Sari la conținut

Detinatori de Mv Agusta


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

Mai draga, mai!!

Ne-am cam aprins!! Acum spune-mi sincer, folosesti si benzina cu cifra octanica mai mare ..?!

 

Nu are sens sa iti raspund la injuriile de mai sus, in fata calculatorului am niste texte de iti voi speria toata familia, neamul si viitori copii, nepoti(sper sa nu faci acest pas)

 

Dar daca nu te afli printre cei de sus sa stii ca te-am retrogradat!!!

Cu urmatoarea punga de seminte fac eu cinste!!

 

cocalar-cu-bani.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 442
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lakioiu asta care a dat-o in zeci de mii euro si probabil azi nu a mancat nimic pana la ora asta, mie mi se pare ca e un bota wanna be :)))

 

Boss fa si tu un filmulet cu B kingu sa-l vedem si noi "dar vaiiii al cui o fi acest B king de 30 mii" :D

 

 

Dar vai de ce in loc sa-ti taie doctoru gitul ti-a taiat buricul te-n gura si pe tine de flamind .....tuz familia matii si tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lakioiu asta care a dat-o in zeci de mii euro si probabil azi nu a mancat nimic pana la ora asta, mie mi se pare ca e un bota wanna be :)))

 

Boss fa si tu un filmulet cu B kingu sa-l vedem si noi "dar vaiiii al cui o fi acest B king de 30 mii" :D

 

Ai intrat pe cont propriu !!!

La urmatorul fault iti da cartonas rosu!!

 

La naiba.... ti-a dat din prima cartonas rosu!!! L-ai lovit la coitze!!

Editat de PingyXP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah ...ale tale vreau sa le vad ...talonul sa-vad la toate care e a ta de fapt saracule?

 

 

 

Si da eu sumt al ....mata era linga mine dar a insistat sa nu se vada in poze:)))) ai putea sa-mi spui TATA:))

 

momentan primele 2 si ultima..prima data fa tu ce ti-am cerut apoi fac poze si eu una langa alta cu talonu' in mana..daca nu incheiem aici discutia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai draga, mai!!

Ne-am cam aprins!! Acum spune-mi sincer, folosesti si benzina cu cifra octanica mai mare ..?!

 

Nu are sens sa iti raspund la injuriile de mai sus, in fata calculatorului am niste texte de iti voi speria toata familia, neamul si viitori copii, nepoti(sper sa nu faci acest pas)

 

Dar daca nu te afli printre cei de sus sa stii ca te-am retrogradat!!!

Cu urmatoarea punga de seminte fac eu cinste!!

 

cocalar-cu-bani.jpg

 

Na hai sa ne injiram mah neandertalule ca vad ca atita stiti cind va intilniti cu unu mai bun decit voi ....de ciuda:)): sa iau in (cuvant urat) bomboanele de pe coliva matii si sa-mi fac bile pe (cuvant urat) din dintii ei de aur dupa care sa te fuck in poponeata cu dintii matii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan primele 2 si ultima..prima data fa tu ce ti-am cerut apoi fac poze si eu una langa alta cu talonu' in mana..daca nu incheiem aici discutia

 

Omu nu a reusit sa puna un link de pe youtube si u ii ceri sa faca poza si sa o urce sus!!

 

Oricum e genial omul!!

ITI MULTUMIM CA EXISTI... ACUM POTI SA TE DESFIINTEZI

 

Na hai sa ne injiram mah neandertalule ca vad ca atita stiti cind va intilniti cu unu mai bun decit voi ....de ciuda:)): sa iau in (cuvant urat) bomboanele de pe coliva matii si sa-mi fac bile pe (cuvant urat) din dintii ei de aur dupa care sa te fuck in poponeata cu dintii matii

 

:unsure: mmmbine!!

Dar la final tot un suzuki o sa ai ... bKing!! Te face sa te simti mai "bazat" acest model?

 

ROG MODERATORII SA NU STEARGA ACESTE DISCUTII.... SUNT PRICELESS

Editat de PingyXP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu nu a reusit sa puna un link de pe youtube si u ii ceri sa faca poza si sa o urce sus!!

 

Oricum e genial omul!!

ITI MULTUMIM CA EXISTI... ACUM POTI SA TE DESFIINTEZI

 

 

 

:unsure: mmmbine!!

