Sari la conținut

Cumpar Fiare Vechi


Dixi
 Share

Postări Recomandate

pai isi face omu' prieteni noi... :unsure:

 

 

Stai linistit ca si-a facut destui.... :)

Si sa vezi ce prietenosi o sa fim cu el. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai isi face omu' prieteni noi... :unsure:

nu stiu de ce da cred ca omu cunoaste motociclisti, chiar si dintre noi, si face doar p-ala al dracu, sa supere oamenii, la misto, ca n-au de unde stii cine e...se poate sa fie si clona, ca-i mare internetu asta, mai ales forumu, si voi sa fi si baut cu el :)

 

da recunosc, din pacate pt el, aici la comuniste, ca si la choppere de altfel, e cam teren minat pt replici in genul celei adresate de el aici :)

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...2050&st=210

 

 

De undeva din josul paginii, incepe sa-si faca debutul.Merita urmarit cu atentie. :)

 

 

nu stiu de ce da cred ca omu cunoaste motociclisti, chiar si dintre noi, si face doar p-ala al dracu, sa supere oamenii, la misto, ca n-au de unde stii cine e...se poate sa fie si clona, ca-i mare internetu asta, mai ales forumu, si voi sa fi si baut cu el :crack:

 

da recunosc, din pacate pt el, aici la comuniste, ca si la choppere de altfel, e cam teren minat pt replici in genul celei adresate de el aici :crack:

 

 

In acest caz, se poate verifica ip-ul. :unsure:

Nu-i bai ca oricum, in curand veti afla toti cine este domnul FlorinCristian. :)

 

Inca una de la domnul, asta sa va faceti o parere despre morac.

 

 

/index.php?showtopic=242592

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce da cred ca omu cunoaste motociclisti, chiar si dintre noi, si face doar p-ala al dracu, sa supere oamenii, la misto, ca n-au de unde stii cine e...se poate sa fie si clona, ca-i mare internetu asta, mai ales forumu, si voi sa fi si baut cu el :)

 

da recunosc, din pacate pt el, aici la comuniste, ca si la choppere de altfel, e cam teren minat pt replici in genul celei adresate de el aici :)

 

e de porc sa dai replici d'astea oriunde, dar deh, poate are omu umor mai macabru asa.. :unsure:

 

on top: tu ce faci ma cu rablele alea?

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...2050&st=210

 

 

De undeva din josul paginii, incepe sa-si faca debutul.Merita urmarit cu atentie. :)

 

 

 

 

 

In acest caz, se poate verifica ip-ul. :)

Nu-i bai ca oricum, in curand veti afla toti cine este domnul FlorinCristian. :crack:

 

Inca una de la domnul, asta sa va faceti o parere despre morac.

 

 

/index.php?showtopic=242592

parerea mea este ca, in prostia lui, acest voltaire al semintelor decojite nu-si da seama ca prin actiunile lui promoveaza topicurile :unsure:

de exemplu, pe aici pe la comuniste nu am mai intrat de foarta multa vreme

cred ca de vreun an si, iata-ma-s! :crack:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, dar cand intra unu care are vreun fier, si vede zmardoieli din Titan de la coltul strazii, isi baga treaba si pleaca.

Asta mai mult strica, nu ai vazut? Si cazul lui Ssss, si-a bagat nasul pe la toti.Pe tine inca nu te-a luat? :unsure:

Daca nu, urmeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, dar cand intra unu care are vreun fier, si vede zmardoieli din Titan de la coltul strazii, isi baga treaba si pleaca.

Asta mai mult strica, nu ai vazut? Si cazul lui Ssss, si-a bagat nasul pe la toti.Pe tine inca nu te-a luat? :unsure:

Daca nu, urmeaza.

io astept sa ma ia pe mine, daca are cu ce :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...