Sari la conținut

Bd Timisoara - 30.07.2008


Postări Recomandate

of of...ce te-ai face tu daca nu ar mai exista uameni destia ca mene, nu ai mai avea ce sa mai comentezi....mai dute ba si culcate...." multe urari numai de bine " :P :eek:

 

 

Cred ca se resuceste Pruteanu in groapa..... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

du-te tu si tine-l!

 

:P

in ritmul in care o tzine-ti voi astia `fitzo-reisarii`........cred ca te duci inaintea mea....doar stiti bine..cum iesitzi din Bucuresti..cum va pierdetzi prin santzuri.. :lol:

din cauza unora ca tine va interzic astia noaptea.....o sa va luatzi motoarele pe platforma pana in afara orasului ca sa va putetzi plimba.... :eek:

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ritmul in care o tzine-ti voi astia `fitzo-reisarii`........cred ca te duci inaintea mea....doar stiti bine..cum iesitzi din Bucuresti..cum va pierdetzi prin santzuri.. :lol:

din cauza unora ca tine va interzic astia noaptea.....o sa va luatzi motoarele pe platforma pana in afara orasului ca sa va putetzi plimba.... :P

 

 

 

oooooooooooooooooooooo profesoreeeeeeeeeeeeeeeeeee de unde pwla mea ai venit ma (sau mai pe intelesul tau cu cine ai facut limba romana? sau nu prea stii nici acum unde e scoala?)?

 

te iei de altii dar tu esti cel mai praf. hai drum bun si sa nu mai scrii p-aici.

 

 

:eek:

Editat de BigNC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ toxiQman: de fapt se vede din semnatura ta cat de analfabet esti

 

Nimeni nu ma prinde pe mine in fapt....am motor cu numar pe spate de Corp Diplomat...

 

 

poate esti in stare inainte sa ii critici pe altii sa te stergi macar la gura. si poate ne spui tu cum ar trebui sa fie scris ca sa fie ok.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

skija..nu mai are rost sa o ardem aiurea...chestia de la semnatura este un vers al lui Don Baxter "nimeni nu ma prinde pe mine in fapt...am masina cu numar pe fatza de CD" pe care l-am modificat eu...dar daca u esti mare fan Gutza...nu prea ai de unde sa `cunosti`... si cu ocazia asta m-ai convins..u esti in poza aia cu `samântzale`

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca se resuceste Pruteanu in groapa..... :lol:

 

ma atat iti spun "MATA" , si apropo vezi ca special am scris asa...cacao cu ochi.

 

in ritmul in care o tzine-ti voi astia `fitzo-reisarii`........cred ca te duci inaintea mea....doar stiti bine..cum iesitzi din Bucuresti..cum va pierdetzi prin santzuri.. :P

din cauza unora ca tine va interzic astia noaptea.....o sa va luatzi motoarele pe platforma pana in afara orasului ca sa va putetzi plimba.... :eek:

 

asa si mai zic inca o data "MATA" asa ca sa il inebunesc pe Pruteanu. Asa si ca sa discutam despre ce vrei tu sa zici aici,(cuvant jignitor), vezi ca eu nu am fost acolo si majoritatea nu au fost acolo ca sa se dea cu mobra, decat sa priveasca, nu cred ca este interzis..ok. `fitzo-reisarii`e "mata si cu tactu care te-a facut pe tine si tot neamu' tau"... tu esti aceea persoana care ahh nu mai zic..ca deja ma scoti din pepeni. marsh la cacao... si nu te mai baga inseama cu asa zisii "`fitzo-reisarii`".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu esti fitzo-reisar de bucuresti......mai rau..esti tzaran de bucuresti....pacat de ceilaltzi ca trebuie sa va suporte....cat despre mama...e aiurea sa te iei asa de oameni..mai bine apuca-te si mai sparge niste `samântza`...u esti in a 2-a poza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu esti fitzo-reisar de bucuresti......mai rau..esti tzaran de bucuresti....pacat de ceilaltzi ca trebuie sa va suporte....cat despre mama...e aiurea sa te iei asa de oameni..mai bine apuca-te si mai sparge niste `samântza`...u esti in a 2-a poza :)

 

 

ba protule tu nu vezi ca te bagi in seama cu niste afirmatii de tot kktul...taran sunt pentru ca asa meritati ma jigodiile dreaq,...ca m-am saturat cum unu gata e rupt de oboseala de la munca mai scrie si el gresit in plm, gata va luati de ei...cacao-tilor, mari lingvisti ce sunteti...mai bine te-ai duce in pln tu sa dai la sapa ca esti mai taran ca noi, prostwle.

