Sari la conținut

Gsxr 600 K3 Alstare Edition


croftandi
 Share

Postări Recomandate

Bai fraiere tu tot nu taci dracu odata din gura (taste), ce tot comentezi ca prostul ca vai ne-am luat de tine. Esti un cacao fara permis, fara experienta si cu o mobra in garaj, insa tare comentator.

 

Vii cu replici din anii '90 gen "pt baietzasii de la mine din cartier" si filmulete pe youtube sa impresionezi pe aici, ei afla ca astea sunt fumate de mult, si daca puneai poze era de ajuns. Dar nu , trebuia olteanul sa tot comenteze ca el are gura mare si "pumnii lui minte nu are".

 

Hai jet ca deja nu se merita sa imi mai pierd timpul cu un amarat ca tine... sunt curios cati carnatzi iti vor mai sari in aparare, ca deh esti de-al lor.

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai fraiere tu tot nu taci dracu odata din gura (taste), ce tot comentezi ca prostul ca vai ne-am luat de tine. Esti un cacao fara permis, fara experienta si cu o mobra in garaj, insa tare comentator.

 

Vii cu replici din anii '90 gen "pt baietzasii de la mine din cartier" si filmulete pe youtube sa impresionezi pe aici, ei afla ca astea sunt fumate de mult, si daca puneai poze era de ajuns. Dar nu , trebuia olteanul sa tot comenteze ca el are gura mare si "pumnii lui minte nu are".

 

Hai jet ca deja nu se merita sa imi mai pierd timpul cu un amarat ca tine... sunt curios cati carnatzi iti vor mai sari in aparare, ca deh esti de-al lor.

 

Bai fraiere vad ca esti tare rau in gura aci , nu am permis , nici experienta ,da sa vezi ce bine ma urc pe prietena ta si o calaresc de suna mai bine ca suzuki . Si bai fraiere daca nu ai bani de o camera video iti dau eu sa poti si tu face filme si sa le pui pe youtube .Si nu pe tine vroiam fraiere sa te impresionez cu filme , pe prietena ta ca sa stie si ea cum sa geama :kiss:.E fraiere sant tare curios ce o sa faci tu daca tot comenteaza olteanu?....astept propuneri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja gata, iti poti sterge contul! Mai era un destept din asta ca tine, dar ala avea si 'neion' sub motoreta, dar tot asa tare-n clanta ca tine..

Daca vii cu besini din astea de bug mafia, nu ai ce cauta aici! Ori iti revizuiesti comportamentul si vobesti frumos ori ramai dupa blocuri :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tin cu el frate si ma rog sa ia examenul cu maxim de puncte.Nu te lasa fratioare si lupta pentru permis...

P.S.

topicul va fi mutat la alta sectiune...presimt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fraiere vad ca esti tare rau in gura aci , nu am permis , nici experienta ,da sa vezi ce bine ma urc pe prietena ta si o calaresc de suna mai bine ca suzuki . Si bai fraiere daca nu ai bani de o camera video iti dau eu sa poti si tu face filme si sa le pui pe youtube .Si nu pe tine vroiam fraiere sa te impresionez cu filme , pe prietena ta ca sa stie si ea cum sa geama :kiss:.E fraiere sant tare curios ce o sa faci tu daca tot comenteaza olteanu?....astept propuneri

 

Gata ai clacat asa repede, ai inceput sa te iei de prietena, ce urmeaza familia ? Ce vrei tu pana la urma sa demonstrezi , ca pana acum vad ca o tii numai in baietzisme, mai manelistule din "Rap city'" ? :lol:

 

Insa cel mai haios e descrierea din profilul tau _= Motociclete detinute: "kavasaki hayabusa GT"

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laur...nu ii ia nimeni apararea...dar baiatu e entuziasmat si nu vad nimika rau sa isi arate si el mobra...in fine...eu zic ca a reusit mult fata de altii care se dau mai cocosi si au niste mobre pe bune...in fine....orice topic pe forumurile astea degenereaza imediat in adevarate dispute " tastate"

Bafta multa si suferinta mai putina ca urla foamea in voi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu b16fcs...dar mai zic in plus sa va revizuiti comportamentul atat tu "laurbalaur" cat si u "croftandi"...amandoi folositi si intretineti discutii bazate fix pe educatia dintre betoane...exageratzi clar...si va tradati adevarata varsta si nu ma refer la cea din buletin...v-ati zburlit ca nishte catzei in calduri...

