Sari la conținut

Campionatul Mondial De Custom Bike Building Amd 2008


paul_biker
 Share

Postări Recomandate

Mark wan der Kwaak (proprietarul DBBP-The chopper temple,artist choppere si designer CAD) a iesit pe locul 10 cu BMW bobber la clasa freestyle. Puteti sa vedeti motocicleta aici.

 

http://www.amdchampionship.com/content.php...;bikenumber=003

 

P.S.-Nu pot sa cred ca Roger Goldammer a castigat a 3 oara (cred) AMD show. Sunt multe motore care sunt peste creatiile lui (din punctul meu de vedere) si ca design si ca fabricatie.

 

Cred ca motocicletele lui sunt extraordinare in domeniu motorizare,tehnic cat si optic,curele de distributie exterioare cu pinioane vizibile,cutie de BigTwin si monopiston de Buell. In schimb in capitolul aspect general nu a prea schimbat nimic. Frana pe tambur de pe fata cu furca cu brate fixe si telescoape spate exterioare si aspect general de racer.Stilul lui caracteristic care devine obositor.

post-7907-1218625678_thumb.jpg

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei interesati, au fost anuntate rezultatele Campionatului Mondial de Custom Bike Building AMD 2008 organizat saptamana trecuta in orasul Sturgis din Statele Unitele ale Americii. Detalii aici

 

Marele castigator

979.jpg

din ce vad rezulta ca board track-urile sunt la moda, hmmmm, nu prea pe gustul meu dar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord. Incercati sa lasati topicurile astea unde intra toata lumea ca sa se mai discute ceva interesant,ca altfel...

 

Parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...