Sari la conținut

Cine Are Triumph Si E Din Bucuresti?


vic_le_vic
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Eu am avut o Daytona 675 2007, acum am un Sprint ST 1050 2008 si mai am un 3TA din 1952...ma gandeam ca ar fi ok sa iesim la o plimbare impreuna cei care avem Triumph din Bucuresti...locul si ora intalnirii le stabilim de comun acord in functie de programul celor care participa....waiting for replies

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,

 

Eu am avut o Daytona 675 2007, acum am un Sprint ST 1050 2008 si mai am un 3TA din 1952...ma gandeam ca ar fi ok sa iesim la o plimbare impreuna cei care avem Triumph din Bucuresti...locul si ora intalnirii le stabilim de comun acord in functie de programul celor care participa....waiting for replies

 

 

Salut,

rocket iii 2005. ready for rides!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: cred ca noi 3 suntem

 

Mai stiu eu un baiat c-un sprint din 2003, mai e un domn mai in varsta (parca "bunicul" e porecla) cu un TT de 600.

 

Propun

Arcul ca pct de reper

 

data

VINERI sau JOI

 

ora

20:00 ( ca sa fim veniti cu totii de pe la munci)

 

de acord?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPERB...mai era unul prin cj tot din vremea aia...haideti cu intalnirea...maine, poimaine?

ia uitati ce triumph se hodineste pe plaiuri fagarasene :baldy: (era al lui @cuxi, nu stiu daca il mai are acum)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

Sunt posesorul unui Sprint ST 1050 din 2006 - l-am luat din Cluj. Fata mare . I-am facut rodajul printr-un drum la Budapesta si inapoi.

Sunt super incantat de el, dar mai am si cateva nebuloase la mijloc , asa ca o sa apelez la voi sa le elucidati . Ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ala visiniu cu 300km la bord si cu toate crash pad-urile :D super motor si la un pret foarte bun...felicitari...ne vedem sa-ti dau manualele

Salutare,

Sunt posesorul unui Sprint ST 1050 din 2006 - l-am luat din Cluj. Fata mare . I-am facut rodajul printr-un drum la Budapesta si inapoi.

Sunt super incantat de el, dar mai am si cateva nebuloase la mijloc , asa ca o sa apelez la voi sa le elucidati . Ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...