 

acum "laurbalaur" cearta-ma :P , ca-s din rasa aia care nu "shade" cu tine in "carter"...dar eu nu ma irit asa ushor ca dau cu pudra de talc :cheers: ...si dc nu gushti gluma...baga pudra din belshug ca trece :lol:

 

sa auzim de bine! :kiss: , cu respect ...eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu erai azi la academie pe platou ?

 

indiferent de raspuns, du-te tare !

 

 

nu nu am auzit ca ma iare unu in slatina motor ca al meu :P

 

Gata ai clacat asa repede, ai inceput sa te iei de prietena, ce urmeaza familia ? Ce vrei tu pana la urma sa demonstrezi , ca pana acum vad ca o tii numai in baietzisme, mai manelistule din "Rap city'" ? :D

 

Insa cel mai haios e descrierea din profilul tau _= Motociclete detinute: "kavasaki hayabusa GT"

 

Bai baietel cu voce de fetiza eu nu demonstrez nimic,din contra vreau sa te vad pe tine cat de rau esti ca la inceput pe cuvant pareai idolul motociclistilor aici. Si tu bai baiatule ai impresia ca ai venit pe topicul meu mi-ai vorbit de parca am fi crescut impreuna sa ne permitem glume proaste si vrei ca tot eu sa imi revizui comportamentul?Scuza-ma ca iti zic dar vad ca ai ceva cu manelele astea ,sincer cred ca asculti manele si te simti complexact incercand sa arunci matzoiu pe altul :cheers: si nu, nu urmeaza familia ca de aia am respect chiar daca esti un manelar care iti ascunzi freza gealata dupa sticla calculatorului ;Da scuza-ma tu esti cumva fetiza de nu iti plac baietzismele? uuuuu ;) . Eu cred ca tie nu-ti plac baietzeii de cartier :lol:

 

Deja gata, iti poti sterge contul! Mai era un destept din asta ca tine, dar ala avea si 'neion' sub motoreta, dar tot asa tare-n clanta ca tine..

Daca vii cu besini din astea de bug mafia, nu ai ce cauta aici! Ori iti revizuiesti comportamentul si vobesti frumos ori ramai dupa blocuri :kiss:

 

 

gata , uite am si apasat butonu delete , si o sa ma duc sapt viitoare sa imi pun si eu niste neoane pe sub motoreta :lol: si poate niste boxe...ce zici? Si uite vorbesc frumos : "frumos , frumos , frumos" ,ma ierti nu, ca nu vreau sa raman dupa blocuri :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Bai baietel cu voce de fetiza eu nu demonstrez nimic,din contra vreau sa te vad pe tine cat de rau esti ca la inceput pe cuvant pareai idolul motociclistilor aici. Si tu bai baiatule ai impresia ca ai venit pe topicul meu mi-ai vorbit de parca am fi crescut impreuna sa ne permitem glume proaste si vrei ca tot eu sa imi revizui comportamentul?Scuza-ma ca iti zic dar vad ca ai ceva cu manelele astea ,sincer cred ca asculti manele si te simti complexact incercand sa arunci matzoiu pe altul :) si nu, nu urmeaza familia ca de aia am respect chiar daca esti un manelar care iti ascunzi freza gealata dupa sticla calculatorului ;Da scuza-ma tu esti cumva fetiza de nu iti plac baietzismele? uuuuu :) . Eu cred ca tie nu-ti plac baietzeii de cartier ;)

 

 

:D Mai exista stilul asta de limbaj cu "baietii de cartier"??

 

Asa le trebuie celor care isi pun mintea cu cei de nici 18 ani si pot spune orice din taste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioooouuu mai meeeeen, ce motor iti luasi ma moshule.....ia ZIMI si mie CAT BAGA???? sare de 200 a ???!?!!???super tareeee!!!!!!! pe o roata merge???????auzzii dar nu TIE frica sa mergi cu viteza asa mare????? cred ca ai dat o CARUTA de bani pe el NUI asa?

