Sari la conținut

Roadrunner's Paradise Race 61


Roadkill_Himself
 Share

Postări Recomandate

http://www.roadrunners-paradise.de/festival_galerie_08.html

 

 

A plouat de-a rupt, dar a meritat.

 

 

La fel si Bottrop Kustom Kulture, unde vremea a fost mai rezonabila -> http://www.bottropkustomkulture.com/

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.roadrunners-paradise.de/festival_galerie_08.html

 

 

A plouat de-a rupt, dar a meritat.

 

 

La fel si Bottrop Kustom Kulture, unde vremea a fost mai rezonabila -> http://www.bottropkustomkulture.com/

f faine evenimentele

 

la anu ma gindesc sa plec pe un motor facut de mine si sa prind cit mai mule evenimente de genul

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f faine evenimentele

 

la anu ma gindesc sa plec pe un motor facut de mine si sa prind cit mai mule evenimente de genul

basty

 

 

Daca te intereseaza evenimente germane de gen, putem tine legatura si te informez din timp, ca am de-a face cu rockers si rockabilly.

 

Nu, in Germania nu veni cu un motor facut de tine, Basty, pliiizzzz. Daca-i si extrem facut, las-o, te rog eu. Gaborii de aici n-au mila, cu asa ceva si ar fi pacat.

 

Eventual sa-l aduci pe remorca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te intereseaza evenimente germane de gen, putem tine legatura si te informez din timp, ca am de-a face cu rockers si rockabilly.

 

Nu, in Germania nu veni cu un motor facut de tine, Basty, pliiizzzz. Daca-i si extrem facut, las-o, te rog eu. Gaborii de aici n-au mila, cu asa ceva si ar fi pacat.

 

Eventual sa-l aduci pe remorca...

man un motor care are verificare technica in ro si e omologat aici e perfect legal ....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man un motor care are verificare technica in ro si e omologat aici e perfect legal ....

basty

 

 

Da, unul original, de la mama fabrica. Un custom, homemade... e alta mincare de peste, trust me. Mai ales ca, venind din RO, inspre asemenea intruniri, trebuie sa treci prin Bavaria, iar gaborii de aici nu-s dintre cei mai "lejeri".

 

Aoleu... daca ai toba zgomotoasa esti fucked...proper fucked...cit timp nu-i vorba de un oldtimer veritabil.

 

Cu choppere si bobbere d-ale tale...no fuckin' way. Trust me. Doar daca ai bafta baftelor...

 

 

 

 

 

Anyway, putem vorbi pe mess, sau mail, sau...dunno... pe tema asta

 

 

Faza e ca la Roadrunner's poti participa la Race, doar cu scula mai veche de '61, iar la Bottrop cu una mai veche de '65. Amindoua, insa, merita vazute...

 

 

 

 

Apropos: daca are careva un AWO 425 S de vinzare, baga PM, mess, sau mail...pliiizzz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Super tare! Poate ma trezesc si eu anul asta pe acolo. Bem o bere!

 

 

Eh... in drum spre... opresti pe la mine... bem, mincam, ne distram si... plecam in gasca... sper sa nu intervina ceva, ca mor...

 

Berlinul e mai cu "vechime", Bottropu' baga tare din urma... la care e de mers?

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu acolo se tine Bottrop?

 

 

Shit, you're right...

 

Fugplatz Schwarze Heide e indicat cum trebuie, naiba mai tine minte localitatea...

 

Ceva mai la nord de Bottrop. Mai putin si esti in Olanda, deci grija la frinare... de la mine vazut, cam 630 km...

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU (ce zici?)! Apropo de ''militia'' nemtilor... Intrebare : Daca sunt asa stricti (am auzit de la multa lume) cu hot-roddingul cum e ?! No problemo ? :yikes:

 

 

 

Sint al naibii de stricti, chiar imbecil de stricti.

 

La motocicletele si masinile intr-adevar vechi, decit peste 30 de ani, sint alte conditii de inmatriculare, circulare, etc. D-aia se poa'...

 

La tot ce-i sub 20 de ani, sau, mai ales, de dupa '89 e jale. Cheltui pe TĂV si inmatricularea unui custom, pe indiferent cite rori, tot atit ( sau chiar mai mult) cit pe customizare.

 

 

 

Cu un custom radical, sa zicem gen ale lu' Basty, chiar inmatriculate intr-o tara EU, alta decit Germania, e mai bine sa nu fi prins aici, ca te-ai belit.

 

La fel de mult te-ai belit, daca te-au prins cu Hot rod-u' la supermarket, la cumparaturi, de ex., dar n-am chef sa intru in amanuntele legale, aici.

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...