Sari la conținut

Hornet - The One


_andrei_
 Share

Postări Recomandate

cum scrie si in titlu, am facut un topic pentru proprietarii de hornet. finalmente....

 

hornetica mea: model 2007 cu abs, luata din germanica de la 0km, deosebit de incantat de ea, deja dupa 6000km parcursi anul asta din martie....

 

as fi vrut cb1000r dar din lipsa momentana de fonduri am ales-o pe mititica dar care, contrar temerilor mele (vin de pe sportiva), nu m-a dezamagit deloc pana acum. o motoreta foarte reusita... usoara, cuplu bun dela turatii mici si repartizat uniform pe toata plaja de turatii, greutate mica, ampatament scurt - manevrabila nevoie mare, destul de comoda in ciuda seii de taria uneia de sport, tehnica de 600RR model 2007(!!), furca inversata, bordul si farul de forma unui coif de cavaler medieval chiar sparge binisor vantul si arata si intr-un mare fel, abs-ul care-si face toti banii (zau, nicio surpriza pe frane in conditii dificile)... acum si minusuri ca orice mobra: consum cam mare cand te dai la ea, furca desi inversata nu e reglabila, saua un pic cam tare.

 

 

poze din peripluri...

post-1314-1212595260_thumb.jpg

post-1314-1212595269_thumb.jpg

post-1314-1212595273_thumb.jpg

post-1314-1212595278_thumb.jpg

post-1314-1212595285_thumb.jpg

post-1314-1212595289_thumb.jpg

post-1314-1212595292_thumb.jpg

post-1314-1212595296_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un topic despre pareri pro si contra, comparativ cu alte motociclete,.... aici ma gandeam sa fie ceva dedicat exclusiv posesorilor de hornet, celor care deja s-au decis pe acest model, pt a ne prezenta mobrele, a ne ajuta intr-un fel sau altul, intalniri de "grup" samd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...