Sari la conținut

Ca To Ziceam Ca Sunt Zmeu


T Rex
 Share

Postări Recomandate

asa am patit si eu acum 3 seri ma proiectat 1 mertu si ceva in fatza , fara sa cad fara sa scap motoru , doar o mik vanataie am avut , observata dupa 2 zile, la verificare nu am avut nicii o paguba decat numarul umpic indoit , dar motivul a fost ca a franat prea tarziu , omul era exact ca si la stage , tremura tot mai era si incepator mai avea si bara praf si capota zgariata , l-am lasat sa plece ..... a 2 a oara nu se va mai intampla , orice ar fi.... sper sa nu mai am parte de evenimente neplacute .... recuperare cat mai rapida si tie si motorului , dar mai degraba tie ca esti mult mai important decat un fier :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistita, exista in trafic oameni care sunt mult mai preocupati de orice altceva decat atentia asupra traficului, din pacate :D

vorbesti de biker's aka ursu?de vatra luminoasa?si mie mi s-a intamplat asa acolo, da eram pe bicla si am avut instinctu sa o sui pe trotuar :D

 

Calaretule, fa-te bine si sa ne auzim pe maine, asa in ghips cum esti, la un karaoke sa ne canti patania :)

 

da, de bikers aka ursu :kiss:

deci aia e zona de idioti in masa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci aia e zona de idioti in masa.

Romania e tara plina de idioti in masa, iar in Bucuresti e cea mai mare adunatura, fie ca e vorba de pietoni, soferi de basculanta/macara/Touareg sau chiar motociclisti, mai nou :kiss:

 

Morala aceste povesti: Luati-va Goldwing ca poate asa sunteti vazuti :) Io n-am bani si-s prea mic ca m-ar bate un gand dupa ce rezolv cu actele sa-mi iau permisu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Morala aceste povesti: Luati-va Goldwing ca poate asa sunteti vazuti :D Io n-am bani si-s prea mic ca m-ar bate un gand dupa ce rezolv cu actele sa-mi iau permisu :kiss:

 

Sau se monteaza un girofar. Ca poate luminile alea ii trezesc.

 

@exxxtreme: Si eu stau pe langa Vatra, si trec si cu masina pe acolo. Sa ma simt jignit?

 

@T-rex: Din ce zici era cam 9:30 cand ai patit-o, parca e cam intuneric la ora ai, nu? E posibil sa nu-ti fi mers becul la stop? Cam aia ar fi singura explicatie la "nu te-am vazut". Desi banuiesc ca mai ai si o "pisica" pe langa stop. Ma rog, probabil si asta se uita prin celular dupa numarul amantei. Ce echipament aveai, in afara de casca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau se monteaza un girofar. Ca poate luminile alea ii trezesc.

 

@exxxtreme: Si eu stau pe langa Vatra, si trec si cu masina pe acolo. Sa ma simt jignit?

 

@T-rex: Din ce zici era cam 9:30 cand ai patit-o, parca e cam intuneric la ora ai, nu? E posibil sa nu-ti fi mers becul la stop? Cam aia ar fi singura explicatie la "nu te-am vazut". Desi banuiesc ca mai ai si o "pisica" pe langa stop. Ma rog, probabil si asta se uita prin celular dupa numarul amantei. Ce echipament aveai, in afara de casca?

 

nici vorba, becul functiona perfect ca taman ce-l schimbasem si oricum bulevardul ala e luminat ca in noaptea de anul nou, echipament: casca, manusi, geaca, blugi si adidasi(culmea de obicei imi iau cizmele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu oricum aveai probleme cu capul, mai bine te duci la un control daca zici ca te doare c...apul. Stii ca iti vreau binele, doar ne iubim nu? :D

 

Sa te faci bine! :kiss:

Editat de danutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu oricum aveai probleme cu capul, mai bine te duci la un control daca zici ca te doare c...apul. Stii ca iti vreau binele, doar ne iubim nu? :D

 

Sa te faci bine! :kiss:

 

si tu, permis, mobra, cateva julituri

e obositor sa tot fii bagaj, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca te-a accidentat intentionat? Si acum ce o sa faci, renunti la motocicleta. Cat dureaza recuperarea? La mine a durat 3 luni dar tot m-am urcat pe motocicleta dupa 3 saptamani desi abia imi incapea piciorul in cizma si ma durea groaznic pana reuseam sa trag fermoarul. Iar ciorapul imi lasa o urma de ziceai ca am fost spanzurat de picior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...