Sari la conținut

Festivalul Free Bikers Week -- Hunedoara


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inca un pic si ne chefuim HAIDETI FRATILOR CE FACETI DORMITI UNDE SUNT MOTOCICLISTI UNDE ATI DISPARUT CA MAI E O SPATMANA PANA LA INTRUNIRE HAIDETI .............

 

Nush' de ce am impresia ca o sa treaca taaaareee greu saptamana asta... :cheers: ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mai bun un pic drumul dupa ce se gata asfaltu vreo 2 km o sa fie mai rau un pic dar e intrunire nu asta conteaza asfalt uscat si ne vedem acolo

 

Las' ca-i bine daca e putin mai rau drumul pe langa locatie, macar asa nu o sa fie nici unul tentat sa-i dea in gusha pe drumul ala, sa ridice praful :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta MULTA si SPOR la organizare !!!

.....si o intrebare: Cum naiba o sa reusiti sa-i convingeti pe cei care vin in fiecare we cu masina la gratar sa faca CALE INTOARSA ???

le luam taxa de intrare ;) si ai sa vezi ca o sa faca cale intoarsa sau poate sa ramana cu noi la chef :cheers:

mi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta MULTA si SPOR la organizare !!!

.....si o intrebare: Cum naiba o sa reusiti sa-i convingeti pe cei care vin in fiecare we cu masina la gratar sa faca CALE INTOARSA ???

 

Pai nu ii convingem...punem niste bolovani de blocam drumul in asa fel incat sa se poata strecura doar motocicletele ;) sau ce zicea mircea220, ii taxam si raman cu noi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul Pestis Nandru este asfaltat.Exact de unde se termina Nandru incepe un drum de tara care tine aproximativ 1 km...nu e mult.Noi asta am si cautat o vale pe care accesul sa se faca usor pt toate motoarele si departe cat de cat de civilizatie.

 

Masinile nu au voie sa intre in cadrul intrunirii.Cei care vin cu masina le lasa la intrare ,nu este problema de parcare,iar cei care ar fi vrut sa vina la gratare exact acolo le spunem frumos ca zona este "inchiriata"cu aprobare de la primarie si ii poftim pe vale mai sus sau mai jos...ca e lungaaaa... :cheers: ...

 

Multumim de incurajari si speram sa iasa o intrunire frumoasa si toata lumea sa se simta bine.Cat despre probleme oricum vor aparea(speram cat mai putine) din cauza oamenilor si a ;) .Asa ca fiecare trebuie sa se simta bine asa cum stie si nu sa conteze ce fac altii care nu au minte.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni nu ma vrea :cheers: nu am gasit nici un doritor de pasager ;)(

 

ai cort ? :D ca poate ma risc eu la un "mic" ocol (auleu esti sagetatoare ? :)((( )

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la corturi, ramane valabila oferta mea din primele pagini...numai sa ziceti din timp...

eu o sa aflu joi daca imi tre sau nu :cheers: sper sa nu fie tarziu

ps. stie cineva daca e mult de acolo pana la toplita ?

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul Pestis Nandru este asfaltat.Exact de unde se termina Nandru incepe un drum de tara care tine aproximativ 1 km...nu e mult.Noi asta am si cautat o vale pe care accesul sa se faca usor pt toate motoarele si departe cat de cat de civilizatie.

 

Masinile nu au voie sa intre in cadrul intrunirii.Cei care vin cu masina le lasa la intrare ,nu este problema de parcare,iar cei care ar fi vrut sa vina la gratare exact acolo le spunem frumos ca zona este "inchiriata"cu aprobare de la primarie si ii poftim pe vale mai sus sau mai jos...ca e lungaaaa... ;) ...

 

Multumim de incurajari si speram sa iasa o intrunire frumoasa si toata lumea sa se simta bine.Cat despre probleme oricum vor aparea(speram cat mai putine) din cauza oamenilor si a :) .Asa ca fiecare trebuie sa se simta bine asa cum stie si nu sa conteze ce fac altii care nu au minte.

 

:D

pai eu am vrut sa vin cu masina cu familia direct de la mare dar daca nu pot sa intru cu masina atunci vad ca nu mai are rost. :burnout: oricum sa aveti o intrunire frumoasa dar asa o sa pierdeti multi motociclisti care din diferite motive pot sa vina doar cu masina. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am vrut sa vin cu masina cu familia direct de la mare dar daca nu pot sa intru cu masina atunci vad ca nu mai are rost. :laugh: oricum sa aveti o intrunire frumoasa dar asa o sa pierdeti multi motociclisti care din diferite motive pot sa vina doar cu masina. :)

 

salutare , Am spus ca pt tine ca esthi anuntat facem o exceptie , atat la plata intrarii cat si la intrarea cu masina ...... CAND AJUNGI LA POARAT intreaba de ACHIMOTO si daca nu sunt acolo vin si vei intra fara probleme .................................!!! te asteptam :)

 

:laugh: Si aporpo de masini , cine vine cu masina , si chiar trebuie sa doarma in ea si nu are cort , exista si rezolvare , dupa zona de campare cu corturi , valea continua , si putem lasa masinile sa se campeze acolo !!! SE POATER REZOLVA ORICE !!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , Am spus ca pt tine ca esthi anuntat facem o exceptie , atat la plata intrarii cat si la intrarea cu masina ...... CAND AJUNGI LA POARAT intreaba de ACHIMOTO si daca nu sunt acolo vin si vei intra fara probleme .................................!!! te asteptam :blink:

 

:) Si aporpo de masini , cine vine cu masina , si chiar trebuie sa doarma in ea si nu are cort , exista si rezolvare , dupa zona de campare cu corturi , valea continua , si putem lasa masinile sa se campeze acolo !!! SE POATER REZOLVA ORICE !!! :)

ok!sper sa ne vedem cu bine vineri dimineata.

respect

post-35257-1218901619_thumb.jpg

Editat de Adi Yellow Bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Din Bucuresti,nimeni?

Eu pot pleca spre Hunedoara,vineri dupa-masa,numai ca prietenii mei,nu prea vor atata drum....asa ca daca din Buc.,mai vrea cineva sa mearga vineri ,sa-mi dea de veste.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din motive date de autoritati , organizatori cat si de o firma de sondaj si centralizare a datelor despre motociclistii romani :) , la intrare va exista un TABEL , cu titlul :

,, FIECARE MOTOCICLIST -- PERSOANA , VA RASPUNDE PENTRU FAPTELE SALE in cadru organizat , in imprejurimi, cat si pe traseul paradei moto :blink: ,,

In acest tabel fiecare persoana care va intra in cadrul Festivalului va fi nevoit sa isi treaca datele , nr moto si sa semneze .

 

Poate pt unii ar parea un inconvenient sau un lucru suparator , dar eu consider ca atat timp cat sti ca vi la un festival sa te distrezi si sa te simti bine , sa iti respecti camarazii , nu vad motivul pentru care nu vrei sa iti treci datele in tabel ... + Toate datele despre cei prezenti acolo vor fi trimise la o firma din domeniu , care vrea sa faca sondaje si sa stranga date despre motociclisti , obiceiurile si pasiunile acestora !!

 

Daca este un inconvenient de a veni la Festival , NE CEREM MII DE SCUZE !!!

 

RESPECT - ASFALT USCAT !!!

Editat de achimmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...