Sari la conținut

ODORHEIUL SECUIESC


aliance-steel
 Share

Postări Recomandate

:crack: Ma intreb daca sint singurul care ar vrea sa mearga la Odorheiul -Secuiesc ? Nu stiu cum se prezinta zona nu stiu cum a fost anul trecut ratingul acestei intruniri si nu stiu daca se merita . Voi ce ziceti ? Scuze ptr ttitlul topicului ..dar nu mai am cum sa il modific acum....de fapt vreau sa intreb despre Odorhei dar m-a furat valul...

:D

 

edit admin: titlul schimbat :blbl:

Editat de theBD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ma duc..... si cred ca mai vin si altii din zona Cluj....(sper :D )

(mai vorbim Joi seara in Cotton club)....

Asfalt uscat fratilor.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: Ma intreb daca sint singurul care ar vrea sa mearga la Odorheiul -Secuiesc ? Nu stiu cum se prezinta zona nu stiu cum a fost anul trecut ratingul acestei intruniri  si nu stiu daca se merita . Voi ce ziceti ? Scuze ptr ttitlul topicului ..dar nu mai am cum sa il modific acum....de fapt vreau sa intreb despre Odorhei dar m-a furat valul...

:crack:

 

edit admin: titlul schimbat  :(

219722[/snapback]

zona se prezinta ok,ca de altfel tot ardealul.am fost anul asta in ungurime si la tg.sesuiesc si la ghiorghieni.a fost excelent,baietii sunt foarte de treaba.eu zic ca merita sa-ncerci :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da ceva detalii nimik? Makr mintiti-ne k sa avem de ce venii. :blbl: Haideti ma veniti, c dracu, mai sunt cateva intruniri din an si voi stati aksa. :crack: Nu va inteleg. Vin io cu 125-ul din bz si voi cu ditai motoarele.... :D

Editat de egobrain
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...