Sari la conținut

Turul Romaniei


Katy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 140
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cam atat am avut de spus, inchei cu un "Noapte buna"...uff e deja 1.20 maine incepe o noua zi iar eu am de fcaut curatenie ca dupa o saptamana am gasit casa cu fundu'n sus.

Sper sa va placa pozele si sa ne vedem sanatosi la Brasov. Aveti grija de voi si de motoarele voastre.

Nuami bine,

Katy :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,nu prea ma bag in postat,dar mi-am zis sa scriu citeva impresii despre tur.M-am alaturat lui Katy pe la jumatatea turului,mai mult ca sa vad cu ochii mei daca reuseste :bounce: Pot sa va spun,ca m-a surprins placut cum a condus,si s-a sincronizat cu mine pe drum.Pina acum am facut parte din din clubul scepticilor,fata de fete pe motoare,si sint bucuros ca am intilnit pe cineva care sa ma contrazica(nu prin vorbe, ci prin fapte)In afara de un mic incident la Vatra Dornei(pe care a solutionat-o surprinzator fara cazatura si daune pe motor)drumul a fost placut.PS incidentul a fost provocat de factori externi.Singura problema majora cu ea a fost,intr-un camping din Cluj,pentru ca nu avea televizor.Ce sa va spun mi-a facut capul calendar :crack: Acum e acasa la fetita ei de care i-a fost tare dor tot drumul.Acum sint inca la ea,si o sa plec spre casa dupa ce-i golesc camara sau ma da ea afara.Salut pe toti oamenii cu care ne-am intilnit au fost extrem de primitori si amabili :unsure: Clubului Dunarea Motor Club Galati ii urez bafta si cit mai multe realizari.Daca ajung in Brasov poate ne intilnim si :rusinica: Scepticilor fata de motocicliste un calduros :bounce: (acest lucru era valabil si mie pina acum)BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ajung in Brasov poate ne intilnim si  :rusinica: Scepticilor fata de motocicliste un calduros :unsure: (acest lucru era valabil si mie pina acum)BAFTA

228623[/snapback]

Ooo deja merg la Brasov.

Degete calduroase tuturor scepticilor fata de motocicliste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca `io-s mai putzin priceput , ` daa filmuletzele alea nu le pot descarca :unsure:

...si daca tot m-am bagat, FELICITARI PT TURA FRUMOASA ( si dusa pana la capat cu bine)!

229002[/snapback]

Nici la mine... :rusinica: post-2950-1124733384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici la mine :unsure:

Am vazut si eu, acuma nu ma luati la ture nu le pot face pe toate. Mare lucru nu e de vazut, ceva iarba, ceva copaci, casca mea, drumul naspa, eu pe curbe :bounce:

Levike si tie felicitari astept poze :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic Toni pentru poze, am imbogatit albumul.

Acum nu-mi ramane de facut decat sa stau in casa cumintica si sa-mi aduc aminte ce frumos e sa mergi cu motoreta. Fejerica mea pe injectie, Katy a voastra tot pe injectie (penicilina). Imi iese ploaia prin toate partile. Azi s-a lasat cu lesin dupa prima intepatura :unsure: Da ma fac eu bine si mai bag un tur :bounce: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic Toni pentru poze, am imbogatit albumul.

Acum nu-mi ramane de facut decat sa stau in casa cumintica si sa-mi aduc aminte ce frumos e sa mergi cu motoreta. Fejerica mea pe injectie, Katy a voastra tot pe injectie (penicilina). Imi iese ploaia prin toate partile. Azi s-a lasat cu lesin dupa prima intepatura :bounce:  Da ma fac eu bine si mai bag un tur :bounce:  :unsure:

229596[/snapback]

AMIN!!!

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic Toni pentru poze, am imbogatit albumul.

Acum nu-mi ramane de facut decat sa stau in casa cumintica si sa-mi aduc aminte ce frumos e sa mergi cu motoreta. Fejerica mea pe injectie, Katy a voastra tot pe injectie (penicilina). Imi iese ploaia prin toate partile. Azi s-a lasat cu lesin dupa prima intepatura :unsure:  Da ma fac eu bine si mai bag un tur :bounce:  :rusinica:

229596[/snapback]

imi pare rau ca nu te simti bine, sper sa te insanatosesti si sa ne vedem la brasov cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...