea de sambata spre duminica adica 31/1 iar cel de-al doilea pe data de 1.

Q: Cate glume se pot strange pe un topic la accidente cu 2 posibili decedati ?

A: Fara numar !

intrebare pentru vizionar: cam cat peste o sa prinzi??

ca daca trage poate vin si io... :)

Bai, daca moare vreunu pe prelungirea ghencea dimineatza pe la doua, eu zic sa aflam unde merge baiatul la pescuit. Ii facem felul ca daca se intoarce mai moare unu.

Ti-ai semnat condamnarea prietene.

:) :blink:

pai pe la 2 noaptea cand o sa plece la pescuit si la 19 cand se va intoarce

Voi chiar ma faceti sa rad! :)

Q: Cate glume se pot strange pe un topic la accidente cu 2 posibili decedati ?

A: Fara numar !

Lasa frate sa mai si radem ca prea s-a plans in ultimul timp!

Pana la urma viata si moartea merg de mana impreuna !

Si sa mai lasam atitudinea asta de babe plangacioase ,accidente vor din ce in ce mai multe ,mai mult sau mai putin grave.

Peste nu prind niciodata,eu ma duc sa imi desfac si sa-mi strang lansetele.Cam asta e sportul meu preferat.......Peste prind la fel de mult si in cada....Perseverenta conteaza... :) .Ma gandesc ca daca as fi nostradamus as sti la momeala va trage moby dick saptama viitoare:))

Peste nu prind niciodata,eu ma duc sa imi desfac si sa-mi strang lansetele.Cam asta e sportul meu preferat.......Peste prind la fel de mult si in cada....Perseverenta conteaza... :) .Ma gandesc ca daca as fi nostradamus as sti la momeala va trage moby dick saptama viitoare:))

vreau si eu macar 4 numere la loto de duminica.........ca pt celelalte ma gandesc eu

eu nus pescar.......

Nu pot sa-ti dau doar 4 numere pt ca imi e frica ca joci cu schema redusa si o sa iti iasa 3,lasa-ma sa ti zic 5 si diferenta de la 4 nr la 5 nr o iau eu ...corect? :)

eu zic sa il invitam pe acest topic si pe

...clar...

sa fiu ontopic, cum se poarta la aceasta rubrica, RIP scuteristului...

@initiator: macar ai prins de-o ciorba? :)

maine e ziua...scuteristi, pazea...stati acasa sau departe de zona cu pricina, macar pana se intoarce omul de la peste :)