Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZOLTAN

 

Scuze ca nu am mai dat pe aici dar nu am net disponibil aici si intru si eu cand pot, am ajuns si eu acasa dupa un drum de 550km calare in care ma oprit politita sa imi ceara ROVINIETA :laugh: si dupa ce era sa ma calce un TIR, detalii neimportante :P).

 

Bun deci am si eu 2 intrebari : Unde se duce intunericu cand aprinzi lumina ? :) si

De ce stau casele afara? :D

 

d'iaia ca n-or aflat cat costa metrul patrat d hectar arabil in zonele (langa selgros, mercedes---mai aproape de ghioroc, si tot asa......) iti zic eu ca intracolo mere lumina!!!!!!!!!!!!

 

:drums: Zoltan ! :drums:

 

Perle Brainiac !

 

"Isac Newton a inventat gravitatia ! " :kiss:

-wow .. ce tare era inainte de el ... :kiss:

 

-----

 

"Multi oameni de stiinta dezbat nasterea universului. Unii cred in teoria "big band". :D

- ha ha .. era banda clubului motociclistilor brainiac .. :lol:

 

-----

 

"Cucul nu-si face propriile oua !" :drums:

- ha ha .. le baga in vitro la alte pasari .. :drums:

 

 

 

 

Isac Newton a inventat gravitatia ! " :D

 

 

 

Waw!!!! o fi inventat sa pici in poponeata cand te intreaba ma-ta....,,esti sigur?'' dar nu momentul in care stim cat costa dentistul!!!!....mai ales al meu!!!

"

 

 

faptul ca dau ...stiu...e pleonasm...replay...ma incanta....inseamna ca .... Tarzan e mai Tarzan decat...volulumul....I am ready....for go agead...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan!

 

1: fara suparare pt omu care nu stie ca femeile au sfarcuri

da chestia asta chiar ii grav...pe bune! fii mai atent! :D

 

2:am o intrebare... pestii aud? daca nu aud atunci de ce

toti pescarii urla ca sa vorbesti mai incet ca prin peste?

 

3: viperele unde or invatat sa danseze atunci cand le canta

nenea cu turban? sau si ele aud?

 

Zoltan :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... :kiss: ...adrinel!...relaxeaza-te!...ai nevoie!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu eram relaxata si cu creierul odihnit....crezi ca mai salajluiam prin zona????

 

Daca nu eram relaxata si cu creierul odihnit....crezi ca mai salajluiam prin zona????

 

 

Oricum! Abia astept sa te intalnesc LIVE!!! Ai sa apreciezi umoul meu in alt fel!!!

 

Daca nu eram relaxata si cu creierul odihnit....crezi ca mai salajluiam prin zona????

 

 

 

 

Oricum! Abia astept sa te intalnesc LIVE!!! Ai sa apreciezi umoul meu in alt fel!!!

 

Avand in vedere ca esti BARBAT....cred ca va fi o intrevedere ,,diplomatica''....si revin... ai sa aprecizi orice replica!!! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu eram relaxata si cu creierul odihnit....crezi ca mai salajluiam prin zona????

 

 

 

 

Oricum! Abia astept sa te intalnesc LIVE!!! Ai sa apreciezi umoul meu in alt fel!!!

 

 

 

Avand in vedere ca esti BARBAT....cred ca va fi o intrevedere ,,diplomatica''....si revin... ai sa aprecizi orice replica!!! :kiss:

 

 

Aoooleuuuu :kiss: :D :)

 

M-ai zapacit .. tre sa dau decret nou .. :lol:

 

Se interzice .. prin decretul nr.65629511 warp la puterea 8484, 4567(5) sin 4648 .. a se posta pe topicul meu, SUB INFLUENTA ALCOOLULUI !!!! :laugh:

 

Amenda .. 9826487473456347563485734972 .. ZILE DE MUNCA IN FOLOSUL MOTOCICLISTILOR DIN ARAD .. de ex.. sa spele soselele .. :D

 

Tentativa se pedepseste !!!! :drums: :drums:

 

 

:drums: Zoltan ! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoooleuuuu :kiss: :D :)

 

M-ai zapacit .. tre sa dau decret nou .. :lol:

 

Se interzice .. prin decretul nr.65629511 warp la puterea 8484, 4567(5) sin 4648 .. a se posta pe topicul meu, SUB INFLUENTA ALCOOLULUI !!!! :laugh:

 

Amenda .. 9826487473456347563485734972 .. ZILE DE MUNCA IN FOLOSUL MOTOCICLISTILOR DIN ARAD .. de ex.. sa spele soselele .. :D

 

Tentativa se pedepseste !!!! :drums: :drums:

 

 

:drums: Zoltan ! :drums:

 

ZOLTAN

Motociclete nu se spala la munci de genu?...sa stiu unde sa mi le duc pe ale mele :kiss:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoooleuuuu :kiss: :D :)

 

M-ai zapacit .. tre sa dau decret nou .. :drums:

 

Se interzice .. prin decretul nr.65629511 warp la puterea 8484, 4567(5) sin 4648 .. a se posta pe topicul meu, SUB INFLUENTA ALCOOLULUI !!!! :D

 

Amenda .. 9826487473456347563485734972 .. ZILE DE MUNCA IN FOLOSUL MOTOCICLISTILOR DIN ARAD .. de ex.. sa spele soselele .. :drums:

 

Tentativa se pedepseste !!!! :drums: :drums:

 

 

:laugh: Zoltan ! :kiss:

 

 

:D Da vd ca te pricepi la decrete...problema este ca pana nu apare in monitoru oficial...astia tot o sa-si faca de cap in topicu tau :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer inscriere!!! A se vedea topicul ,,comunitatea motociclistilor ghei""- si a se vedea ratingul obtinut!!!Ratting = numar de vizitatori....hi-hiiiii(Michael Jacjson - care e pedofil ) nu includ dusmanii: JVC, Giv32 si din nou M. Jackson:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan!

