Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Gata, am dat o fuga pana la spalatorie, am dat cu spuma si cu jet pe motor... Arata ca nou, mai ceva ca-n poze, iar o sa moara geseistii de invidie ;)

o sa prinzi o aiureala d-aia de "spala" strada, chiar inaintea ta, si atunci o sa fie din nou vopsea model "bucale city"!

Chiar si asa, tot suntem invidiosi, deh, voi aveti motorete frumoase.

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow:) Nu ma, dar din cauza ploilor si a mocirlei din oras, de cat am mers zilele astea, mi s-a depus mazga pe galerii si pe evacuare, si putzea rau de tot cand se incingeau alea. Am fost nevoit sa apelez la spalatorie, ca initial am vrut eu sa dau cu carpa si cu apa, dar cand am vazut ce-i pe galerii, m-am lasat pagubas. Avem un oras foarte foarte infect. ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tot Academie man, inca e vreme de mers cu noto. Si dup'aia mergem sa vedem cu ce se lauda Conu' Adie, ca vorba aia, e frumos sa-i trecem si lui pragu'. Poate-i convingem si p'aia mici sa vina cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot Academie man, inca e vreme de mers cu noto. Si dup'aia mergem sa vedem cu ce se lauda Conu' Adie, ca vorba aia, e frumos sa-i trecem si lui pragu'. Poate-i convingem si p'aia mici sa vina cu noi.

:laugh: eu unul vin ... da unde mai exact?

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce ai zis tu bre mai sus, ca la 6 esti acolo, nu? AM stat pana pe la 6,45 asa si nici urma de tine.

 

Am ajuns la 6:50. Am mai fost retinut la birou cu ceva modificari pe ultima suta de metri, si n-am avut cum sa plec. Problemele s-au ivit fx cand inchideam pravalia, si a trebuit sa astept. Acum na... sper ca v-a stat in gat mancarea si/sau bautura pe unde v-ati dus dup'aia. :laugh:

Mesaj completat

................................

 

Baietii, joi ne adunam si noi si mergem sa vedem ce-i aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...