Sari la conținut

Gsxr 600 K3 Alstare Edition


croftandi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frumos motor,sa il stapanesti sanatos si sa il pastrezi asa cum arata acum.

Mare grija ca nu e jucarie,poarta echipament( trage si niste nadragi pe tine macar blugi daca nu pui si ceva protectii).

Nu face marea greseala sa iesi fara permis,eu stau de 3 luni jumate cu ea in curte si mai am 2 zile pana la examen :angryfire:,roaga un prieten cu permis sau o duci cu duba la poligon unde te poti da in siguranta de dimineata pana seara.

Bafta multa la examenul pentru permis:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place baiatu de o conduce :D

 

Ti-au murit laudatorii ? Ochelarii aia sunt cea mai buna protectie, sa vezi cand dai cu capul de bordura ce bine e...

 

Mobra e ok, pacat ca e condusa de un taran, unu care merge "ilegal" ca deh el nu are nevoie de permis... heheh

 

:(

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-au murit laudatorii ? Ochelarii aia sunt cea mai buna protectie, sa vezi cand dai cu capul de bordura ce bine e...

 

Mobra e ok, pacat ca e condusa de un taran, unu care merge "ilegal" ca deh el nu are nevoie de permis... heheh

 

:(

e baiet...

frumos motor .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-au murit laudatorii ? Ochelarii aia sunt cea mai buna protectie, sa vezi cand dai cu capul de bordura ce bine e...

 

Mobra e ok, pacat ca e condusa de un taran, unu care merge "ilegal" ca deh el nu are nevoie de permis... heheh

 

:(

 

 

ba da venisi tu repede sa ma faci taran parca ne-am tras de sireturi cand eram mici si n-o conduc ilegal puletule

 

ba da venisi tu repede sa ma faci taran parca ne-am tras de sireturi cand eram mici si n-o conduc ilegal puletule

 

 

si acolo stationam tarane am si costum si casca tot ce trebuie si alta data cand mai faci comenturi dastea sa te speli pe dinti ca iti pute gura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, felicitari pentru achizitie. E superba! :(

 

Faina mobra...cat ai dat pe ea?

 

Tipic Penis_MBR! Intrebari fara sens!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Din pacate esti doar un alt pacalici care se crede motociclist doar fiindca si-a luat si el 2 roti.

 

Figurile astea ieftine nu merg aici, asa ca mai usor cu injuriile ca nu te vad bine pe acest forum, s-ar putea sa zbori daca nu te porti frumos.

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate esti doar un alt pacalici care se crede motociclist doar fiindca si-a luat si el 2 roti.

 

Figurile astea ieftine nu merg aici, asa ca mai usor cu injuriile ca nu te vad bine pe acest forum, s-ar putea sa zbori daca nu te porti frumos.

 

:(

 

 

 

bai prietene eu nu ma laud ca mi-am luat motor, aici este rubrica in care isi prezinta fiecare ce are , tu esti un pacalici ca te-ai bagat aiurea in seama si m-ai facut taran doar ca esti umflat la coitze pentru ca si-a luat altul motor mai bun decat al tau asa ca lasa-ma cu figuri ieftine ca nu pari interesant deloc.

 

Si te rog eu nu mai posta la mine in rubrica parerile tale ca sincer ma sterg cu ele unde nu ma prinde soarele :D , nu stiu eu sa merg bine cu motoru da o sa invat, toti ati fost asa la inceput , si nu-mi spune tu mie ca n-ai fost madru de primul motor de l-ai avut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motor,sa il stapanesti sanatos si sa il pastrezi asa cum arata acum.

Mare grija ca nu e jucarie,poarta echipament( trage si niste nadragi pe tine macar blugi daca nu pui si ceva protectii).

Nu face marea greseala sa iesi fara permis,eu stau de 3 luni jumate cu ea in curte si mai am 2 zile pana la examen :D,roaga un prieten cu permis sau o duci cu duba la poligon unde te poti da in siguranta de dimineata pana seara.

Bafta multa la examenul pentru permis:)

 

 

ee eu mai stau pana pe 1 august cu ea in garaj ca abia atunci sunt programat la examen , am fost pe aeroport si am condus-o de cateva ori , oricum mi-e frica de ea e prea puternica :( si mersi promit ca nu o sa cad cu ea :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee eu mai stau pana pe 1 august cu ea in garaj ca abia atunci sunt programat la examen , am fost pe aeroport si am condus-o de cateva ori , oricum mi-e frica de ea e prea puternica :D si mersi promit ca nu o sa cad cu ea :hug:

 

Ai tai nu citesc forumu'...stai linistit,nu trebuie sa faci promisiuni absurde nimanui :( :D

 

 

Frumos motor... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, felicitari pentru achizitie. E superba! :baldy:

 

 

 

Tipic Penis_MBR! Intrebari fara sens!

 

 

On topic:Voi nu aveti ce face atceva decat sa dati sfaturi unui incepator pe vitezana.Ce duamne iarta-ma?!

Stie el ceva ca daca incepi pe gixxer pasiunea este frumoasa dar din pacate......scurta.

Lasati omul in pace!

 

Off topic:Daca tot ai fost pe aeroport exerseaza si tu wheelie si stoppie ca este proba la poligon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai prietene eu nu ma laud ca mi-am luat motor, aici este rubrica in care isi prezinta fiecare ce are , tu esti un pacalici ca te-ai bagat aiurea in seama si m-ai facut taran doar ca esti umflat la coitze pentru ca si-a luat altul motor mai bun decat al tau asa ca lasa-ma cu figuri ieftine ca nu pari interesant deloc.

 

Si te rog eu nu mai posta la mine in rubrica parerile tale ca sincer ma sterg cu ele unde nu ma prinde soarele :blink: , nu stiu eu sa merg bine cu motoru da o sa invat, toti ati fost asa la inceput , si nu-mi spune tu mie ca n-ai fost madru de primul motor de l-ai avut

 

Rubrica ta personala, dar unde te crezi tu aici, pe meleagurile meltene ? Daca iti prezentai frumos motocicleta, si fara figuri ieftine, nu reactionam asa, insa daca tot insisti cu "coitze", "cu al meu e mai tare decat al tau" si "sa moara dusmanii de invidie" sa stii ca te dai singur de gol ce fel de om esti. Tine cont ca esti un user nou si ar trebui sa ai rabdare si bun simt pana sa iti arati coltzii.

 

Bafta si spor la invatat sa iei permisul !

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...