 

 

3: viperele unde or invatat sa danseze atunci cand le canta

nenea cu turban? sau si ele aud?

 

Zoltan :D

 

 

 

Care vipere mah,eu stiam ca sunt cobre dar nah poate pt tine cobra=vipera :D :lol: :drums: :drums:

 

 

ZOLTAN :)

 

Poate esti ghei dar nu te-ai regasit...altfel nu inteleg prezenta ta in topic....Parafarzand pe Giv 32...prezenta in topic presupune aderenta la realitate!!!

 

 

 

Draga mea stai linistita... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare Adrinel a nostra........pacat ca a gresit galaxia.......chiar are impresia ca daca ea nu intelege ceva din prima, suntem si noi la fel......doar ca la noi in galaxie nu e asa.......HIGHLANDER, propunerea mea e sa faci un regulament de ordine interioara si sa il postezi undeva pe net ca sa poata si ea sa il inteleaga sunt de parere sa il scrii si cu sinonime la fiecare cuvint, si cind da download sa ii vina in doua exemplare. Asa poate pricepe si ea ideea...... :D

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...daca cumva nu mai stiti in ce topic va aflati...

 

Reguli pentru motociclisti:

 

1. Motociclistul merge mereu singur. Maxim cite doi. In cazuri exceptionale si pentru distante mai mici de 500 metri se accepta trei. Daca se aduna patru se despart in doua grupuri de cite doi.

 

2. Nu saluta pe altul care e pe motocicleta. Daca are un motor mai tare ca al tau e "smecher", daca are motor mai slab ca al tau e "fraier", daca are motor ca al tau e "papagal". In toate cazurile trebuie evitati.

 

3. Daca vezi o motocicleta oprita si o trusa de scule linga ea, nu te opri. Nu esti tu "fraierul care ajuta". Daca linga motor e unu' care iti face semn, accelereaza.

 

4. Nu spune unde mergi. (incalci regula 1)

 

5. Nu intreba unde merg altii.(incalci regula 1)

 

6. Daca trebuie sa fii undeva la o anumita ora, du-te cu cel putin 20 minute mai tirziu. Artistii trebuiesc asteptati.

 

 

... continuati ....

Editat de Ciobi_mare
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :D

 

Cine-s cei mai brainiaci ?? Chinezii ! (ca-s cei mai multi!) :burnout: :friends:

 

La un bordel de barbati intra o blonda:

- Vreau un barbat, dar sa fie adevarat ca pâna acum nu mi-a rezistat nimeni.

- Du-te la etajul 1, îl gasesti pe american, te satisface la sigur !

Se duce, îi da 5 numere, ala da pe spate, nu mai poate. Se duce la receptie din nou:

- Vreau un barbat si mai adevarat.

- Du-te la etajul 2, îl gasesti pe rus, asta e rezistent !

Îi da si rusului 7 numere, crapa si asta, iar la receptie:

- Va bateti joc de mine....

- Du-te la etajul 3, acolo ne-a mai ramas românul. Te satisface la sigur !!!

10 numere, crapa si românul.

- Va dau în judecata, vreau ceva adevarat.

- Ne pare foarte rau, ne-a mai ramas doar chinezul.

- Dati-l încoace.

La etajul 4: chinezul. Îi da chinezul 5 numere, se da jos de pe ea. Blonda:

- Gata, ai obosit deja? Ma duc sa dau bordelul în judecata.

- Nu va impacientati, ma refac.

Face 4 abdomene, trage de 2 ori de fiare, face 6 flotari, se rostogoleste o data pe sub pat, iese afara îi mai da 5 numere blondei.

Oboseste din nou, coboara de pe blonda si iar exercitiile de la început: 4 abdomene....

Asa face timp de 50 de numere.

De data asta oboseste blonda: se da jos face 4 abdomene, de 2 ori de fiare, 6 flotari si

când se rostogoleste pe sub pat surpriza:

Î: Ce credeti ca a gasit?

R: Doua sute de chinezi. :cheers: ;)

 

:burnout: Zoltan ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum! Abia astept sa te intalnesc LIVE!!! Ai sa apreciezi umoul meu in alt fel!!!

....roaga-te sa nu se intimple asta!...ai sa simti diferit de ce simteai pina acum o prezentare, ai sa o simti pe pielea ta!..

...nu cred ca mai trebuie sa ma prezint deoarece se pare ca tu ma cunosti deja, nu acelasi lucru pot spune despre tine, nu am avut onoarea de a ne cunoaste si nici nu-ti recomand asta!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

offtopic scuzati de deranj stie cineva unde gasesc fibra de sticla in arad am inteles k este la intrate in arad dinspre timisoara inainte de bariera pe partea stanga poate cineva sami dee ceva detali un nr de telefon ast un pm

mersi

 

 

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....roaga-te sa nu se intimple asta!...ai sa simti diferit de ce simteai pina acum o prezentare, ai sa o simti pe pielea ta!..

...nu cred ca mai trebuie sa ma prezint deoarece se pare ca tu ma cunosti deja, nu acelasi lucru pot spune despre tine, nu am avut onoarea de a ne cunoaste si nici nu-ti recomand asta!..

 

 

De ce te mai agiti sa-i mai raspunzi...........nu vezi ca numai atata o duce capul? :cheers: Eu in locul tau nu mi-as mai consuma creieirul pt a-i da sfaturi si tot felul de raspunsuri............si nu lua in seama de abereaza pt ca numai atata poate................nu te cobora la nivelul ei pt k NU MERITA.

 

 

;) ZOLTAN :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...