 

hai bafta la agatat gagici ca TIAI tras scula misto vericule moare toate dupa tine

daca nu stii cine sunt, sunt mexicanu viril aka fratzioru underground (adica la 2m sub pamant) aka salam frizeru cantaret...... fratele tau de cartier

hai baftalo

Editat de black_killer_reloaded
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata am luat si permisu

 

:D Mai exista stilul asta de limbaj cu "baietii de cartier"??

 

Asa le trebuie celor care isi pun mintea cu cei de nici 18 ani si pot spune orice din taste.

 

 

pai normal ca nu mai exista stilul de limbaj de cartier ca toti baietii de cartier s-au cam facut manelisti si o ard pe la baruri in dedicatii , ma mir ca sant singuru peaci de a mai ramas in cartier ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata am luat si permisu

 

 

 

 

pai normal ca nu mai exista stilul de limbaj de cartier ca toti baietii de cartier s-au cam facut manelisti si o ard pe la baruri in dedicatii , ma mir ca sant singuru peaci de a mai ramas in cartier :D)

 

Felicitari si sa te bucuri de el..........si inca ceva fi prudent chiar foarte prudent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cainii latra ,ursul merge , hahah !

 

brava omule , acu baga la kilometri si arata-le cum nu ai sa patesti nimica , nicodata !

 

eu asta iti doresc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioooouuu mai meeeeen, ce motor iti luasi ma moshule.....ia ZIMI si mie CAT BAGA???? sare de 200 a ???!?!!???super tareeee!!!!!!! pe o roata merge???????auzzii dar nu TIE frica sa mergi cu viteza asa mare????? cred ca ai dat o CARUTA de bani pe el NUI asa?

 

hai bafta la agatat gagici ca TIAI tras scula misto vericule moare toate dupa tine

daca nu stii cine sunt, sunt mexicanu viril aka fratzioru underground (adica la 2m sub pamant) aka salam frizeru cantaret...... fratele tau de cartier

hai baftalo

 

 

iiouuu mai meeennn , cand o sa trec cu motoru mosule pe langa tine o sa-mi fac o poza sa ti-o trimit pe telefon ca o sa trec asa tare ca nici n-o sa ma vezi iooouuuuu fratele de cartierrr hai sa imi zici unde sa-ti aduc si tie niste pisssyyy ca o sa fie prea multe giieeeaaa si sa te dansez pe hip hop de undergraund dala de se canta la 2m sub pamant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost pe aeroport si am condus-o de cateva ori , oricum mi-e frica de ea e prea puternica :D si mersi promit ca nu o sa cad cu ea :)

 

un sfat bun, zic eu ... daca iti este frica de ea, nu e deloc in regula. In primul rand, doua roti inseamna placere. Cel putin ptr. mine. Cum sa te bucuri de placere cand iti este frica?

 

Nu te mai certa atat cu Laur ... e un om de la care ai avea ceva de invatat.

 

Frumoasa motocicleta. Iti doresc sa te bucuri de ea, dar dupa ce dispare frica :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfat bun, zic eu ... daca iti este frica de ea, nu e deloc in regula. In primul rand, doua roti inseamna placere. Cel putin ptr. mine. Cum sa te bucuri de placere cand iti este frica?

 

Nu te mai certa atat cu Laur ... e un om de la care ai avea ceva de invatat.

 

Frumoasa motocicleta. Iti doresc sa te bucuri de ea, dar dupa ce dispare frica :D

 

 

dupa aproape 200 km parcursi a mai disparut frica , insa ramane frica de traficul dezorganizat din oras , si bineinteles a ramas frica de curbe, am inteles ca nu reusesti asa repede sa inveti cum sa iei curbele bine . La inceput am avut frica , si e normal zic eu , de la bicicleta am trecut direct la 600....

 

Iar de la Laur asta nu vad ce-as avea de invatat , o sa il vad eu si in realitate daca are gura tot asa mare cum se afisaza pe forumul asta, daca tot m-a facut tzaran pe degeaba chiar o sa ma comport ca un tzaran cu el :P

Editat de croftandi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...