Sari la conținut

Inca Caut O Cutie Buna De Nipru


fhchth
 Share

Postări Recomandate

caut cutie de nipru ...am incercat toate variantele... caut si eu un rahat de cutie pentru dumnezeu nu e pt brugh superior sau henderson u un nipru chiar nu gasesc o cutie de cumparat in stare buna ? nipre pe strada nu vezi ... la intilniri mai putine unde sunt unde sunt piesele???

DACA ARE CAREVA O CUTIE DE NIPRU BUNA SI VREA SA O VINDA GROUNDZERO@YAHOO.COM SAU 0728225581

BASTY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut cutie de nipru ...am incercat toate variantele... caut si eu un rahat de cutie pentru dumnezeu nu e pt brugh superior sau henderson u un nipru chiar nu gasesc o cutie de cumparat in stare buna ? nipre pe strada nu vezi ... la intilniri mai putine unde sunt unde sunt piesele???

DACA ARE CAREVA O CUTIE DE NIPRU BUNA SI VREA SA O VINDA GROUNDZERO@YAHOO.COM SAU 0728225581

BASTY

 

0740848790 Dany!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>mai buna ca la dany nu gasesti (cea model vechi cu ciupeca care e si noua)

>in concluzie nu faptul ca nu gasesti este problema ci ca o vrei si la pret f. mic ;asa ca mai bine cand faci al 3-lea topic scri ca vrei cutie buna si f. ieftina.

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>mai buna ca la dany nu gasesti (cea model vechi cu ciupeca care e si noua)

>in concluzie nu faptul ca nu gasesti este problema ci ca o vrei si la pret f. mic ;asa ca mai bine cand faci al 3-lea topic scri ca vrei cutie buna si f. ieftina.

succes

[/quote

 

INCA un (cuvant jignitor) care rupe poola aiurea fara sa fie intrebat de nimeni...makar completeaza profilul sa stie lumea de unde esti..

 

daka tot esti asa de inteligent si dai sfaturi nefolositoare altora...

 

 

red dragon.... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mai sara toti minorii de fund in sus: dani are o cutie model vechi de mt, daca nu e buna asta poate sa se descurce de alta, eu zic ca e mai bine sa iei una din astea decat una in asa zisa stare foarte buna cum mai vand unii prieteni de pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-aia exista functia search si de-aia sunt anunturi peste tot, ca sa le gasesti si sa dai un telefon.

Hint pt Basty: userul rua are o cutie la vanzare, desi o cutie noua nu e scumpa.

 

Custom 4 ever, sa inteleg ca rolul tau e de a-i aplauda mizeria aia de post nechematului aluia de mai sus si sa hotorasti tu ce il ajuta pe Basty sau nu?

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleko: eu doar incercam sa il ajut pe basty ........

de care nechemat e vorba?

numai bine

cutie dnepr are rua (calin din cj) nr tel:0746.545.692

Editat de custom_4_ever
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu are noua, sunt convins ca dani te poate ajuta s-o repari pe cea veche, poate chiar ti-o repara el, inlocuind ce ai stricat, sau te indruma catre cineva.

eu am piese folosite de la vreo 2 cutii de viteze, insa depinde ci ai tu nevoie: rulmenti ( gasesti noi fara greutate), pinioane, sincroane, un ax doua am . tu decizi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...