Sari la conținut

my lil` japanese


Reverse
 Share

Postări Recomandate

Salut asta e motorul meu

yamaha tzr 50 2004

 

sunt super multumit ,am avut de ales intre tzr,rs50,si "pejo" xr6 ...parerea mea ca am ales bine.am vrut strict de 50 ca sa nu-mi rup gatul din prima,incet incet o sa creasca cilindreea dupa ce mai capat experienta.

 

bafta si asflat uscat

 

P.S. mai exista cineva cu tzr in Bucuresti?asa ptr un schimb de impresii ca eu am prieteni numai cu rs`uri si mito nici unu cu tzr :crack:

post-6405-1122803297_thumb.jpg

post-6405-1122803337_thumb.jpg

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai io zic ca puteai sa iei linistit ceva de 125, cu putina atentie nuti rup gata nici cu ala, da noah, de asta sar putea sa te plictisesty repede

totusi cat ai dat pe ea???

 

bafta multa si asfalt uscat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai io zic ca puteai sa iei linistit ceva de 125, cu putina atentie nuti rup gata nici cu ala, da noah, de asta sar putea sa te plictisesty repede

totusi cat ai dat pe ea???

 

bafta multa si asfalt uscat  :crack:

213244[/snapback]

 

pey da ,daca exista modelul asta de 125 as fi luat dar din pacate e doar de 50,cele de 125 nu se mai fabrica de prin 2000 parca.

am luato cu 2300 si avea 1900 km facuti,kit nou de putere pe ea +neoane :crack: fara nici o zgarietura nimica :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si asa de curiozitate cati CP are, cat ai prins cu ea?

mie mi se pare cam mult 2300 E pt un motor de 50 cc, io zic ca mai ieftin putai sati iei un honda nsr125, sau un aprilia AF1, sau rs 125 ceva mai vechi un picuti.

da noah, dak u iti permiti si iti place modelu si tat numa bafta la el

:crack:

io sincer abea am adunat 14 mil sami iau un etz si acum adun iar bani sal pun la punct (da totusi oricat pun pe ea tat no sa ajunga la 2300, bine ca e si mm mai veche)

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...