Sari la conținut

Haiduc De O Zi


HAIDUC
 Share

Postări Recomandate

Daca nu se iveste ceva si pot merge si eu, vin cu cea mai mare placere. Sper sa nu intervina nimic. Chiar imi doream o iesire in weekend.

Poti sa-mi dai mai multe detalii, cate motoare merg, cu ce viteza se merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se iveste ceva si pot merge si eu, vin cu cea mai mare placere. Sper sa nu intervina nimic. Chiar imi doream o iesire in weekend.

Poti sa-mi dai mai multe detalii, cate motoare merg, cu ce viteza se merge?

 

pai sigur vin 2 honda transalp.

s-ar mai putea un chopper si un motor de viteza.

Mergem de placere ,nu sa ne intrecem.

Duminica vor mai fi si colegi de ai mei cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ash veni si eu daca iasa schema cum trebuie, cu un lc4. Sa postati va rog un loc si ora de intalnire pt plecare cand o stiti.

 

Hai Romania! :friends: :crack:

 

sambata la 8:30 la benzinarie la LUKOIL-cea de dupa podul Constanta(pe Chitila)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce sa cautam pe pitesti??? trebuie sa mergem Sinaia Moreni Padina...acum na nu stiu pe unde vrea organiserul sa ocolim(eu nu zic nu cand e vb de ocolit :cheers: :)

 

 

pai daca mergeti asha cum spui tu...o sa fie cam urat pentru vitezana si choper... drumul e forestier si nu e scurt deloc... vreo 30 km pana la Padina tot sunt.

daca nu gasiti o alta varianta puteti merge

bucuresti - targoviste - sinaia - predeal - rasnov - cheile dambovicioarei

sau

bucureti - pitesti - campulung - cheile dambovicioarei

... evient mai e DN 1 dar personal nu-mi place deloc

 

oricare ar fi drumul, va urez de pe acum drum bun si vreme frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAi nu stiu la care cora ca nu eu am initiat excursia, banuiesc ca din militari. Am citit pe celalalt topic ca nu prea ar fi drumul bun pana la Pestera. Ideea e ca eu prefer sa ies maine undeva dar nu prea m-as baga pe coclauri sau noroaie. Ca viteza de croaziera cam cat se merge? 90-100?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu maine adica duminica!!!! Dar observ ca nu prea s-a stabilit mare lucru!!!! mai multe detalii: care cora, ce ora, cati suntem pana la urma???

 

Am sunat acum pe numarul de telefon pe care l-a lasat HAIDUC dar cred ca are telefonul inchis!!! Deci ne mai facem haiduci maine sau nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviule!!! Salut!! nu crec ca ma duc nici eu cu baetii la Orsova ca e ceva de mers!!! ia zi la cat pleci tu spre alexandria ca as veni si eu??? pe unde stai?? iti las telul meu da un tar 0724.109.639 Cosmin!!!

 

silviule nu-mi da bip cu nr privat ca nu am cum sa te sun inapoi!!!

 

silviule nu-mi da bip cu numar privat ca nu pot sa te sun inapoi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci?... Se mai merge undeva maine... adica azi (si anume duminica)? As presta si io o plimbare. Poate un Transfagarasan si putin iesit de pe asfalt prin zona Bran-Fundatica la intoarcere?

 

Daca va hotarati las aici un nr. de tel.: 0723 622.680

 

Andy

 

PS: aaa, si am uitat: vin cu un Transalp... asa ca viteza de croaziera e de enduro-touring.

Editat de BAlanuS-u'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu cu bastard am zis ca merem spre alexandria sunt cam 120km dus, eu am tot enduro-touring asa ca daca vrei sa vi este ok. Noi ne vedem pe la 9 - 9.30 unde nu stiu inca. Eu sstau in Timpuri Noi, eventual la benzinarie la Agip. Sper sa nu ploua atata tot. Te sun cand hotaram ce si cum. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...