Sari la conținut

Need Help


Che_TheUndertaker
 Share

Postări Recomandate

fac apel la viitoii mei frati (sper), chopperistii: ajutati-ma si pe mine sa trec de partea voastra...am un suzuki rf de 600 din 97 si as vrea sa il schimb cu un chopper(virago, shadow,vulcan..etc) motorul merge excelent, 50000 km, nedati inapoi.il dau cu tot cu echipament: geaca si pantaloni neowell (costum) cizme si casca.l-am evaluat undeva la 2800 cu totul.pls, ajutati-ma, daca aflati ceva...pls, let me know/nu sunt pretentios cand vine vb de chopper, sa nu fie vreo daramatura.nici la an , nici la km nu ma uit, ca nu is idiot..daca merge bine, e tot ce ma intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offff, nu am zis asta,nu vreau sa va jignesc sau ceva.ma gandeam ca poate printre voi mai sunt tipi care mai vand, sau care vor sa treaca la altceva sau..nu stiu...oricum, exista si variante in sensul asta...esti prea extremist.si da, rf 600 e un sport turing, nu e enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze,am gresit...e clar cat ma pricep la ce nu e chopper,nu? :cheers:

oricum,ati prins ideea...desi nu e exclus sa ai noroc,pt ca multi sunt aici chopperisti doar pt o vara,doua..

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze,am gresit...e clar cat ma pricep la ce nu e chopper,nu? :cheers:

oricum,ati prins ideea...desi nu e exclus sa ai noroc,pt ca multi sunt aici chopperisti doar pt o vara,doua..

 

Mai va bat la fund cu cureau!

iar faceti greseli de ortografie!

de cite ori tre atras atentia aspra acestui lucru? ;)

de ce i se spune chopper unui cruiser?

 

nu lungesc vorba stiti bine la ce ma refer. :)

zise marele cunoscator!!!

Editat de mas oyama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac apel la viitoii mei frati (sper), chopperistii: ajutati-ma si pe mine sa trec de partea voastra...am un suzuki rf de 600 din 97 si as vrea sa il schimb cu un chopper(virago, shadow,vulcan..etc) motorul merge excelent, 50000 km, nedati inapoi.il dau cu tot cu echipament: geaca si pantaloni neowell (costum) cizme si casca.l-am evaluat undeva la 2800 cu totul.pls, ajutati-ma, daca aflati ceva...pls, let me know/nu sunt pretentios cand vine vb de chopper, sa nu fie vreo daramatura.nici la an , nici la km nu ma uit, ca nu is idiot..daca merge bine, e tot ce ma intereseaza.

Ahoi!

Stiu eu un posesor de honda shadow de 600cc care e curios de un touring dar nu sport-touring, dar se poate ca nu renunta usor la crusier lui!!!

Dar poti sa incerci pe forum are nick-ul Shamok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...