 

a am uitat ca daca tot sunt taran DE BUCURESTI sa continui cu jignirile, am uitat sa pun semnul asta ca il meriti din plin in special tu si celalalt coleg al tau de breasla.... :lol: :P :eek: :D :(

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`urasc nuntzile si mormantarile romanesti....urasc tzaranii de oras in special pe cei din bucuresti`........ la mine, acea greseala de scriere a fost o intamplare....la tine vad ca e obisnuintza..... Acu pe bune..tu esti in poza a 2-a??? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite cum ne certam iar intre noi...

 

parerea mea, care am de ambele parti ale baricadei prieteni....cred ca ma duc sa-mi mai iau o bere(trademark @Danutza) :eek:

 

ba, daca acolo e strada si sunt doar curci, dati-va linistiti :D

 

da nu pe Magheru sau pe Fundeni ca va palesc io cu paru :P

 

PS: a ridicat-o karja p-o roata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`urasc nuntzile si mormantarile romanesti....urasc tzaranii de oras in special pe cei din bucuresti`........ la mine, acea greseala de scriere a fost o intamplare....la tine vad ca e obisnuintza..... Acu pe bune..tu esti in poza a 2-a??? :lol:

 

 

pai si daca ai scris intentiomat de ce TI-AI SCHIMBAT SEMNATURA ???????????????

 

 

 

in a scrie d-an pwlea nu e o intamplare e o dobitocenie, iar tu ESTI UN DOBITOC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`fitzo-reisare`....era vb de greseala cu `tine-ti`.ok mi-am asumat-o......chestia cu semnatura era un simplu vers....`undârstend skija?!`...dar tu recunosti ca esti in 1 poza?! :lol:

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o tzin...nu o tzin.....eu o sa ma plimb cu moto in continuare....u o sa te plimbi cu PLATFORMA......

 

io nu stiu de ce mai cometezi cand ai ce ai scris la semnatura? ps ai facut si 10 mii km in 3 luni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`cometez` pt ca acesta este un forum...si asta se face aici.... plus ca nu vad legatura cu 10 000 km in 3 luni?!

 

pai comentezi cu cap , nu dan'pwlea...si in plus te bagi in seama asa aiurea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`fitzo-reisare samântzar` iti inchiriez o platforma :lol: ...se pare ca foarte curand doar asa o sa iti potzi scoate motorul dupa ora 22:00. Mai bine stai pe burta ca din cauza ta si a altora ca tine au de suferit ceilaltzi motociclisti......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`fitzo-reisare samântzar` iti inchiriez o platforma :lol: ...se pare ca foarte curand doar asa o sa iti potzi scoate motorul dupa ora 22:00. Mai bine stai pe burta ca din cauza ta si a altora ca tine au de suferit ceilaltzi motociclisti......

 

hai ma lasa-ne ca deja ne-ai plictisit......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`fitzo-reisare samântzar` iti inchiriez o platforma :lol: ...se pare ca foarte curand doar asa o sa iti potzi scoate motorul dupa ora 22:00. Mai bine stai pe burta ca din cauza ta si a altora ca tine au de suferit ceilaltzi motociclisti......

dobitoc de la tara...nu mai latra ma, ca latrii aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`fitzo-reisare samântzar` iti inchiriez o platforma :kiss: ...se pare ca foarte curand doar asa o sa iti potzi scoate motorul dupa ora 22:00. Mai bine stai pe burta ca din cauza ta si a altora ca tine au de suferit ceilaltzi motociclisti......

 

Ma bag si eu aiurea in seama dar... tu cine esti?!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu aiurea in seama dar... tu cine esti?!??

unul care nu suporta `fitzo-reisarii` ce se strang seara in coltzul strazii, sparg `samântza` , fac poze pt hi5 si se dau mari smardoi din semafor in semafor . Promit ca acesta o sa fie ultimul com. aici. Vad ca apar din c in c mai multzi.....pacat de restul care trebuie sa ii suporte.

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`cometez` pt ca acesta este un forum...si asta se face aici.... plus ca nu vad legatura cu 10 000 km in 3 luni?!

 

are legatura dar esti prea prost sa intelegi.

ca sa intelegi , cine e fito biker .

- u ai motor de 10 mii de euro ss , cu care fac pariu ca nu te duci pe circuit deci l-ai luat sa te dai la semafor si sa agati femei

-io am motor de 3 mii , sport turing

- esti genu care face 1000 km intr-un an , io am 10 mii in 3 luni

-ma tine sa o mai dau si pe o roata , atat cum pot , si ma duc intr-un loc save , unde mai sunt si samantari . u nu poti sa o faci si iti rozo unghile

mars la sapa

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...