Sari la conținut

La Frumossissima


chopster
 Share

Postări Recomandate

Mor dupa verdele specific Kawasaki, mii de felicitari pentru culoarea aleasa, este preferata mea.

 

Felicitari pentru mobra, este foarte frumoasa, vad ca ai pus-o bine la punct, arata de salon :wink:

 

Visez si eu la un kawa verde, dar dupa ce mai cresc :wink:

 

Bafta si toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mor dupa verdele specific Kawasaki, mii de felicitari pentru culoarea aleasa, este preferata mea.

 

Felicitari pentru mobra, este foarte frumoasa, vad ca ai pus-o bine la punct, arata de salon :bigstar:

 

Visez si eu la un kawa verde, dar dupa ce mai cresc :finger:

 

Bafta si toate cele bune!

 

mersi Hombre :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehehehe, dragii mosului, mult timp a trecut de can dn-am mai postat p-aici..

ce sa va spui, mai intai?

 

mai intai bag pozele s-apai om discuta ce si cum

 

si inca o sarja

 

 

zi-mi te rog de unde ai toba si cat a costat. am mobra acelasi model...numa ca e neagra toata... m3raklis@yahoo.com sa vorbim ca oamenii...bft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehehehe, dragii mosului, mult timp a trecut de can dn-am mai postat p-aici..

ce sa va spui, mai intai?

 

mai intai bag pozele s-apai om discuta ce si cum

 

si inca o sarja

 

 

Frumoasa foc, man! Felicitari pentru efortul si munca depusa, rezultatul e pe masura. Culoare se potriveste perfect, semnalizatoarele "inverzile" dau bine, bine, conducte schimbate, rezervor lichid frana, oglinzile... sunt detalii care ii dau personalitate si unicitate. Frumos, bravo!

 

Totusi, de ce ai facut pozele in asa fel incat sa nu se prea vada saua? Ne ascunzi ceva, sau sunt eu paranoic? parca imi ziceai ca vrei sa faci niste modificari la sa, din poze nu se vad.

 

Crash-paduri am vz ca ai si u tot Puig, sper sa nu trebuiasca vreodata sa le testam ca nu prea am incredere...

 

Astept cu drag s-o vad live, cu atat mai mult cu cat maine o scot si eu pe-a mea din service. :D

 

Felicitari inca o data si s-o calaresti cu drag :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa foc, man! Felicitari pentru efortul si munca depusa, rezultatul e pe masura. Culoare se potriveste perfect, semnalizatoarele "inverzile" dau bine, bine, conducte schimbate, rezervor lichid frana, oglinzile... sunt detalii care ii dau personalitate si unicitate. Frumos, bravo!

 

Totusi, de ce ai facut pozele in asa fel incat sa nu se prea vada saua? Ne ascunzi ceva, sau sunt eu paranoic? parca imi ziceai ca vrei sa faci niste modificari la sa, din poze nu se vad.

 

Crash-paduri am vz ca ai si u tot Puig, sper sa nu trebuiasca vreodata sa le testam ca nu prea am incredere...

 

Astept cu drag s-o vad live, cu atat mai mult cu cat maine o scot si eu pe-a mea din service. :D

 

Felicitari inca o data si s-o calaresti cu drag :D

 

Bre paranoicule...

voiam sa modific si saua da' nu mai e cascaval....;)

 

Puig-urile le-am testat eu si nu prea le recomand...(ultima oara le-am testat luni seara :D )...si-au facut treaba, dar din cazatura, partea de aluminiu care tine plasticul, s-a indoit si preseaza pe blocul motor

eu le schimb cu unele Kawasaki desenate pt acest model

 

in rest, de cand am vopsit-o verde se strang toti cocalarii scuteristi pe langa ea sa incerce sa-mi fure ba oglinzile, ba luminita cu leduri de la stop...

 

deocamdata ne oprim cu personalizatul, pt ca prioritatea acum sunt un set nou de cauciucuri, mai aderente si mai ascutite ca profil, si echipamentul

 

 

asfalt uscat si atentie la modelele fanteziste trasate cu vopseaua alba lucioasa si alunecoasa pe "shusha" si al caror scop practic inca nu l-am descoperit (afara de a vedea asfaltul repede si de aproape)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

S-o stapanesti sanatos! frumoasa culoare, si eu am stat pe ganduri daca s-o fac verde kawa sau alba, am facut-o alba AstonMartin (o perla cu granulatie foarte fina).

Cum se aude toba si cam cat costa? Ma gandesc s-o schimb si eu dar la iarna :). Toba lui Pepinno se aude foarte fain.

 

Ce vreau eu acum mai repede sunt crashpaduri, dar nu ma decid ce. Am vazut unele puse pe ER6F si par mai ok decat cele care se pun direct pe cadru. Tu ce ti-ai pus? Am vazut ca rizoma sunt 69 eur.

 

De unde imi iau si eu cabluri de frana racing la un pret mai pertinent?

 

S-auzim de bine!

Carmen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
S-o stapanesti sanatos! frumoasa culoare, si eu am stat pe ganduri daca s-o fac verde kawa sau alba, am facut-o alba AstonMartin (o perla cu granulatie foarte fina).

Cum se aude toba si cam cat costa? Ma gandesc s-o schimb si eu dar la iarna :huh: . Toba lui Pepinno se aude foarte fain.

 

Ce vreau eu acum mai repede sunt crashpaduri, dar nu ma decid ce. Am vazut unele puse pe ER6F si par mai ok decat cele care se pun direct pe cadru. Tu ce ti-ai pus? Am vazut ca rizoma sunt 69 eur.

 

De unde imi iau si eu cabluri de frana racing la un pret mai pertinent?

 

S-auzim de bine!

Carmen

 

Carmen,

scuze, dar nu prea am intrat pe aici de multisor

 

i-am pus crash-paduri kawasaki - daca nu ai apucat deja sa-ti pui, nu-ti recomand Rizoma, sunt mai mult de "fitza" decat practice; ce inseamna pret mai pertinent? sunt cca 60 eur setul de 3 (2 fata si unul spate)

 

pt orice alte intrebari legate de mobra (si nu numai) ma gasesti mai repede pe mess (isacmihai@yahoo.com)

 

@everyonelse

 

in alta ordine de idei, am schimbat cauciucurile, acum are pirelli diablo rosso - mult mai ok decat bridgestone BT021 - ma pot inclina cu mobra in prima suta de metri dupa plecarea de pe loc, pe cand Bridgestone nu se incalzeau ca lumea nici dupa cativa kilometri; am dus caltul si la united si l-am pus pe Dyno si au iesit 71 de ponei naravasi la roata fata de 62 cat are in mod normal una noua. sambata pe A1, dupa o tura pe Cheia-Transfagarasan, a vazut mititica 215 km/h cu matahala de moi in spinare (recunosc ca eram ascuns aproape sub airbox :rolleyes: )

 

s-auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...