Sari la conținut

Romania Trece De Grupe :)


cosminake
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce prostie, discutii despre fotbal aici! bine macar ca e la scuteristi! ce bine a fost acum prin buc, ca era pustiu, toti fraierii lipiti de televizoare!

 

hai romania? hai sa fim seriosi. mi i ciuda ca nu au pierdut. cine?gasca aia de infumurati, tarani mingicari, cu figuri in cap?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma sincer ce ma deranjeaza cel mai mult la echipa asta ii nicolita...ala nici dear putea nar vrea sa deie gol.....o tot inaintat becali bani sa intre atatia stelisti in echipa romaniei.de ce nu se numeste steaua?

da aici vorbim,ca nom cauta forumuri de fotbal,tre s ane dam si noi scuteristi parerea despre fotbal....:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea despre fotbal: In TOP 5 cele mai idioate chestii din lume. Si a tine cu Romania e infantilism cras. Ce v-a dat voua Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... daca erai microbist ma intreb ce ziceai despre motociclism!

 

Inseamna ca n-ai fost niciodata pe un stadion ( Peluze ), sau intr-o grupare sa vezi atmosfera! E Dumnezeiesc.

 

Corect, sunt unii care numai sa distruga stiu. Dar poate nu stii cum e cand se canta! Si cand se canta frumos.

 

Fotbalul nu inseamna numai se te uiti la o minge cum se plimba. E sentimentul in sine. Atmosfera, coregrafiile. Fluierul de inceput, de final, un penalty, etc...

 

Eu sunt la fiecare meci in Ghencea in Peluza Nord. De abia astept sa inceapa UCL :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce prostie, discutii despre fotbal aici! bine macar ca e la scuteristi! ce bine a fost acum prin buc, ca era pustiu, toti fraierii lipiti de televizoare!

 

hai romania? hai sa fim seriosi. mi i ciuda ca nu au pierdut. cine?gasca aia de infumurati, tarani mingicari, cu figuri in cap?

nea' caisa,fraier esti tu,impreuna cu grupu tau de homosexuali.du'te si uita'te la scooby doo si lasa comentariile fara rost,si insultele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care homosexuali????

daca vreau sentiment, ma dau cu motoru.

nu am insultat pe nimeni. in afara de fotbalisti, care nu sunt fraieri deloc, sunt niste smecheri care o duc bine pe spinarea voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care homosexuali????

daca vreau sentiment, ma dau cu motoru.

nu am insultat pe nimeni. in afara de fotbalisti, care nu sunt fraieri deloc, sunt niste smecheri care o duc bine pe spinarea voastra.

n-ai insultat pe nimeni?

 

ce bine a fost acum prin buc, ca era pustiu, toti fraierii lipiti de televizoare!

 

 

chiar esti homosexual....vezi ca sunt niste desene cu o vaca pe cartoon network.go hard

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cei care urasc fotbalul sunt homosexuali, asta e marea ta logica? te-ai atacat ha? s-a legat cineva de jucaria, ta extraordinara fotbalul? ia zi ce frumos strigi tu de la peluza, chestii gen "ne pisam pe voi?".

 

mai macho man! daca stai si strigi in gasca "va batem, va rupem" si alte ineptii nu ai facut nimic! nu tu bati pe nimeni ci unii gen mutu si alti extraordinari eroi care facbanipe barba fraierilor care se bucura cum dau ei cu piciorul in minge si isi omoara timpul excitandu-se pe la tv!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! De aia se duce tzara de rapa! De voi astia care pleaca peste hotare si uita romana.

 

Trebuie sa fii mandru de tara ta, chiar daca e vai de capu` ei ...

Nu e chiar vai de capu ei...Uitate in jur si vezi cate masini luxoase vezi... :P .

 

............Cine de pe aici practica pescuitul sportiv???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cei care urasc fotbalul sunt homosexuali, asta e marea ta logica? te-ai atacat ha? s-a legat cineva de jucaria, ta extraordinara fotbalul? ia zi ce frumos strigi tu de la peluza, chestii gen "ne pisam pe voi?".

 

mai macho man! daca stai si strigi in gasca "va batem, va rupem" si alte ineptii nu ai facut nimic! nu tu bati pe nimeni ci unii gen mutu si alti extraordinari eroi care facbanipe barba fraierilor care se bucura cum dau ei cu piciorul in minge si isi omoara timpul excitandu-se pe la tv!

esti dus omule.....nu ma duc pe stadioane stai linistit....nu tip si urlu.....fotbalul este o pasiune,precum si motociclismul....ma uit la tv.so?macar nu o ard aiurea in poponeata cu baieti pe cartoon network....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...