Sari la conținut

Intrunirea de la Iasi


Taz
 Share

Postări Recomandate

Vineri plec si eu spre Iasi, dar am nevoie de ajutorul vostru intr-o problema: pasagera mea traditionala (Vio) nu poate merge pe motor inca, in urma unui accident.Daca merge cineva cu masina din Buc. cu placare vineri sau sambata dimineata si intoarcere duminica, va rog sa o luati si pe ea, isi doreste mult sa vina. Se asigura cotizatie la benzina si :D la Iasi.

0721489412

THX!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scena a sosit azi noapte pe la 3 eu nu mai postez ca o sa fiu pe metereze timp de 3 zile asa ca va astept la o intalnire facuta din suflet pt toti motociclistii, atmosfera sa fie de prietenie pun mana in foc si pt cel care nu cunoaste pe nimeni de acolo

sambata va fi parada , dupa care va urma un nr de cascadorie, concursuri si multa distactie nici nu stiu ce sa mai scriu...

drum bun si asfalt uscat spre iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea a tinut cu noi, cel putin sambata a fost super-mega. Parada si cascadoriile din centrul orasului au fost peste asteptarile mele.

Fiind iesean sper sa fi iesit bine toata aceasta actiune. Pacat ca prognoza a fost defavorabila pt acest week-end si probabil de aceea nu au venit bikeri cat s-au asteptat organizatorii.

Feliciari organizatorilor pentru realizarile lor, stim ca a fost greu si obositor.

Felicitari celor care au ignorat prognozele "negre" ale vremii si au avut curajul si daruirea sa le infrunte. Cu sigurantza ca tot efortul a meritat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca de fiecare data cand se dau avertizari meteo toti se sperie mai ales ca mass media a mediatizat zonele calamitate, motiv care multi s-au speriat de vreme si nu au venit la iasi.....

prezenta motociclistilor a fost mica insa vizitatorii nu s-au lasat invitati fiind ceva indeit

vineri lumea a inceput sa se adune dupa ora 18 si sa se cazeze, undeva pe la orele 20 au inceput concertele care pot sa zic ca au fost super din pdv tehnik au sunt bine de tot

sambata vremea s-a schimbat si a aparut soarele, odata cu el si prezenta mai multor oameni pe platou

la ora 12 s-a plecat la parada in oras pe un traseu de aprx 20km, cu oprire in centrul orasului , la palatul culturii unde pe bulevardul stefan cel mare un cascador a aratat ce stie el mai bine, nu au lipsit si "cscadorii" locali (bodo) care incet incet invata de la cei mai buni....intorsi pe platou a fost o pauza pana la ora 18 cand au inceput concursurile (clasice) dupa parerea mea uundele faze amuzante....dupa care la 20.30 au inceput concertele si decernarea premiilor

sper ca toata lumea s-a simtit bine si sa stie ca de la an la an va fi mai bine

P.S. tin sa multumesc pt prezenta lui BERTI din timisoara, MIHAI din resita, SILVER PISTONS, AXA, DEMO, 3 baeti din sibiu care aui infruntat vremea pe un ij si o jawa si celorlati care au venit de departe iar cei care au stat acasa si erau de la 150km de iasi si nu au venit RUSINIKA!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...