Sari la conținut

Ulei Amestec Full Sintetic


_andrei_
 Share

Postări Recomandate

Caut ulei de amestec pt 2T doar full sintetic si intrucat am nevoie de cantitati destul de mari, vreau sa va intreb daca stiti magazine de unde pot lua acest ulei si unde il pot gasi la cel mai bun pret, eventual ambalat la bidoane de 4 litri... prefer castrol, motorex, motul, repsol. :bigstar:

Editat de _andrei_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Caut ulei de amestec pt 2T doar full sintetic si intrucat am nevoie de cantitati destul de mari, vreau sa va intreb daca stiti magazine de unde pot lua acest ulei si unde il pot gasi la cel mai bun pret, eventual ambalat la bidoane de 4 litri... prefer castrol, motorex, motul, repsol. :bigstar:

 

Ia legatura cu Aurel 0764 717 187, ii zici ca ai numarul de telefon de la Nicu, din cate stiu eu are cele mai bune preturi la uleiuri dar nu-ti garantez suta la suta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat uleiul este mai prost cu atat este mai ieftin.La un scuter in 2t un ulei prost inseamna o viata a motorului mai mica!

Recomand Motul Scooter expert gold sau Motul 2T 710 ester

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai esti interesat am uleiuri si de la motul si de la putoline,la cantitati de 1L si 4L, dami un PM daca esti interesat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motul 710 ful sintetic;)

nu zic k nu e bun motul, din contra e cel mai bun, dar pt un scuter la 4-5 sute euro e deja prea mult, adik il platesti de 3 ori in un an de zile si culmea piston cu segmenti sunt 70-80 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...