Sari la conținut

Cine are curaj sa paraim pana la munte?


AliBoss
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu dau examen pe 28 acum :birthday: ca as veni si eu cu voi cu inca 1 prieten in spate am un yamaha aerox R si merge destul de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lapte... in leg cu ce mi-ai zis pe mail. Am vb cu aliboss si nu ma risc sa vin cu scuteru la munte... poate cu motoru ca mi-a venit cutia de viteze si il luam si pe cata dar ii punem limitator

207303[/snapback]

 

Vino cu rs daca e gata. Sper sa ne tinem si noi. Sa vedem cum mai e vremea. Eu cred ca o sa fie super frumos. Ieri am fost in Moroieni(20km pana la Sinaia) Si era super asfaltul. Te astept! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu...dar nu pot inca...in primu rand pentru ca abia luni sau marti am examenu...oricum poate mai incolo mai faceti un road trip dinasta...si venim si noi astia din mures cu scutere. Bafta, drum bun si distractie placuta :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai florine eu ma duc la munte dar nu merg cu scooteru ca ma duc cu treaba .......

 

:ok:( poate merem weekendu viitor la mare ca eu vreau sa ma duc ! iau o duba de la tata d la firma le suim in ea si merem la mare weeckendu viitor dak te intereseaza vb la tel 0721202912

as fii vrut sa vin la munte pe scuter serios :kick: :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce clasa mja??/ tot scuter e si asta :birthday:) vezi ca luna urmatoare dau de B si de A... asa ca nu mai lovi bmwu :ok:) ca nu o sa ma mai prinzi daca e bushit :kick:

207990[/snapback]

 

ba matrix masina mi am facuto nu mai are nimik si am si tunato da da le in pana mea de conserve hai sa dam o tura cu scuteru cand ne intalnim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai florine eu ma duc la munte dar nu merg cu scooteru ca ma duc cu treaba .......

 

:ok:( poate merem weekendu viitor la mare ca eu vreau sa ma duc ! iau o duba de la tata d la firma le suim in ea si merem la mare weeckendu viitor dak te intereseaza vb la tel 0721202912

as fii vrut sa vin la munte pe scuter serios  :kick:  :birthday:

208004[/snapback]

 

bine dumi atunci vorbim am notat nr tau de telefon si vedem poate mergem da pana atunci hai sa iesim la o plimbare prin oras ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...