Dar la final tot un suzuki o sa ai ... bKing!! Te face sa te simti mai "bazat" acest model?

 

ROG MODERATORII SA NU STEARGA ACESTE DISCUTII.... SUNT PRICELESS

 

 

Propun sa ne intilnim fiecare cu ce are si vedem la urma care are si care nu

 

Omu nu a reusit sa puna un link de pe youtube si u ii ceri sa faca poza si sa o urce sus!!

 

Oricum e genial omul!!

ITI MULTUMIM CA EXISTI... ACUM POTI SA TE DESFIINTEZI

 

 

 

:unsure: mmmbine!!

Dar la final tot un suzuki o sa ai ... bKing!! Te face sa te simti mai "bazat" acest model?

 

ROG MODERATORII SA NU STEARGA ACESTE DISCUTII.... SUNT PRICELESS

 

 

Mai bazat ca tine oricind ....e un motor mai bun te invit la o tura ca sa-ti demonstrez ......ne intilnim pe Transalpina daca te tine cureaua ....vorbesc serios

Editat de the_mephisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu esti singurul care injura!!!

 

 

Eu am venit aici sa discutam de motoare ....cu cele mai bune intentii ......insa......ati inceput cu misto-uri cu poze cu cocalari si cind am spus ca am 5 motoare ati zis ca ma laud .....ce-i rau in a avea 5 motoare sau in a tuna un motor? eu am vorbit serios am crezut ca vorbesc cu niste profesionisti

 

Fi atent la ultima stire ...

 

Carlos Checa,noul campion la SBK 2011! Felicitari lui si echipei Ducati!

 

 

Am vazut cursa Este bun ....a meritat

Editat de the_mephisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am venit aici sa discutam de motoare ....cu cele mai bune intentii ......insa......

 

Am vazut cursa Este bun ....a meritat

 

Si noi tot cu cele mai bune intentii ti-am raspuns!!

 

Vezi.... incetul cu incetul incepi sa apreciezi munca Italienilor!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi tot cu cele mai bune intentii ti-am raspuns!!

 

Vezi.... incetul cu incetul incepi sa apreciezi munca Italienilor!! :cheers:

 

 

N-am subapreciat niciodata mv-ul ......il respect ....este frumos iar eu doar am comparat mv-ul cu ce am eu si japonezele in general insa ......fiecare venind cu cite un fitil........s-a degenerat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ca stii unde stau de ce nu ma onorezi cu o vizita? ...asa ca intre motoristi ca sa nu mai zici ca ma laud :))

 

 

 

 

Acu daca te injur zic astia ca is al dracu nu?

 

gata??nu-si mai fac nici astea treaba...consulta medicul din nou sau incerca testul asta

 

 

sa te vizitez?anunta-ma cand ai suspensiile alea de 15K si vin sa iti dau in cap :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne intampini cu bKing-ul la poarta le scot din ghiozdan .... :moto: :blbl:

 

 

imi iau si io o mv ......ca e rosie si da bine-n peisaj:))

 

gata??nu-si mai fac nici astea treaba...consulta medicul din nou sau incerca testul asta

 

 

sa te vizitez?anunta-ma cand ai suspensiile alea de 15K si vin sa iti dau in cap :rolleyes:

 

 

daca treaba merge bine.....la primavara le am si alea le luam acum insa peste o luna naste nevasta-mia si a zis ca daca raminem fara bani o sa-mi bage telescoapele-n poponeata:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi iau si io o mv ......ca e rosie si da bine-n peisaj:))

 

O mvAgusta da intotdeauna bine in peisaj ;)

 

 

 

 

daca treaba merge bine.....la primavara le am si alea le luam acum insa peste o luna naste nevasta-mia si a zis ca daca raminem fara bani o sa-mi bage telescoapele-n poponeata:))

 

Pai cine te-a pus sa iti iei nevasta ..?! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi iau si io o mv ......ca e rosie si da bine-n peisaj:))

 

O mvAgusta da intotdeauna bine in peisaj ;)

 

 

 

 

daca treaba merge bine.....la primavara le am si alea le luam acum insa peste o luna naste nevasta-mia si a zis ca daca raminem fara bani o sa-mi bage telescoapele-n poponeata:))

 

Pai cine te-a pus sa iti iei nevasta ..?! :bounce:

 

 

Nu mai imi da foc ca numa eu stiu cum o pacalesc cind cumpar ceve pt. motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...