Sari la conținut

Se Pot Monta Crash-pad'uri Pe Derbi Gpr50 ?


BlackLord
 Share

Postări Recomandate

Stiu ca e o intrebare stupida, dar imi spuneti si mie ce-s alea crashpaduri? (Probabil am mai vaz dar nu stiam ca au denumirea asta) si poate va si ajut :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e o intrebare stupida, dar imi spuneti si mie ce-s alea crashpaduri? (Probabil am mai vaz dar nu stiam ca au denumirea asta) si poate va si ajut :bigstar:

Niste chestii de metal care se prind de cadru cu scopul sa cada motocicleta pe ele sa nu se zgarie...

post-12750-1214992383_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles ca de zgariat ii imposibil sa nu zgarii carenele daca pici dar crashpadurile ajuta sa nu se sparga carenele

corect?

 

ba chiar pt astea sunt facute ..... la viteza mica .... nu trebuie sa zgarie/crape carenele .... dar nu te scuteste de manete rupte , scarite , levieru de la schimbator(cred) sau capetele de ghidon

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAk gasesti si se pot monta zimi si mie k as vrea sa imi pun si eu pe un rieju

ba baiatule tu esti chiar perverserent ...poi te bagi asa peste topicul omului? :bigstar: :crack: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi al meu e identic apropape cu rs 50 :bigstar: :crack: Deci probabil dak merg la tine merg si la mine, nu???

 

NU! Urmand logica ta ma duceam si eu sa-mi iau de CBR sau GSX si nu mai intrebam aici degeaba... te-ai prins?!

 

Sa revenim. Nu stiti daca se gasesc nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Salut!

Se pot monta crash-pad'uri pe Derbi GPR50 (2008) ?!?

Daca da... unde pot gasi asa ceva?

 

Multumesc.

 

Salut,probabil ca ti ai pus deja crash pad'uri pe jucarie...din iulie pina acum...oricum,gasesti in tirg la vitan la standuri...ma interesa insa cit esti de multumit de moto,azi am vazut si eu un Derbi gpr replica malossi...superb...cum se comporta in curbe....frinari mai accentuate...in general...esti multumit...cam ce probleme ai avut la ea(daca ai avut..sper ca nu)...si o intrebare mai de..baraj..se merita cutie de viteze in buc??(sper ca esti din buc,nu am obs)

Eu merg cu o Gilera dna acum dar...modelul asta de Derbi ma cam lasat cu gura cascata...multumesc anticipat, sa o stapinesti sanatos si asfalt foarte uscat! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
NU! Urmand logica ta ma duceam si eu sa-mi iau de CBR sau GSX si nu mai intrebam aici degeaba... te-ai prins?!

 

Sa revenim. Nu stiti daca se gasesc nu?

sal am si eu una la fel uite id meu popey_luptatorull mai schimbam si noi o parere;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...