Sari la conținut

am avut un super noroc


bavareze
 Share

Postări Recomandate

La IQ oricum cred ca te depasesc :crack: chiar daca nu as fi nici una nici alta :crack: Cat despre expresia ta cu "handicapatilor" te-as invita la o intalnire. Vineri spre exemplu, la Etrusco. Sa vedem atunci pe cine mai faci handicapat, viteazule :crack: Vezi sa nu uiti sa vii cu 250/h  :crack:

216467[/snapback]

 

1. vrei sa facem un test de iq?

 

2. nu eu am zis ca e handicapat, ci el. nu mi-as fi permis sa vorbesc asa despre cineva pe care nu il cunosc

 

3. nu stiu unde e etrusco, dar cred ca e pe la alba iulia, nu? mai bine ne vedem la OMV, tot asa seara, dar nu daca ai chef de cearta si scandal, ci numai in cazul in care vrei sa ne impacam la un pahar de suc ceva si sa discutam despre lucruri care ne fac placere. nu am nimic personal cu tine si cred ca, de fapt, nici tu cu mine.

 

ama.//

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NU E VORBA DE EL, ci de CEILALTI, ca NU E SINGUR PE STRADA si ca poate UCIDE NEVINOVATI

da mai, dar doar nu i se poate intampla asta tocmai lui! nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate posturile, unele la obiect, altele nici nu merita citite.

Vreau sa va intreb: De ce v-ati luat motociclete? De ce va luati motociclete puternice?

Ca sa le chinuiti cu 50 km/h prin oras si 90 extraurban?

Hai sa fim seriosi, oricare dintre noi a facut nebunii la viata lui, dar tacem malc.

Nu stiu cine si-ar cumpara un R 1 limitat electronic la 50 km/h. La ce bun?

Iti poti lua o bicicleta cu motor pt. asta.

Vad ca pe aici sunt multi cu mentalitati de pensionar, cu motociclete cu atas.

Era un nene care spunea ca are un prieten care "s-a asigurat" cand a trecut strada si a fost lovit.

Poate s-a asigurat doar in mintea lui, normal era sa treaca pe la trecere. Acum legea imi va permite sa omor toti pietonii care trec aiurea pe strada, n-au ce cauta acolo.

Asa cum s-a intamplat si cu mine, teribilismele astea se vor atenua in timp, timpul le rezolva pe toate. Sper ca omu' sa apuce niste ani frumosi.

Se poate merge linistit cu viteza mare prin oras, fara sa pui in pericol pe nimeni, treaba e sa fii atent. 250 km/h cu un motor capabil nu mi se pare cine stie ce, am testat-o si eu... si culmea, in oras.

Cine se suie pe doua roti din start are mai putine rotite la cutiuta, e un virus care-ti intra-n oase si nu-ti mai  da pace pana mori.

Pe doua roti totul tine de noroc. Bafta la toti!

216490[/snapback]

 

Prietene tu nu stii ce inseamna 250 km/h in oras. Mai exact nu stii de ce distanta ai nevoie ca sa franezi pana la oprire. Dar mai stii oi fi si tu un kamikaze :crack: , dupa numarul posturilor (1) probabil amic cu cel care a initiat acest subiect, subiect care continua si... continua :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: "vis-a-vis" asta se dadea cu 250/h pe partea ailalta a cheiului? adica vis-a-vis?

sau inca nu s'a trezit din vis?? :crack:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ bavareze pacat ca nu ai lovit un copil. Shti copii sunt mai moi si nu-tzi indoia manetzica. Ia-o ca pe o gluma sinistra. Dar ...

da mai, dar doar nu i se poate intampla asta tocmai lui! nu?

...exact. Am uitat de partea asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io o chestie nu inteleg, tot citind lait-motivul "da-te pe circuit". Va rog spuneti-mi si mie unde exista vreun circuit in Romania, ca as vrea sa ma dau si eu. Da' circuit,nu traseu de karting (nu contest ca e bun pt indeminare, dar nu e de viteza), sau aeroport(treaba care te conditioneaza sa te inscrii in CNV, sa cheltui o groaza de bani si sa te dai pe niste dale de beton super naspa).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io o chestie nu inteleg, tot citind lait-motivul "da-te pe circuit". Va rog spuneti-mi si mie unde exista vreun circuit in Romania, ca as vrea sa ma dau si eu. Da' circuit,nu traseu de karting (nu contest ca e bun pt indeminare, dar nu e de viteza), sau aeroport(treaba care te conditioneaza sa te inscrii in CNV, sa cheltui o groaza de bani si sa te dai pe niste dale de beton super naspa).

