Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor....haide-ti sa ne cunoastem mai bina sa facem si noi o intalnire sambata viitoare pe la 10 la academie, ce ziceti ????.....sau sa cadem toti deacord asupra unei ore sau locatii.. stabilim un traseu sau stam la barfe

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca sunt in bucuresti ma bag si eu. totusi, de obicei lumea e plecata in we. nu s-ar putea muta intalnirea vineri dupa amiaza sau mai spre seara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine . Eu sunt de acord cu ora !

BTW care Academie ?

 

 

Academia militara (cea dintre Razoare si Eroilor) ca mai este una pe la piata Cosbuc, parca.

 

Iar de mutat vineri (13.06.2008) spre seara este ok, ce ziceti....ora 19 ????

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine si vineri seara pentru mine!

Am inteles si care academie :) Eu stau in Aviatiei si zicem academie la cea de Politie din Baneasa :) !

Probabil ca ne intalnim in piatzeta aia din fata academiei militare, nu ?

Editat de Fanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contati si pe mine. La academie jos unde e parcarea aceea imensa vineri la ora 19 . De acolo vreti sa mergem undeva? :)

"Da acolo, de mers undeva stabilim la fata locului eventual ca "gaina" prin jurul casei.

 

 

 

 

HAIDETI fratilor doar trei FZ -uri in tot Bucurestiul, nu pot crede asa ceva !!!!!!! :)

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Super idee cu fz- ristii (eu sunt old school, de, cu fzs)

 

In weekend cu placere oricand oriunde.

 

 

 

Super :P , suntem 5 pana acum.............haideti.....haideti ca se poate pana vineri la 0ra 19 mai aveti timp

 

Salutari tuturor....haide-ti sa ne cunoastem mai bina sa facem si noi o intalnire sambata viitoare pe la 10 la academie, ce ziceti ????.....sau sa cadem toti deacord asupra unei ore sau locatii.. stabilim un traseu sau stam la barfe

 

 

Cam astia suntem pana acum pentru vineri 13,06,2008 la ora 19 la academia militara(eroilor)

 

 

1 DUKE NUNKEN

2 METAL HEART

3 FANEL

4 DARE PAR

5 FLORIN-V

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da vineri nu e meci ?

:P

 

Eu unul sunt paralel cu fotbalul si nu sunt afectat dar daca o luam asa vineri este meci sambata pleaca lumea la mare duminica la vot etc..........nu mai ajungem niciodata sa ne intalnim. Pe la ce ora ar fii meciul si cine joaca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meciul e de la 21:45 , avem timp suficient. Ne oprim la un televizor si ne uitam si la meci.

 

A ... e bine !

Credeam ca e mai devreme .

Nu ma pricep cu meciurile nici eu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ma duc si eu sa mi-o iau din service. nu prea aveti ce admira la ea, ca o sa cam circul fara carena, fara aripa fata si doar cu oglinda pe stanga. btw, s-ar putea sa o tai la mare de joi sau de vineri. nu stiu nimic, nu promit nimic. functie de vreme, de finate, de dispozitie... daca sunt in capitala, va onorez cu prezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meciul e de la 21:45 , avem timp suficient. Ne oprim la un televizor si ne uitam si la meci.

 

Daca vreti sa va uitati la Franta - Olanda...da da...aveti timp suficient

 

Daca vreti sa vedeti Romania cu Italia, sa stiti ca e de la 19:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor....haide-ti sa ne cunoastem mai bina sa facem si noi o intalnire sambata viitoare pe la 10 la academie, ce ziceti ????.....sau sa cadem toti deacord asupra unei ore sau locatii.. stabilim un traseu sau stam la barfe

 

Intrucat meciul este la ora 19,00 o sa mutam ora de intalnire la ora 21,00 ,ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

si eu sunt FZS-ist dar din pacate nu pot in weekend. poate ne vedem azi pe la arc.

 

@ Fanel: si eu stau tot in aviatiei, str Capalna

 

Nu-i bai ca nu poti veni vinerea asta poate data viitoare esti liber. Oricum o sa stabilim acolo cum si cand sa mai facem o intalnire.

Pentru diseara daca scap de la job, :D vin dar in principiu ajung........mai ales ca am jobul la casa presei :P

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot n-am reusit sa ii dau de cap franei. a ramas tot in service, cel mai devreme o sa fie gata sambata. deci n-am cum sa vin sa ne vedem. asa ca o sa plec la mare si vin duminica. ne vedem la urmatoarea intalnire; poate-mi fac si carena si apripa pana atunci.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...