Sari la conținut

Aceeasi Si Aceeasi Poveste


A_biker`s_dream
 Share

Postări Recomandate

Acum 2 minute am vazut la stiri inca un accident in Constanta

Un motociclist a fost grav accidentat de o masina care , ca de obicei , a vrut sa intoarca peste linia continua...

Motociclistul avea , din ce am vazut la TV , un Suzuky gsx-r alb cu albastru si este internat in prezent la spitalul din Constanta...

Din pacate nu au dat prea multe detalii despre accident , de aceea ma gandesc ca poate cineva de pe aici a fost de fata si stie mai multe , sau poate cineva chiar il cunoaste.Daca e asa rog sa posteze cat mai multe detalii , in principiu despre starea soferului cat si mai multe informatii despre accident

Nu stiu despre voi , dar eu chiar m-am scarbit maxim de povestea asta cu intoarcerea peste linia continua..Parca e un blestem pt noi sa fie prezent cate un motociclist acolo exact in momentul ala..

Ca un vis urat..

Bafta tuturor si ride safe..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut azi la stiri alt accident in targu mures...exact aceeasi situatie cu intorsul pe linia continua :kiss: incredibil cat de multe accidente se intampla zilnic din aceleasi cauze stupide...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se intoarce peste linia continua ca-n codru.. vin zilnic la serviciu pe sos. chitilei si calea grivitei si e dezastru. tot felul de tzarani cu tot felul de papuci si dube, dar nu numai, intorc care-ncotro, ies de pe strazi laterale fara sa se asigure, schimba benzi fara sa se asigure si fara semnal, e dezastru; nici daca i-ai pune pe toti pe camp nu ar fi asa. si daca i-ai lega la ochi ar conduce mai civilizat si mai frumos. si culmea culmilor e ca nu am vazut picior de politie pe-acolo de cand am inceput sa merg cu mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot monta diverse chestii pentru a limita asta. Borduri, stalpisori....

E chiar treaba administratorului de drum sa colaboreze cu politia pentru asta !!!

Parapetii sunt facuti pentru masini. Un motociclist cazut se rupe in ei... Stalpisorii flexibili arata bine !

Dupa o medie de un accident pe zi la iesirea din Timisoara spre Lugoj s-au montat initial blocuri de beton si apoi stalpisori. Au obtinut ce si-au propus...

De fapt cred ca e simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...