Sari la conținut

Yamaha Yzf R1


adolphyno
 Share

Postări Recomandate

Mai ai putina rabdare,o sa treaca ele de 200 dar nu inca,si daca se va limita la 800 cilindreea in Motogp nu cred ca o ma bage atatia bani in astea de 1000

235604[/snapback]

 

Nenea, pe mine ma intereseaza sa castig un pariu facut cu un prieten, sincer ma cam doar in pix de aia 200 de caluti din herghelie :crack:

 

@MVTarts Toba de la k5 e frumoasa in comparatie cu asta :moron: Eu cand ma uit la asta, mi se pare ca e ..un burlan de la casa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea, pe mine ma intereseaza sa castig un pariu facut cu un prieten, sincer ma cam doar in pix de aia 200 de caluti din herghelie :crack:

 

Eu ti-am zis ca nu stii sa citesti....ia la mama: "while a revised cylinder head unleashes an additional three horsepower"

Si in eventualitatea ca la matematica stai la fel de bine ca la citit 180+3=183 Bhp :moron:

 

Plus ca eu am afirmat ca anul acesta cu certitudine unul dintre producatori va scoate 200 de cai dintr-un motor de 1.000cc, nu m-am referit doar la Yamaha :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@MVTarts Toba de la k5 e frumoasa in comparatie cu asta :moron: Eu cand ma uit la asta, mi se pare ca e ..un burlan de la casa :crack:

235659[/snapback]

 

 

Pareri personale si gusturi estetice..mie mi-a picat la inima designul toamna-iarna 2006 ca in afara de SuperDuke 990, e cea mai "frumoasa bestie" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R1 2006 va primi modificari minore dar destul de importante

 

puterea ajunge la 175 CP fara ajutorul admisiei fortate

 

au aparut si variante noi de culori ...

 

si mai ales ... a aparut YZF-R1 SP

cu suspensii noi si roti marchesini

post-999-1126164742_thumb.jpgpost-999-1126164225_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...