Sari la conținut

rezervor m72


hardcore
 Share

Postări Recomandate

Tot cel de IJ '56 (Festival) ramane cel mai frumos. Daca ai Nipru este preferabil sa nu ramana in forma lui originala. Trebuie latit. Operatiunea nu este prea complicata pentru un tinichigiu bun. Apoi bagi un pic de chit unde a fost sudat si daca vrei si peste emblema de la IJ si o sa fie superb. Ca sa faci insa aceasta operatiune iti trebuie un meserias bun care, ar fi bine sa mai fi facut lucrul asta si de asemenea sa finiseze foarte bine dupa ce sudeaza (autogen). Bafta!

 

Numa' bine! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau gasesti unu de M72 si ai terminat povestea.

Tot rezervorul de M72 ramane cel mai frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu prefer tot rezervoru de m72.........am avut de festival pana acuma da s-a botit rau de tot la accident si oricum decat sa ma chinui cu un rez de festival sa il latesc mai bine iau unu de m72 ...............

 

Daca stiti pe cineva care are de vanzare unu anuntati-ma si pe mine.....

 

ps andrei in brasov bobina m-a lasat .....s-a ars:angryfire:

 

 

 

:drink: :laugh: :( :baldy: :crack: :crack: :crack: :angry: :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Se pare ca nu o sa gasesti si pana la urma o sa faci varianta mea. Oricum cu rezervorul de Festival latit ai mai multe avantaje. Poti sa il faci in ce forma vrei tu. Poti sa il faci lat sus si subtire jos, sa fie ca o inima si v-a arata superb (mie asa imi place, precum cel din poza) sau poti sa il latesti pe toata portiunea si vei avea un rezervor super lat care este de asemenea frumos, iar avantajul este ca il poti face de ce dimensiuni vrei, depinde cum iti place. Cel de M72 este standard, iar cutia aia de scule din mijloc te dezavantajeaza mult mai ales daca vrei sa iti pui un bord cu kilometraj pe rezervor. Problema ta este ca nu ai vazut foarte multe rezervoare latite si probabil nici eu nu am reusit sa iti explic bine despre ce este vorba. Daca vei veni la Sibiu vei vedea multe rezervoare latite foarte frumos la baietii din Caiova si vei vedea ca nici nu se observa ca sunt taiate si ca nu este deloc un procedeu complicat.

PAREREA MEA!

 

Numa' bine! :birthday:

 

P.S.: Uite cum arata unul latit foarte frumos, cu partea de sus lata si ce-a de jos mica.

post-2987-1121892035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 am vazut destule rezervoare latite credema

2 rezervoru pe care il am eu e de ij56 si are cutie de scule pe mijloc

3 rez de m arata mult maibine latitdecat ala de festival....sunt vreo 2 nipre de prin iasi care au rez de m latit si arata bestial

4 o sa vin la sibiu ne vedem pe acolo o sa iti recunosc cu siguranta ij...shucara culoare ti-ai ales si tu pt genti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Si eu prefer tot rezervoru de m72.........am avut de festival pana acuma da s-a botit rau de tot la accident si oricum decat sa ma chinui cu un rez de festival sa il latesc mai bine iau unu de m72 ...............

 

Daca stiti pe cineva care are de vanzare unu anuntati-ma si pe mine.....

 

ps andrei in brasov  bobina m-a lasat .....s-a ars:angryfire:

:crack:  :crack:  :moron:  :wink:  :friends:  :friends:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :)

196327[/snapback]

am eu unu la 80 euro,dai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...