Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...vrem drive test!...altfel nu cred ca merita un mare nimic si nici un sac de croampe!

 

Afara e cam frig .. nu prea mere cu moto ..

...si totusi nu a fost frig ba chiar a fost vreme faina, eu am fost cu motorul pe drumul vechi pina la budapesta la un profiterol si abia la intoarcere dupa ce am trecut de pecica a inceput sa ploua usor!

...referitor la drumul facut, a fost super(drumul este refacut), nu am intilnit nici un radar sau masina de politie de asemenea nici un tir, dupa szeged nu am mai vazut nici o masina de romania si evident nu a mai fost cine sa-mi puna viata in pericol cu depasirile riscante facute de tirlanii conationali ascunsi in masini bengoase cu numere straine!...in schimb am vazut citeva sute de motociclisti, au fost asa de multi incit nu credeam ca au mai ramas si acasa!...judecind dupa nr mic de motoare care le-am vazut pe autostrrada credeam ca nu sunt multi motociclisti in ungaria dar acum inteleg de ce nu-i vedeam eu, pe autostrada merg doar cei care au viteze supersonice in cap, toti ceilalti se multumesc cu drumurile normale care sunt in stare destul de buna!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vrem drive test!...altfel nu cred ca merita un mare nimic si nici un sac de croampe!

 

 

...si totusi nu a fost frig ba chiar a fost vreme faina, eu am fost cu motorul pe drumul vechi pina la budapesta la un profiterol si abia la intoarcere dupa ce am trecut de pecica a inceput sa ploua usor!

...referitor la drumul facut, a fost super(drumul este refacut), nu am intilnit nici un radar sau masina de politie de asemenea nici un tir, dupa szeged nu am mai vazut nici o masina de romania si evident nu a mai fost cine sa-mi puna viata in pericol cu depasirile riscante facute de tirlanii conationali ascunsi in masini bengoase cu numere straine!...in schimb am vazut citeva sute de motociclisti, au fost asa de multi incit nu credeam ca au mai ramas si acasa!...judecind dupa nr mic de motoare care le-am vazut pe autostrrada credeam ca nu sunt multi motociclisti in ungaria dar acum inteleg de ce nu-i vedeam eu, pe autostrada merg doar cei care au viteze supersonice in cap, toti ceilalti se multumesc cu drumurile normale care sunt in stare destul de buna!..

 

 

Poate ca la Budapesta sau pe drum nu a fost frig dar aici chiar a fost racoare .. :P

Cand ne-am intors de la film .. a plouat cu galeata .. :laugh:

 

Data viitoare, cand iesim cu motoarele, incercam si noi traseul ala .. dar sa fie loc si de un top speed ! .. :rock:

Ca altfel cum producem adrenalina ? .. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Imi place .. licitatie in familie .. super .. :bounce:

 

Sergiule pluseaza .. :P .. ca doar nu te lesi la femeia ta .. :laugh:

 

 

 

Da da ce sa zic orcium el e fan kawa.........asa k nu are c sa mai pluseze :rock:

Editat de Nightmare_Teo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da ce sa zic orcium el e fan kawa.........asa k nu are c sa mai pluseze

 

 

:P Da da .. el se da fan kawa :rock: .. dar in secret adora suzuki, este visul lui de o viata, este intruchiparea perfectiunii pe pamant .. :)

 

:bounce: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aberatiiiiii !! ce aveti ?? :laugh: KAWA 4 LIFE (nu am licitiat nimic....era teo pe IDul meu :bounce: ...... eu am spus...ofer NIMIC pe suzy) :P

...ma, nu fii buze reci!...eu am fost primul care am oferit un MAREE NIMIC pe ea!...dar daca stiu ca si tu esti asa interesat de ea ca si mine hai sa ne unim fortele si sa dam un MAREE NIMIC DUBLU pe ea!... :rock: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa suitu' pe autoBUSA si vezi cu licitatu'...stop it...paote ramai cu ea in bratze si atunci ce ne facem..... cu AVORTONU asta...de autoBUS_A.... :rolleyes:

 

 

Am renuntat din momentul in care am fost incurajata.................sa ramana cine vrea cu busa k eu ma reprofilez p kawa :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am renuntat din momentul in care am fost incurajata.................sa ramana cine vrea cu busa k eu ma reprofilez p kawa :cheers: :laugh:

 

 

Am primit 4500 .. :rolleyes:

 

E mai mult decat merita .. :D

 

Cineva mai mult ? .. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am io unu de vanzare ... pentru tineri motociclisti

...pt tinere talente!.. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...