Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

FLORIAN SI MIKE !!! sunteti pregatiti pt testul Brainiac de duminica ? :D) scuteru ? camera ??? tot e pregatit ? :P

casca cu camera video ? daca albul trece de rosu te rog frumos sa filmezi cu infrarosu prin casca celui ROSU...vreau sa vad mimica fetzei hiihih :D) dar daca nu reusesti...tot pe rosu sa il traji in chip... doar ca e o singura problema.... tre sa bagati serios carbuni pe scuteru tau ..sa reusesti :rolleyes: pregatim si gps ul ........in caz ca... se _pierd cu firea_ :ph34r:

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai nene fa si mie o subtitrare ce creca e ceva ce as vrea sa vad si eu

 

 

Subtitrarea doar live .. deseara la terasa .. !!! :D

 

 

:rolleyes: Zoltan ! :ph34r:

 

 

Iata si pozele de la Tilecus ..

 

 

Dintre cei care au fost cu noi, care au mai facut poze la , sa le posteze .. sa le copiem si noi .. :D

post-14559-1220623689_thumb.jpg

post-14559-1220623714_thumb.jpg

post-14559-1220623720_thumb.jpg

post-14559-1220623728_thumb.jpg

post-14559-1220623738_thumb.jpg

post-14559-1220623745_thumb.jpg

post-14559-1220623770_thumb.jpg

post-14559-1220623777_thumb.jpg

post-14559-1220623788_thumb.jpg

post-14559-1220623798_thumb.jpg

post-14559-1220623805_thumb.jpg

post-14559-1220623814_thumb.jpg

post-14559-1220623821_thumb.jpg

post-14559-1220623835_thumb.jpg

post-14559-1220623844_thumb.jpg

post-14559-1220623851_thumb.jpg

post-14559-1220623857_thumb.jpg

post-14559-1220623865_thumb.jpg

post-14559-1220623995_thumb.jpg

post-14559-1220624003_thumb.jpg

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan ! :blbl:

 

Deci domnu Dani (alias danialexxa hayabusa ) .. prin neprezentare .. ai pierdut .. :D

Asa ca imi esti dator cu o Hayabusa alba !!! ... am martori !!! .. remember ? .. :D

 

Iar cat despre afirmatia ta ca " - Am facut Arad-Timisoara (50km) in 7 minute !!! " .. :D

Am facut noi brainiacii niste calcule, si reiese ca ai avut 428 km/h constant !!! .. si prin orase .. WOW !!! .. mai greu .. :D

Si daca o iei de la iesire din Arad pana la intrarare in TM sunt 46 km .. adica 395 km/h constant !!! .. pfffff .. ne lesi ? .. :D

 

Personal eu cred ca dupa 7 minute sa aprins lumina si te-ai trezit .. :D

Ai dovedito si Duminica prin neprezentare .. :eek:

 

:huh: Zoltan ! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan ! :blbl:

 

Deci domnu Dani (alias danialexxa hayabusa ) .. prin neprezentare .. ai pierdut .. :D

Asa ca imi esti dator cu o Hayabusa alba !!! ... am martori !!! .. remember ? .. :D

 

Iar cat despre afirmatia ta ca " - Am facut Arad-Timisoara (50km) in 7 minute !!! " .. :D

Am facut noi brainiacii niste calcule, si reiese ca ai avut 428 km/h constant !!! .. si prin orase .. WOW !!! .. mai greu .. :D

Si daca o iei de la iesire din Arad pana la intrarare in TM sunt 46 km .. adica 395 km/h constant !!! .. pfffff .. ne lesi ? .. :D

 

Personal eu cred ca dupa 7 minute sa aprins lumina si te-ai trezit .. :D

Ai dovedito si Duminica prin neprezentare .. :eek:

 

:huh: Zoltan ! :eek:

 

 

 

cand am facut eu afirmatia ca am facut drumul Arad - Timisoara in 7 minute ? Am auzit pe cineva ca ar fi facut acest drum in 7 minute. Nu-mi aduc aminte sa fi facut aceasta afirmatie. Eu personal am afirmat ca am reusit sa fac acest drum in 15 min.

Referitor la ieri imi cer scuze ca nu am reusit sa vin . Mi-a intervenit ceva important si din aceasta cauza nu am putut veni.

Si daca as fi venit ieri nu as fi reusit sa dau din mine ce am povestit noi cu 2 zile inainte pe terasa la Diplomat. M-a pus pe ganduri vestea cu al doilea motociclist care a murit si cred ca ma voi linisti cu viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am facut eu afirmatia ca am facut drumul Arad - Timisoara in 7 minute ? Am auzit pe cineva ca ar fi facut acest drum in 7 minute. Nu-mi aduc aminte sa fi facut aceasta afirmatie. Eu personal am afirmat ca am reusit sa fac acest drum in 15 min.

