Sari la conținut

Calare Pe Motoare La Mare 25iulie-3august


strutzu_man
 Share

Postări Recomandate

va asteptam pe voi toti motociclistii din tara pe plaja din corbu.se intampla un mare eveniment www.zecepentrumare.ro este o buna ocazie sa ne intalnim si sa socializam ptr cateva zile.nu se percepe nici o taxa de intrare.cazarea de preferat la cort iar cine nu vrea in cort exista ceva pensiuni prin corbu sau daca nu tabara navodari care este ieftina din punct de vedere al cazarii.daca va intrebati unde este corbu, aveti de mers din constanta cam 35km spre tulcea prin mamaia navodari corbu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va asteptam pe voi toti motociclistii din tara pe plaja din corbu.se intampla un mare eveniment www.zecepentrumare.ro este o buna ocazie sa ne intalnim si sa socializam ptr cateva zile.nu se percepe nici o taxa de intrare.cazarea de preferat la cort iar cine nu vrea in cort exista ceva pensiuni prin corbu sau daca nu tabara navodari care este ieftina din punct de vedere al cazarii.daca va intrebati unde este corbu, aveti de mers din constanta cam 35km spre tulcea prin mamaia navodari corbu.

 

 

daca "zece pentru mare" are legatura cu realitatea tv - imi bag tot ce am in tot neamu lor de nesimtiti - ca asa au distrus si vama veche cu festivalul "salvati vv" de sa umplut de termopane, bine ca inca mai exista sperietoarea cu extractia de uraniu din zona... insa daca nu are legatura cu realitatea imi cer scuze, dar chiar imi place plaja aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D sincer mi se pare o idee buna si cine a fixat data 25iulie-3august a gandit bine...chiar vroiam in perioada asta sa plecam la sibiu ...dar se pare ca sibiu a cazut....rusinica organizatorilor...deci poate aparem si noi pe acolo....sper sa nu va razganditi si voi....ca zincer iau foc rau :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...eu merg de 3 ani in Corbu,cu cortul si cu fata..cine a fost acolo si-a dat seama ca e unul din putinele plaje relativ virgine d p litoralul nostru.

Ar fi pacat sa ne adunam foarte multi acolo la initiativa Realitatea TV,pt ca litoralul nostru nu e foarte lung si va deveni intr-un final o singura statiune.

Va sugerez sa va duceti in grupuri mici acolo si sa va relaxati,rupti de lume,cat mai discret,pt a nu afla hotelierii si shaormarii ca e un loc populat,de unde ar putea scoate bani

 

parerea mea.. :laugh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...