Sari la conținut

Buba Rau Ferentari 12.08


valbi
 Share

Postări Recomandate

rautate si invidie in loc de mila si compasiune fata de un coleg. de asta dati dovada majoritatea celor care au postat pe acest topic. pacat

E atat de rusinos sa mergi pe 125 ca incepator? Sau daca ai permis de "N" ani dar iesi doar in weekend la plimbare maxim 15km sa bei un suc in Bikers si ai o experienta de rahat, e atat de rusinos sa te urci pe 125 si trebuie sa mergi pe 1000??? Daca unii au bani si-si permit rachete, le e chiar atat de greu sa o ia cu "Abecedarul" macar 1 an? De ce mi-ar fi mila??? Lipsa de experienta, inconstienta si mai ales FIGURILE din cap ii aduc pe unii in starea de a cadea in mijlocul strazii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

rautate si invidie in loc de mila si compasiune fata de un coleg. de asta dati dovada majoritatea celor care au postat pe acest topic. pacat

Mai ales invidie din partea celor multi care poarta echipamentul si merg cat de cat regulamentar(nu sariti acum cu gura ca mergeti toti cu 50 max 60 ca nu va cred).Foarte mare invidie mai ales ca nu viziteaza sectia de primire urgente a spitalelor de la prima plimbare,cum a facut "fratele nostru" mexican(era mexican de ferentexas cumva?).Cat despre compasiune,cred ca ar fi primit daca macar nu i-ar fi dat forja maxima in primii 5-6 kilometri si ar fi purtat macar casca asigurata si o pereche de manusi daca e totusi prea cald pentru geaca si restul protectiilor.Bafta si asfalt uscat tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales invidie din partea celor multi care poarta echipamentul si merg cat de cat regulamentar(nu sariti acum cu gura ca mergeti toti cu 50 max 60 ca nu va cred).Foarte mare invidie mai ales ca nu viziteaza sectia de primire urgente a spitalelor de la prima plimbare,cum a facut "fratele nostru" mexican(era mexican de ferentexas cumva?).Cat despre compasiune,cred ca ar fi primit daca macar nu i-ar fi dat forja maxima in primii 5-6 kilometri si ar fi purtat macar casca asigurata si o pereche de manusi daca e totusi prea cald pentru geaca si restul protectiilor.Bafta si asfalt uscat tuturor.

DA.Asfalt uscat nazistilor.e destepti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA.Asfalt uscat nazistilor.e destepti.

Adevarat ai zis ca "e" destepti ca din pacate cred ca am ramas foarte putini care nu am vrut sa fim inghititi de valul de Copilul de Balaur sau Stana Izbita sau cum le mai zice la maimutoii aia care se chinuie sa ajunga si ei niste voci in muzica si si-o iau direct in dos din partea majoritatii.Dar cred ca asa e in Romanica(ceea ce in alte state e aiurea la noi e foarte "trendy" si "fancy" si cat se poate de normal,si aici nu ma refer numai la genuri muzicale).Si asfalt uscat am dorit tuturor ,nu numai nazistilor,fiindca sincer nu as vrea sa aud despre nimeni ca a luat tranta sau ceva mai grav.Inca o data bafta tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca citeai tot observai ca mai e pus o data la postul nr #41. :) Si nu inteleg de ce razi de baiatul care deabia o luase ca era full echipat sau ca i-a fugit mobra de sub poponeatza din cauza siliconului cu care sunt date rotile pt a straluci si a lua ochii clientilor? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...