Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Esti degeaba daca nu te prezinti cu o pancarta de gat. Aceasta trebuie sa contina:

bishop the butcher

Bishop Da' Butcher - 072x.4xx.x66 / 07x5x4xx.620; stoicabogdanXXXX@yahoo.com

 

nota: te las sa ghicesti ce e cu X-urile ...

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Indestulatoare" intrunirea din seara asta! :D Micii buni, berea rece, preturi decente :blink:

 

Ce rau o ducem :blink: .................cica e criza :rose:

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Di vis" daca n-ar fi venit aia cu scuterele sa strice tot farmecul :laugh:

 

"Di vis" daca ar fi avut aia la caciuma o pastrama de oaie. Salivam si eu si Ripperul la asa ceva. Asa ca, la intrunirea de joia viitoare veniti cu locatii unde putem manca o pastrama calumea, eventual si o iesire din Bucuresti, nu ma deranjeaza. Sper doar sa nu fiu prins cu munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca am fost noi si ne-am si distrat :) pana la un moment dat cand au disparut toti fara mine si s-au dus sa manance iar micii aia :)

 

Ce oameni rai. Sa va fie rusine, o fata vine la noi la fz-risti, si voi o lasati semn la academie. Nu e frumos deloc. Cum nu vin nici eu nici Claudiu faceti numai prostii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma ca am avut eu grija s-o invit la o plimbare (suc) cu scuteristii ... dar m-a refuzat (ca era ocupata cu altcineva ...)

 

Pai normal ma, tu chiar te asteptai ca o blonda cu R6 sa accepte invitatia unuia cu un GS la plimbare??? Tre' sa ai cel putin R1 =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI FRATILOR CE DREACU EU MIS ORB???? PAI EU ACUM VAD CA E O MARE FAMILIE ACI DE FZR ISTI?EU AM UN FAZER DIN 2002 DE APROAPE 3 ANI SI MA GANDEAM CA NU AM CU CINE STA DE VORBA PE ACI!AM CITIT ACI DE VOI SI MA EXTRAORDINAR DE BUCUR :cheers: CA IATA COLCAIE DE POSESORI DE FAZERE!TINETI O TOT ASA SI SPER SA MA POT VEDEA O DATA CU VOI!SI TINETI MINTE......VIATA FARA FAZER E PUSTIU!!!!!!SA DEA DRACU DACA NU E CEL MAI TARE MOTOR PE CARE IL STIU :disappointed: ASFALT USACT SI DACA AM NEVOIE DE SFATURI SPER SA MA AJUTATI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit!

De obicei, pe topicul asta, ne anuntam prezenta cei din Bucuresti.

In linkul de mai jos e topicul celor cu FZS / FZ6

/index.php?...&start=1200

 

Am tot incercat sa punem la cale o intalnire nationala :disappointed: de fazeristi, dar se pare ca nu s-a concretizat anul asta din mai multe motive. Probabil ca o sa o facem la anu' daca o sa fie ceva oameni interesati.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ies si azi din casa. Am inghetat destul aseara. Plus ca nu vreau sa va stricati seara ca ma vedeti pe mine. :cheers:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la 7 tre' sa ma vad cu cineva la Obor. Daca vin la intalnire, nu stau mult.

N-ati vrea voi sa ne mutam intr-un loc cu caldura, cu bere... la Ursu, de exemplu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...