216656[/snapback]

 

 

sa inteleg ca preferi sa te dai prin oras ? mini-bavareze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca preferi sa te dai prin oras ? mini-bavareze

216700[/snapback]

 

In oras merg incet. Oricum prefer sa ma plimb in afara orasului. Asta e, nu-mi permit altceva. Da' daca tot te-ai obosit sa scrii puteai sa raspunzi la intrebare frumos,in caz ca aveai ceva de spus :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee .. imi cer scuze in cazul asta .. doar ca detectasem ceva gandire bavareze la tine .. si ceva personal cu mine .. ce nu stiu ..

216736[/snapback]

 

sa vedem la ce gandire ajungi si tu cand schimbi rs125 pe o motocicleta... expertule

 

off topic: daca mai citesc si altii care vor sa imi tina partea acest topic ii rog frumos sa NU se mai inregistreze si sa scrie aici de la primul post ca oricum toata lumea crede ca sunteti tot eu si nu veti fi deci luati in seama.

Editat de bavareze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar o dati in labareli mentale. Vorba ceea, pe un "circuit" sau pe serpentine va da clasa unul bun cu 125, chit ca ai/aveti mult mai multi cmc sub poponeata.

 

Si atitudinea de genul "schimba 125 pe o motocicleta" nu va face cinste (asta in cazul in care sunteti familiari cu cuvantul asta, dar nu prea cred)

 

Lameri... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am zis de la inceput 240-250 ca nu vad in bord si atunci chiar nu vedea nimic. splaiul cred ca are minim 1.5 km, daca nu 2... daca nu 250 oricum pe aproape sigur...

216047[/snapback]

 

Iti zic eu ce s-a intamplat: aveai 25 la ora si batea vantu' tare din fata... si probabil de la atata vant si lacrimi nu ai mai vazut bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem la ce gandire ajungi si tu cand schimbi rs125 pe o motocicleta... expertule

 

off topic: daca mai citesc si altii care vor sa imi tina partea acest topic ii rog frumos sa NU se mai inregistreze si sa scrie aici de la primul post ca oricum toata lumea crede ca sunteti tot eu si nu veti fi deci luati in seama.

216868[/snapback]

 

 

Eeeh... in sfarsit te-ai prins si tu... hai acum, n-o mai da in barci cu noi, mesaju' ala stim ca a fost la misto :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeeh... in sfarsit te-ai prins si tu... hai acum, n-o mai da in barci cu noi, mesaju' ala stim ca a fost la misto  :D  :crack:

216929[/snapback]

 

bai keli ba, nu e ma la misto sa mor. asta una. si a doua, uite acum, in orice moment, merg de fata cu tine cu 200 fara casca dar cu ochelari sa vezi ca se poate. 250 e periculos, dar 200 ia imediat, probabil 8-9 secunde, si nici nu apuci sa iti faci probleme. cand vrei tu, vii si iti arat, ca sa vezi ca e pe bune topicul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti zic eu ce s-a intamplat: aveai 25 la ora si batea vantu' tare din fata... si probabil de la atata vant si lacrimi nu ai mai vazut bine....

:D e plin de glumeti pe aici...nu ai mai auzit de motor care sa mearga cu 250 sau care e problema k nu ma prind...sau radu(bavareze) e primul om in istoria omenirii care atinge aceasta viteza....????nu vreau sa se supere nimeni pe mine pt ca ii iau apararea dar sta la un bloc de mine si il cunosc f bine si cand vad k sunteti unii asa ironici nu ma pot abtine sa nu las un msj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da chiar nu se se sesizeaza nimeni ca nenea bavareze isi permite sa ii faca handicapati pe membrii acestui forum? sau asa cum insinua careva pe forum e protejatul cuiva pe aici si atunci are voie sa balacareasca pe oricine cum ii vine la gura? topicul e de doi bani gen lauda-ma gura....bate campii.....si tot el se supara ca il ia lumea la misto. ba mai apar si o ceata de useri noi care il apara ca e adevarat. imi e deja sila. bine ca sunt pusi la punct altii si prostia domneste ca la ea acasa. in ritmul asta cautam alt forum. penibil. eu propoun sa nu ii mia raspunda nimeni la nici un topic sau la vreun mesaj sa vedem crapa fara aplauze? eu zic ca macar herpes tot face. bavareze tata cand ma fac mare vreau sa fiu ca tine. ura! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai certati atat....maimutzico daca mi-am facut user abia acum cand mi-am cumparat si io scuter tre sa te iei de mine???? intzeleg k esti de 2 ani pe forum dar in acesti 2 ani ai trimis doar 146 de mesaje si in toate spui acelasi lucru....io in 3 zile am trimis 1/4 din cat ai trimis tu in ultimii doi ani....numai bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sterge-te la gura, nene lory! Spui prostii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...