Referitor la ieri imi cer scuze ca nu am reusit sa vin . Mi-a intervenit ceva important si din aceasta cauza nu am putut veni.

Si daca as fi venit ieri nu as fi reusit sa dau din mine ce am povestit noi cu 2 zile inainte pe terasa la Diplomat. M-a pus pe ganduri vestea cu al doilea motociclist care a murit si cred ca ma voi linisti cu viteza.

 

 

WOW :D .. eram vreo 15 la terasa care am auzit afirmatia asta :D .. probabil eram cu totii beti .. :eek:

Nu ma beti mai atata , ca auziti in punga .. :D

 

 

Iar despre ieri .. puteai sa raspunzi la telefon te-am sunat vreo 6 persoane .. degeaba .. :D

 

Oricum .. cu totii stiam ca te scoti tu cumva .. ca de fiecare data .. asta e .. :eek:

 

De fiecare data cand veneai cu noi aveai motiv sa ramai in urma cu vreo 10 minute !!! .. :huh:

 

Asta e .. nu ne suparam .. da nu ne mai aburii :D .. ca ne-ai dovedito .. :D

 

Oricum .. bine faci ca te calmezi .. ca la vitezele acelea te dadeau astia drept OZN-eu .. si trageau cu AG-ul dupa tine .. :D

 

:D :D :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW :D .. eram vreo 15 la terasa care am auzit afirmatia asta :D .. probabil eram cu totii beti .. :eek:

Nu ma beti mai atata , ca auziti in punga .. :D

 

 

Iar despre ieri .. puteai sa raspunzi la telefon te-am sunat vreo 6 persoane .. degeaba .. :D

 

Oricum .. cu totii stiam ca te scoti tu cumva .. ca de fiecare data .. asta e .. :eek:

 

De fiecare data cand veneai cu noi aveai motiv sa ramai in urma cu vreo 10 minute !!! .. :huh:

 

Asta e .. nu ne suparam .. da nu ne mai aburii :D .. ca ne-ai dovedito .. :D

 

Oricum .. bine faci ca te calmezi .. ca la vitezele acelea te dadeau astia drept OZN-eu .. si trageau cu AG-ul dupa tine .. :D

 

:D :D :blbl:

 

 

referitor la telefon - s-a stricat. l-am scapat in apa si se pare ca nu mai merge s-a dus cu totul. Asatzi mi-am facut rost de altul. Iar daca primeam telefoane si in cel mai rau caz nu raspundeam sunam inapoi intotdeauna cand vedeam apelul.

Si ce nu inteleg - de unde atata rautate in cele scrise mai sus ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la telefon - s-a stricat. l-am scapat in apa si se pare ca nu mai merge s-a dus cu totul. Asatzi mi-am facut rost de altul. Iar daca primeam telefoane si in cel mai rau caz nu raspundeam sunam inapoi intotdeauna cand vedeam apelul.

Si ce nu inteleg - de unde atata rautate in cele scrise mai sus ?

 

 

:D :D :D .. esti plin de scuze .. non stop ..

 

Dani ai 3 telefoane .. pe toate ai fost sunat .. au picat in apa toate 3 ? .. :D

 

Nu e rautate .. dar ieri te-am asteptat 1 ora la terasa .. degeaba .. :blbl:

 

Macar puteai sa ne suni de pe telefonu nevestii .. " -Ba fraierilor, nu ma asteptati ca nu vin .. ! " .. :huh:

 

Corect ? .. :D

 

Asta e .. laso-n fasole de treaba .. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D :D .. esti plin de scuze .. non stop ..

 

Dani ai 3 telefoane .. pe toate ai fost sunat .. au picat in apa toate 3 ? .. :D

 

Nu e rautate .. dar ieri te-am asteptat 1 ora la terasa .. degeaba .. :blbl:

 

Macar puteai sa ne suni de pe telefonu nevestii .. " -Ba fraierilor, nu ma asteptati ca nu vin .. ! " .. :huh:

 

Corect ? .. :D

 

Asta e .. laso-n fasole de treaba .. :eek:

 

 

iti garantez ca nu am fost sunat pe cele 2 telefoane active , in care nu am numerele voastre de telefon.

 

dar vorba ta podul e plin de scuze si sunt de prisos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti garantez ca nu am fost sunat pe cele 2 telefoane active , in care nu am numerele voastre de telefon.

 

dar vorba ta podul e plin de scuze si sunt de prisos.

 

 

Si nu aveai nici o posibilitate sa ne suni ? :D

 

Pai vezi .. nu e rautate .. dar e "bun simt" .. este ? :D

 

:D

 

 

 

:blbl: Zoltan ! :huh:

 

Iata si pozele de ieri .. a fost fain .. chiar daca nu a venit Dani .. :D

 

Filmele sunt prea tari pt a le publica .. prietenii stiu de ce .. cine vrea sa le vada sa vina la terasa .. doar live .. :D

post-14559-1220869688_thumb.jpg

post-14559-1220869748_thumb.jpg

post-14559-1220869752_thumb.jpg

post-14559-1220869757_thumb.jpg

post-14559-1220869796_thumb.jpg

post-14559-1220869801_thumb.jpg

post-14559-1220869805_thumb.jpg

post-14559-1220869809_thumb.jpg

post-14559-1220869813_thumb.jpg

post-14559-1220869818_thumb.jpg

post-14559-1220869824_thumb.jpg

post-14559-1220869874_thumb.jpg

post-14559-1220869877_thumb.jpg

post-14559-1220869881_thumb.jpg

post-14559-1220869885_thumb.jpg

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine pozele ... a fost fain...ne-am distrat o leaka si noi...pacat de Dani care nu am mai venit....macar de nu il asteptat daca tot o mers la pescuit......

 

ahhahahahahhaahahha doamne cat pot sa rad

:D pacat ca nu ai venit ,Dani......am avut tot arsenalul la noi ...numai tu lipseai... pacat ca ti-ai scapat telefoanele in apa.... vezi ??? daca mergi la pescuit :D in loc sa vi la treburi mai serioase.... tristetea e ca NU MAI iti place viteza acum...... mda....Dumnezeu sa il ierte pe cel care a murit...

 

DECI TESTUL BRAINIAC ITS FAILED :D asteptam urmatorul...ca vine iarna pasta noi

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan ! :blbl:

 

Deci domnu Dani (alias danialexxa hayabusa ) .. prin neprezentare .. ai pierdut .. :D

Asa ca imi esti dator cu o Hayabusa alba !!! ... am martori !!! .. remember ? .. :D

 

Iar cat despre afirmatia ta ca " - Am facut Arad-Timisoara (50km) in 7 minute !!! " .. :D

Am facut noi brainiacii niste calcule, si reiese ca ai avut 428 km/h constant !!! .. si prin orase .. WOW !!! .. mai greu .. :D

Si daca o iei de la iesire din Arad pana la intrarare in TM sunt 46 km .. adica 395 km/h constant !!! .. pfffff .. ne lesi ? .. :D

 

Personal eu cred ca dupa 7 minute sa aprins lumina si te-ai trezit .. :D

Ai dovedito si Duminica prin neprezentare .. :eek:

 

:huh: Zoltan ! :eek:

 

Calculele sunt corecte, dar de ce esti asa dur cu omul ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan ! :D

 

Ieri au fost cu noi 5 kawa verzi, noroc ca nu ia mancat vaca .. :D

 

Unul dintre ei, prietenii stiu care, a derapat scurt si .. biiif .. a dat cu motorul de planeta .. noroc ca el a ramas in picioare .. :D

 

Iata inregistrarea .. (cu acordul patitului !) .. : :D

 

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZOLTAN !!!!

 

mai bine pune-am pariu ca nu vine busa alba ....macar faceam si io bani de o bere sa mai bem nuuuu ????? ca doat toti am fost beti vis-a-vis de 7 min pana in timi...

 

 

wazzzaaaaaaabbbbbbiiiiiiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bifati varianta adevarata:

artmti2.jpg

 

Am facut noi brainiacii niste calcule, si reiese ca ai avut 428 km/h constant !!! .. si prin orase .. WOW !!! .. mai greu .. :D

Si daca o iei de la iesire din Arad pana la intrarare in TM sunt 46 km .. adica 395 km/h constant !!!

Laci, imi cer scuze pentru a face o mica rectificare:

Nu e nevoie ca aceasta viteza sa fie constanta, ci viteza medie pe distanta de 46km.

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZOLTAN !!!!

 

mai bine pune-am pariu ca nu vine busa alba ....macar faceam si io bani de o bere sa mai bem nuuuu ????? ca doat toti am fost beti vis-a-vis de 7 min pana in timi...

 

 

wazzzaaaaaaabbbbbbiiiiiiiiii

 

 

hai sa va pun cateva poze cu busa alba daca tot insistati in prostie.

post-13190-1220900413_thumb.jpg

post-13190-1220900431_thumb.jpg

post-13190-1220900445_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...